סוכות אבלים להשכרה

השכרת סוכת אבלים

 • כמות כסאות בהתאמה אישית
 • שולחנות
 • מאווררים
 • מקררים
 • מזרונים
 • מיחם
 • מחצלות

אצלנו ברוניאל תוכלו לקבל שירות סוכת אבלים להשכרה בהתאמה אישית מושלמת לצרכים, כך שתוכלו להוריד מעצמכם לפחות משימה אחת במסגרת ההכנות לתקופת השבעה.

יש לכם עניין לקיים אירוע אבלים ותהיו מעוניינים להבטיח שהכול ילך ובדיוק לפי התכניות שלכם? דעו לכם כי יהיה ניתן לעשות זאת ובגדול וזאת אם תחליטו לפעול בצורה כזו לפיה תחפשו אחר מענה מושלם וזאת בכל הנוגע לאירוע. עליכם יהיה לחפש אחר אופציית השכרת סוכת אבלים וזאת על מנת להביא לכדי כך שהאירוע שלכם יתנהל ובדיוק לפי הציפיות שלכם. כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי יהיה מדובר בעניין אפשרי לחלוטין וזאת אם תפעלו בצורה נבונה וחכמה בעניין.

 

סוכת אבלים להשכרה – בפריסה ארצית

סוכת אבלים כולל התקנה בגדלים המתאימים ביותר, אחרי שיחה של 5 דקות הצוות שלנו ידע לתת לכם מענה ושירות מהיר, המחירים שלנו הם האטרקטיביים ביותר עם דגש חזק על איכות מוצרים, ושירות אישי.

במהלך השנים האחרונות השכרנו מאות סוכות אבלים, השכרת סוכת אבלים בצפון, השכרת סוכת אבלים במרכז, השכרת סוכת אבלים בדרום, השכרת סוכת אבלים בירושלים והסביבה ובשאר אזורי ארץ ישראל. היכולת שלנו להציע לכם סוכת אבלים להשכרה בכל גודל וכמות שתזדקקו לה ותוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, הופכת אותנו למובילים ביותר בתחום.

 

סוכת אבלים בעיצוב סטנדרטי

מעוניינים להבטיח שהאירוע שלכם יתקיים בצורה מושלמת וזאת ללא שום דבר יוצא דופן? דעו לכם כי כל שתצטרכו לעשות יהיה לחפש אחר סוכת אבלים אשר ניחנת בעיצוב שגרתי ולא יותר מכך. זו תהיה הדרך שלכם להביא לכדי כך שכל האירוע יתקיים בצורה מוצלחת והאורחים יוכלו לשהות בו בנוחות רבה.

 

גודל סוכת האבלים

מחפשים אחר אופציית השכרת סוכת אבלים? דעו לכם כי גודלה של הסוכה יהיה בעל חשיבות עצומה. כלומר יהיה קריטי מצדכם לוודא כי אתם בוחרים לחפש אחר סוכת אבלים אשר תגיעו בגודל הרצוי וזאת על מנת להבטיח שתוכלו לקיים את האירוע ובצורה המוצלחת ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת. כל אחד מכם שירצה בכך יוכל להיות בטוח כי הדבר יהיה אפשרי לחלוטין ורק תצטרכו לוודא כי אתם פועלים בצורה שקולה וחכמה בעניין.

 

התאמת הסוכה לאירוע שלכם

בין שלל אופציות השכרת סוכת אבלים ניתן לראות כי כל אחת תהיה מתאימה לאירוע עם אופי מעט שונה. לפיכך יהיה מומלץ לכל אחד מכם לוודא כי אתם בוחרים לשכור סוכה אשר תוכל להשתלב באירוע שלכם ובצורה לא פחות מאשר מושלמת. אלו מכם שיעשו זאת יוכלו להיות בטוחים כי זו תהיה הדרך הבטוחה להביא לכדי כך שהאירוע יענה על הציפיות שלהם ובכל ההיבטים בעצם. זאת ללא שום ספק בכלל.

תוכלו לגשת אל החברה הרלוונטית ולבחון את סוכות האבלים אשר קיימות אצלה ולאחר מכן להחליט בעצמכם מהי האופציה הטובה ביותר. קחו את הזמן ואל תבצעו החלטה פזיזה וזאת על מנת שהאירוע יהיה בדיוק כפי שאתם רוצים שיהיה. תכנון מוקפד יהפוך את האירוע שלכם לכזה שיענה על הציפיות בעצם.

 

השכרת סוכת אבלים – אילו אפשרויות קיימות?

 • סגורה/פתוחה – תוכלו לבחור בין השכרת סוכת אבלים פתוחה שמשמשת כמעין ציליה גדולה לבין כאלו סגורות לגמרי שמהוות כמעין אוהל גדול.
 • התאמה אישית – פתחי הסוכה (הכניסות אליה) נקבעים בהתאמה אישית ובמקרים מסוימים ניתן אף לקבוע את מיקום החלונות ושאר הפתחים. לקוחות מסויימים מעדיפים לעיתים סוכת אבלים ללא חלונות כלל וכלל.
 • מחיצות פנימיות – לשם הפרדה בין נשים לגברים או כאשר מעוניינים להפריד את מקום הכנת מנות המזון והמקררים ממקום הישיבה בשבעה.
 • עיצובים – ישנם עיצובים רבים עבור סוכות אבלים. הסוכה יכולה להיראות מאוד רשמית וייצוגית אך גם יותר פשוטה ועממית, בהתאם לרצון המשפחה.

 

השכרת ציוד כולל נוסף על הסוכה

במידה ותהיו מעוניינים לקיים אירוע רחב היקף ואין לכם את כל הציוד והפריטים אשר יש בהם צורך על מנת לקיימו, יהיה ניתן מבחינתכם לרכוש את כל שתצטרכו אצל חברות אשר תוכלנה להעניק לכם מענה מושלם וזאת בכל הנוגע לדבר. כלומר תוכלו להיות במצב לפיו תוכלו לשכור כיסאות, שולחנות וכל פריט אחר אשר יהיה לכם צורך וזאת על מנת לקיים את האירוע בהצלחה מוחלטת

אפשרויות נוספות כוללות השכרת מאווררים בעלי עוצמות שונות בהתאם לתנאי מזג האוויר, השכרת מקררים לשתייה ומזון בנפחי אחסון שונים, השכרת מחצלות מזרונים על מנת לאפשר זירת ישיבה מגוונת ובהתאם לתרבות העדתית, השכרת מייחמים בגדלים שונים כולל מגנון שבת ועוד.

 

סוכת אבלים – כך תבחרו נכון

 • סוכת אבלים מחיר – אנו מבינים שמדובר בשוק תחרותי, חשוב לברר קצת עלויות לפני שמזמינים, ישנם מספר חברות שנוהגות לדרוש מחירים מופקרים, מחירי השוק נעים בין 1200 ש"ח מינמלי  – 2600 ש"ח מקסימלי.זכרו לבדוק גם מה כולל סוכת אבלים מחיר – האם רק את הסוכה עצמה או גם את ההובלה וההרכבה. בנוסף בדקו האם הרכבה עצמית עשויה  לחסוך בהוצאות, כמובן, רק אם אתם מתפנים לכך ויש לכם עזרה. במידה  ויש לכם דרך להשיג רכב מסחרי, בהחלט ניתן לחסוך את עלויות ההובלה.
 • שירות – יחס אישי ואמינות הם המפתח לקבלת ערך בהזמנה, במקרים רבים אנו מקבלים מחמאות אישיות מהלקוחות על הנראות של הסוכה, הניקיון, העמידה בזמנים והיחס האישי והתאמה לצרכי הלקוח.המצב בו אתם ומשפחתכם נמצאים הינו רגיש ביותר. הדבר האחרון שאתם זקוקים לו הוא ויכוחים עם נותן שירות זה או אחר ואי קבלת תמורה מלאה עבור כספכם. אצלנו תקבלו שירות והתייחסות ברגישות ומקצועיות, כיאה לאירוע שכזה.
 • איכות – נכון המחיר חשוב, עדיין האיכות של הסוכה לא פחות, תארו לעצמיכם מצב שבשביל חיסכון של 100-200 ש"ח הסוכה שלכם תיפול באמצע אירוע? בטוח שזה לא משהו שאתם מוכנים לקחת בחשבון, בשביל זה חשוב להבין איזה ניסיון ואיכות יש לחברת השכרת אוהלים.

האיכות קשורה גם למקצועיות ההתקנה. סוכת אבלים שהותקנה שלא בצורה המיטבית עשויה לקרוס בעת רוחות עזות או שיחדרו אליה מי גשמים.

בטיחות ותקנים – סוכת אבלים לשבעה מיועדת לספק מקום מוגן ומעט פרטיות לאבלים. משום כך, היא צריכה להיות עמידה ובטיחותית במיוחד. בדקו עם החברה המשכירה את הסוכה אם יש להם תו תקן המעיד על רמה גבוהה של בטיחות. בדקו מאילו חומרים עשויה הסוכה, כדי להיות בטוחים שחומרי הגלם מהם עשויה הסוכה אינם דליקים חלילה. בדקו אם היא ישנה או חדשה וכן הלאה.

 

החברה המשכירה סוכת אבלים לשבעה – בדקו אם החברה ממנה אתם רוצים לשכור את הסוכה היא מספיק ותיקה ומנוסה בתחום. ודאו מראש שהחברה מסוגלת לספק לכם הובלה מסודרת, תוך עמידה בזמנים, למקום בו אתם יושבים. ודאו מראש אם אתם יכולים לקבל צוות מקצועי ואמין, שיגיע להתקין לכם את הסוכה. חשוב לוודא כי מדובר על צוות מיומן, שמכיר את נהלי הבטיחות הרלוונטים ויכול להקים את הסוכה עבורכם ללא חשש מליקויי בטיחות. רצוי גם לחפש אחר המלצות מחברים ומכרים, שיש להם ניסיון טוב עם חברה המספקת סוכת אבלים להשכרה.

 

איזה סוג של סוכת אבלים להשכרה מתאים לצרכים שלכם?

כל הנושאים הנזכרים למעלה חשובים מאוד לבדיקה, לפני שאתם מחליטים איזה סוג של סוכת אבלים להשכרה אתם רוצים ומאיזו חברה להזמין את הסוכה, אבל לפני כל הבירורים האלה, כדאי שתגיעו מוכנים עם כמה שיותר אינפורמציה על סוג הסוכה שאתם צריכים.

לשם כך, בררו מראש כמה פרטים חשובים:

 • מה גודל השטח עליו אתם מתכננים להקים את הסוכה?
 • האם השטח מאושר על ידי הרשות המקומית להקמת סוכת אבלים? (רוב הרשויות המקומיות מאשרות ללא בעיה הקמה של סוכת אבלים בקרבת הבית בו יושבים שבעה ללא בעיה)
 • האם יש גישה נוחה למובילים להביא את הסוכה לשטח המבוקש?
 • מהו מספר האנשים המקסימלי, אותו תרצו להכניס לתוך הסוכה בו זמנית?
 • בהתאם לעונת השנה – האם תרצו סוכה עם אפשרות פתיחה לצורך איוורור, או שאתם מעדיפים סוכת אבלים להשכרה, שתהיה אטומה באופן מקסימלי, כדי למנוע חדירה של רוח וגשם בימי החורף?
 • האם אתם צריכים סוכת אבלים שיש בה מספיק מקום למקומות ישיבה רבים? האם אתם רוצים לתכנן את הציוד בתוך הסוכה באופן כזה, שתהיה אפשרות נוחה לעבור ממקום למקום תוך כדי תפילה/אכילה?

 

איפה אפשר להקים סוכת אבלים?

ניתן להקים סוכת אבלים במגוון של מקומות לבחירת המשפחה האבלה:

 • חצר הבית
 • חניון של הבניין
 • פארק סמוך לבית
 • שטח בית הכנסת
 • מרפסת גדולה
 • גג מתאים

יחד עם זאת, חשוב להבין כי כל בחירה של מיקום מביאה איתה שיקולים נוספים, אותם יש לקחת בחשבון בבחירת הסוכה והקמה נכונה שלה.

בחירת מיקום להקמת סוכת אבלים או אוהל לשבעה תלוי גם בעונות השנה, שכן בקיץ למשל, כדאי להקים את הסוכה במקום מוצל, כדי למנוע התחממות יתר של החלל ואילו בחורף, כדאי לבחור שטח מרוצף, שאינו מכוסה בחול, כדי למנוע היווצרות של בוץ דביק מסביב לסוכה, אשר יהפוך את הביקור בסוכה לחוויה בלתי נעימה.

במקרים מסוימים גם כדאי לתאם עם גורם שלישי (כמו הרשות המקומית, או  בית הכנסת) את הקמת הסוכה, לפני שמקבלים החלטה. משום כך, חשוב להתייעץ איתנו לגבי מיקום הקמת סוכת אבלים, לפני שמחליטים סופית.

 

השכרת סוכת אבלים בצירוף כל הציוד הדרוש

השכרת סוכת אבלים היא צעד חיוני, לאנשים שמתכננים שבעה, לא עלינו. יחד עם זאת, סוכת אבלים, איכותית ונוחה ככל שתהיה, היא רק המסגרת. כדי לארח את המנחמים לאורך השבעה בצורה אופטימלית, אתם צריכים לשכור לצד הסוכה מגוון של ציוד, שיאפשר לכם לעבור את התקופה המורכבת הזו ללא טרחה, במינימום מאמץ. רוניאל אוהלים מציעים מגוון רחב של ציוד להשכרה לימות השבעה, מותאם במיוחד למגוון סוכות אבלים להשכרה:

 • כסאות ושולחנות – במרבית המקרים, אירוח אבלים בימות השבעה כולל תפילה משותפת ואף הגשת כיבוד, לעיתים גם ארוחות מלאות. לשם כך חשוב לדאוג מבעוד מועד לציוד פרקטי, נוח ושימושי, שיהפוך את סוכת האבלים שלכם למקום מתאים לאירוח. אפשר לבחור מתוך מגוון של כסאות ושולחנות, בהתאם לכמות האורחים הצפויה ובהתאם לצורך.
 • מזרונים – לפי המסורת, בקרב עדות רבות נהוג להשתמש במזרנים לצורך ישיבת שבעה, קרוב לקרקע. לצורך כך אנחנו מעמידים לרשותכם מזרונים להשכרה, מתאימים לשימוש בתוך סוכת אבלים או בבית. המזרונים שלנו מחוטאים, נקיים ומתוחזקים בקפידה.
 • מקררים ומקפיאים – כדי שלא תצטרכו לטרוח להכניס שתייה למקרר כל חצי שעה, לכבוד האורחים המגיעים לנחם, מומלץ להזמין שירות השכרת מקררים ומקפיאים, עם נפח אחסון גדול, שיקלו על מלאכת האירוח ויבטיחו שתהיה לכם שתייה קרה לכל אורך השבעה. גם אחסון כמויות גדולות של כיבוד ומזון מראש, נעשה קל יותר עם מקררים ומקפיאים להשכרה.
 • מיחם להשכרה – ניתן לשכור מיחם ענק, שיאפשר לכם להעמיד פינת קפה שימושית ונוחה לתפעול.
 • מאווררים ומזגנים – אמנם ניתן לשכור סוכת אבלים עם אפשרות לפתיחת חלונות לצורך אוורור, אבל ימות השבעה יכולים להיות מאופיינים בצפיפות רבה של המבקרים, או בחום ולחות – בהתאם למזג האוויר. לכן מומלץ לשכור גם מזגנים ומאווררים, שיאפשרו לכם לנשום, גם ברגעים קשים.

 

טיפים נוספים להשכרת סוכת אבלים

חשוב מאוד להזמין את הסוכה כך שהיא תוצב החל מהיום הראשון. הסיבה  לכך הינה  כלכלית שכן השכרה ארוכת טווח לשבוע שלם מוזילה את העלויות אצל מרבית החברות, בדומה לשירות השכרת שולחנות או כסאות. כמו כן, יש לשאול מראש מה כמות האנשים המקסימאלית שניתן להכניס לסוכה שמעניינת אתכם, כשעבור אירוע מצומצם מספיקה סוכת אבלים בגודל של של 5 על 10 מטרים בה ניתן לאכלס עד 80 אנשים.

בנוסף, שימו לב כי הסוכה מאפשרת העברת כבלי חשמל בצורה בטוחה. החשמל נועד לשמש לצרכי תאורה, הצבת מקררים ובימות הקיץ החמים גם למזגנים ניידים. עם כניסתנו לקיץ מומלץ גם להקפיד שהבד ממנו תהיה עשויה הסוכה יגן היטב מפני קרינת UV ויבודד מפני חום. אחרת, גם מזגן נייד לא יעזור להימלט מהסאונה המורגשת בסוכה שאינה מתאימה.

סוכת אבלים להשכרה – עם או בלי מחיצות

במקרים מסוימים מקובל מאוד להזמין דווקא סוכת אבלים עם מחיצות. הסיבות לכך משתנות בין משפחה למשפחה, אבל בדרך כלל נהוג להזמין בוכת אבלים עם מחיצות עבור קהל דתי מאוד, אשר נהוג בו להפריד בין נשים לבין גברים מטעמי צניעות.

יחד עם זאת, גם משפחות אבלות המעוניינות שתהיה להן אפשרות לשמור על פרטיות מדי פעם, גם במסגרת השבעה, יעדיפו להשכיר סוכת אבלים עם מחיצות.

סוכת אבלים עם מחיצות מתאימה מאוד גם למי שרוצה פשוט להסתיר חלק מהסוכה, לצורך אחסון והכנת מזון למשל וכן הלאה.

באמצעות מחיצות בסוכה, אפשר גם לחלק את החלל הגדול לחלקים שונים, כדי ליצור סביבה אינטימית יותר, פחות המונית, כאשר מדובר על מספר גדול במיוחד של מבקרים.

מצד שני, תמיד אפשר להזמין סוכת אבלים להשכרה, אשר מעוצבת בצורת חלל פתוח גדול ואחיד, כדי שכל האבלים יוכלו לשהות יחד באותו מקום.

 

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

בחברת רוניאל אוהלים מציעים לכם מגוון רחב של סוכות אבלים, שמתאימות לכל כמות אנשים שאתם צופים שתגיע לנחם אתכם. תוכלו לשכור סוכה גדולה או קטנה, סוכה פתוחה או סגורה, כזאת שמגיעה עם מחיצות או ללא (במידה ותרצו הפרדה בין נשים וגברים, מקום להכין בו את הכיבוד וכו'), כזאת שמגיעה עם חלונות ומספר פתחים ועוד.
כאשר אדם נפטר, מקובל לשבת עליו שבעה בביתם של בני המשפחה. לעיתים אין די מקום בסלון הבית ועל כן מקימים סוכה בקרבת מקום, למשל בגינה או מתחת לבניין. מלבד פתרון לבעיית הצפיפות, סוכה גם מאפשרת הגנה מפני השמש או הגשם, כתלות בעונת השנה. במקום להתחיל להתרוצץ על מנת לחפש סוכה מתאימה ואף להתעסק בבנייתה, כל שיש לעשות הוא לפנות אל חברה השכרת ציוד, לשכור סוכת אבלים ולזכות בראש שקט, לפחות מבחינה הזאת.
סוכת אבלים מחיר נקבע פר סוכה ובהתאם לגודלה ומורכבות ההתקנה שלה בשטח. רצוי אף לברר לגבי חבילות ציוד מיוחדות לאבלים שכוללות עוד פריטים נדרשים לישיבת שבעה, דוגמת כסאות, שולחנות, מזרונים, מקררים, מקפיאים, מאווררים וכו'', שמוצעות במחירים משתלמים מאוד.

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: