סוכות אבלים להשכרה

השכרת סוכת אבלים

 • כמות כסאות בהתאמה אישית
 • שולחנות
 • מאווררים
 • מקררים
 • מזרונים
 • מיחם
 • מחצלות

אצלנו ברוניאל תוכלו להשכיר סוכת אבלים בהתאמה אישית מושלמת לצרכים, כך שתוכלו להוריד מעצמכם לפחות משימה אחת במסגרת ההכנות לתקופת השבעה.

יש לכם עניין לקיים אירוע אבלים ותהיו מעוניינים להבטיח שהכול ילך ובדיוק לפי התכניות שלכם? דעו לכם כי יהיה ניתן לעשות זאת ובגדול וזאת אם תחליטו לפעול בצורה כזו לפיה תחפשו אחר מענה מושלם וזאת בכל הנוגע לאירוע. עליכם יהיה לחפש אחר אופציית השכרת סוכת אבלים וזאת על מנת להביא לכדי כך שהאירוע שלכם יתנהל ובדיוק לפי הציפיות שלכם. כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי יהיה מדובר בעניין אפשרי לחלוטין וזאת אם תפעלו בצורה נבונה וחכמה בעניין.

 

סוכת אבלים להשכרה – בפריסה ארצית

סוכת אבלים כולל התקנה בגדלים המתאימים ביותר, אחרי שיחה של 5 דקות הצוות שלנו ידע לתת לכם מענה ושירות מהיר, המחירים שלנו הם האטרקטיביים ביותר עם דגש חזק על איכות מוצרים, ושירות אישי.

במהלך השנים האחרונות השכרנו מאות סוכות אבלים, השכרת סוכת אבלים בצפון, השכרת סוכת אבלים במרכז, השכרת סוכת אבלים בדרום, השכרת סוכת אבלים בירושלים והסביבה ובשאר אזורי ארץ ישראל.

היכולת שלנו להציע לכם סוכת אבלים להשכרה בכל גודל וכמות שתזדקקו לה ותוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, הופכת אותנו למובילים ביותר בתחום.

 

סוכת אבלים בעיצוב סטנדרטי

מעוניינים להבטיח שהאירוע שלכם יתקיים בצורה מושלמת וזאת ללא שום דבר יוצא דופן? דעו לכם כי כל שתצטרכו לעשות יהיה לחפש אחר סוכת אבלים אשר ניחנת בעיצוב שגרתי ולא יותר מכך. זו תהיה הדרך שלכם להביא לכדי כך שכל האירוע יתקיים בצורה מוצלחת והאורחים יוכלו לשהות בו בנוחות רבה.

 

גודל סוכת האבלים

מחפשים אחר אופציית השכרת סוכת אבלים? דעו לכם כי גודלה של הסוכה יהיה בעל חשיבות עצומה. כלומר יהיה קריטי מצדכם לוודא כי אתם בוחרים לחפש אחר סוכת אבלים אשר תגיעו בגודל הרצוי וזאת על מנת להבטיח שתוכלו לקיים את האירוע ובצורה המוצלחת ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת. כל אחד מכם שירצה בכך יוכל להיות בטוח כי הדבר יהיה אפשרי לחלוטין ורק תצטרכו לוודא כי אתם פועלים בצורה שקולה וחכמה בעניין.

 

התאמת הסוכה לאירוע שלכם

בין שלל אופציות השכרת סוכת אבלים ניתן לראות כי כל אחת תהיה מתאימה לאירוע עם אופי מעט שונה. לפיכך יהיה מומלץ לכל אחד מכם לוודא כי אתם בוחרים לשכור סוכה אשר תוכל להשתלב באירוע שלכם ובצורה לא פחות מאשר מושלמת. אלו מכם שיעשו זאת יוכלו להיות בטוחים כי זו תהיה הדרך הבטוחה להביא לכדי כך שהאירוע יענה על הציפיות שלהם ובכל ההיבטים בעצם. זאת ללא שום ספק בכלל.

תוכלו לגשת אל החברה הרלוונטית ולבחון את סוכות האבלים אשר קיימות אצלה ולאחר מכן להחליט בעצמכם מהי האופציה הטובה ביותר. קחו את הזמן ואל תבצעו החלטה פזיזה וזאת על מנת שהאירוע יהיה בדיוק כפי שאתם רוצים שיהיה. תכנון מוקפד יהפוך את האירוע שלכם לכזה שיענה על הציפיות בעצם.

 

השכרת סוכת אבלים – אילו אפשרויות קיימות?

 • סגורה/פתוחה – תוכלו לבחור בין השכרת סוכת אבלים פתוחה שמשמשת כמעין ציליה גדולה לבין כאלו סגורות לגמרי שמהוות כמעין אוהל גדול.
 • התאמה אישית – פתחי הסוכה (הכניסות אליה) נקבעים בהתאמה אישית ובמקרים מסוימים ניתן אף לקבוע את מיקום החלונות ושאר הפתחים. לקוחות מסויימים מעדיפים לעיתים סוכת אבלים ללא חלונות כלל וכלל.
 • מחיצות פנימיות – לשם הפרדה בין נשים לגברים או כאשר מעוניינים להפריד את מקום הכנת מנות המזון והמקררים ממקום הישיבה בשבעה.
 • עיצובים – ישנם עיצובים רבים עבור סוכות אבלים. הסוכה יכולה להיראות מאוד רשמית וייצוגית אך גם יותר פשוטה ועממית, בהתאם לרצון המשפחה.

 

השכרת ציוד כולל נוסף על הסוכה

במידה ותהיו מעוניינים לקיים אירוע רחב היקף ואין לכם את כל הציוד והפריטים אשר יש בהם צורך על מנת לקיימו, יהיה ניתן מבחינתכם לרכוש את כל שתצטרכו אצל חברות אשר תוכלנה להעניק לכם מענה מושלם וזאת בכל הנוגע לדבר. כלומר תוכלו להיות במצב לפיו תוכלו לשכור כיסאות, שולחנות וכל פריט אחר אשר יהיה לכם צורך וזאת על מנת לקיים את האירוע בהצלחה מוחלטת

אפשרויות נוספות כוללות השכרת מאווררים בעלי עוצמות שונות בהתאם לתנאי מזג האוויר, השכרת מקררים לשתייה ומזון בנפחי אחסון שונים, השכרת מחצלות מזרונים על מנת לאפשר זירת ישיבה מגוונת ובהתאם לתרבות העדתית, השכרת מייחמים בגדלים שונים כולל מגנון שבת ועוד.

 

סוכת אבלים – ככה תבחרו נכון

 • מחיר – אנו מבינים שמדובר בשוק תחרותי, חשוב לברר קצת עלויות לפני שמזמינים, ישנם מספר חברות שנוהגות לדרוש מחירים מופקרים, מחירי השוק נעים בין 1200 ש"ח מינמלי  – 2600 ש"ח מקסימלי.
  זכרו לבדוק גם מה כולל המחיר – האם רק את הסוכה עצמה או גם את ההובלה וההרכבה. בנוסף בדקו האם הרכבה עצמית עשויה  לחסוך בהוצאות, כמובן, רק אם אתם מתפנים לכך ויש לכם עזרה. במידה  ויש לכם דרך להשיג רכב מסחרי, בהחלט ניתן לחסוך את עלויות ההובלה.
 • שירות – יחס אישי ואמינות הם המפתח לקבלת ערך בהזמנה, במקרים רבים אנו מקבלים מחמאות אישיות מהלקוחות על הנראות של הסוכה, הניקיון, העמידה בזמנים והיחס האישי והתאמה לצרכי הלקוח.
  המצב בו אתם ומשפחתכם נמצאים הינו רגיש ביותר. הדבר האחרון שאתם זקוקים לו הוא ויכוחים עם נותן שירות זה או אחר ואי קבלת תמורה מלאה עבור כספכם. אצלנו תקבלו שירות והתייחסות ברגישות ומקצועיות, כיאה לאירוע שכזה.
 • איכות – נכון המחיר חשוב, עדיין האיכות של הסוכה לא פחות, תארו לעצמיכם מצב שבשביל חיסכון של 100-200 ש"ח הסוכה שלכם תיפול באמצע אירוע? בטוח שזה לא משהו שאתם מוכנים לקחת בחשבון, בשביל זה חשוב להבין איזה ניסיון ואיכות יש לחברת השכרת אוהלים.

האיכות קשורה גם למקצועיות ההתקנה. סוכת אבלים שהותקנה שלא בצורה המיטבית עשויה לקרוס בעת רוחות עזות או שיחדרו אליה מי גשמים.

 

טיפים נוספים להשכרת סוכת אבלים

חשוב מאוד להזמין את הסוכה כך שהיא תוצב החל מהיום הראשון. הסיבה  לכך הינה  כלכלית שכן השכרה ארוכת טווח לשבוע שלם מוזילה את העלויות אצל מרבית החברות, בדומה לשירות השכרת שולחנות או כסאות. כמו כן, יש לשאול מראש מה כמות האנשים המקסימאלית שניתן להכניס לסוכה שמעניינת אתכם, כשעבור אירוע מצומצם מספיקה סוכת אבלים בגודל של של 5 על 10 מטרים בה ניתן לאכלס עד 80 אנשים.

בנוסף, שימו לב כי הסוכה מאפשרת העברת כבלי חשמל בצורה בטוחה. החשמל נועד לשמש לצרכי תאורה, הצבת מקררים ובימות הקיץ החמים גם למזגנים ניידים. עם כניסתנו לקיץ מומלץ גם להקפיד שהבד ממנו תהיה עשויה הסוכה יגן היטב מפני קרינת UV ויבודד מפני חום. אחרת, גם מזגן נייד לא יעזור להימלט מהסאונה המורגשת בסוכה שאינה מתאימה.

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

מדוע כדאי להשכיר סוכת אבלים?

כאשר אדם נפטר, מקובל לשבת עליו שבעה בביתם של בני המשפחה. לעיתים אין די מקום בסלון הבית ועל כן מקימים סוכה בקרבת מקום, למשל בגינה או מתחת לבניין. מלבד פתרון לבעיית הצפיפות, סוכה גם מאפשרת הגנה מפני השמש או הגשם, כתלות בעונת השנה. במקום להתחיל להתרוצץ על מנת לחפש סוכה מתאימה ואף להתעסק בבנייתה, כל שיש לעשות הוא לפנות אל חברה השכרת ציוד, לשכור סוכת אבלים ולזכות בראש שקט, לפחות מבחינה הזאת.

אילו סוגי סוכות אבלים ניתן לשכור?

בחברת רוניאל אוהלים מציעים לכם מגוון רחב של סוכות אבלים, שמתאימות לכל כמות אנשים שאתם צופים שתגיע לנחם אתכם. תוכלו לשכור סוכה גדולה או קטנה, סוכה פתוחה או סגורה, כזאת שמגיעה עם מחיצות או ללא (במידה ותרצו הפרדה בין נשים וגברים, מקום להכין בו את הכיבוד וכו'), כזאת שמגיעה עם חלונות ומספר פתחים ועוד.

מה המחיר של סוכות אבלים להשכרה?

המחיר נקבע פר סוכה ובהתאם לגודלה ומורכבות ההתקנה שלה בשטח. רצוי אף לברר לגבי חבילות ציוד מיוחדות לאבלים שכוללות עוד פריטים נדרשים לישיבת שבעה, דוגמת כסאות, שולחנות, מזרונים, מקררים, מקפיאים, מאווררים וכו", שמוצעות במחירים משתלמים מאוד.

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: