השכרת מקפיאים

השכרת מקפיא לאירועים

כשמפיקים אירוע רב משתתפים תחת כיפת השמיים, הלוגיסטיקה והציוד משחקים תפקיד חשוב.

כשהציוד ברמה גבוהה, אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע שלכם יתקתק!

אצל חברת רוניאל תוכלו למצוא את כל הציוד הדרוש לאירוע מושלם, להשכירו במחירים נוחים ולקבלו לכל מקום שתרצו על ידי צוות המובילים המקצועי של החברה. השכרת מקפיאים ומקררים נחשבת לאחת האפשרויות היותר מומלצות, כמו גם מגוון רחב של פריטי ציוד נוספים שאנו מציעים לכם

 

אז איזה ציוד הכי חשוב שיהיה לכם באירוע?

גנרטורים שיספקו חשמל לתאורה, להגברה ולכל מה שדורש חשמל- הגנרטורים שלנו מתוחזקים היטב, שקטים להפליא ומותאמים לכל עומס עבודה צפוי.

שולחנות וכיסאות לאורחים ולכיבודניתן למצוא סוגים שונים של שולחנות וכסאות, גבוהים או נמוכים, רחבים או צרים, מתקפלים או קבועים ובסגנונות עיצוב שונים. כסאות ושולחנות כתר נחשבים לאופציה מאוד מבוקשת מבחינת סוג המותג. דרך חברת רוניאל תוכלו גם להשכיר ספות לאירועים חגיגיים דוגמת שבת חתן.

כלים ופתרונות אחסון למזון ולשתיה שיוגשו באירוע

מקררים להשכרה ואף מקפיאים לשמירה על טריות המזון עד שיוגש לאורחים.

אוהלים מכל סוג – כגון אוהלים סגורים או פתוחים, עם כמה אפשרויות למיקום החלונות והפתחים ובמגוון סגנונות שיכולים להתאים לכל סוג אירוע – מחתונה ובר/ת מצווה ועד ישיבת שבעה.

מזרנים – בגדלים, עוביים ועיצובים שונים, לשם יצירת פינות זולה באירוע או לשם קיום שבעה בעדות בהן מקובל לשבת על גביהם.

 

השכרת מקפיאים לאירועים

בין אם אתם מכינים את הכיבוד בעצמכם ובין אם רכשתם אותו מחברת קייטרינג, כדאי שיהיו לכם מקפיאים במתחם האירוע, בוודאי במזג האוויר החם בארץ.

לשמירה על טריות המזון בטמפרטורה המדויקת יש חשיבות עליונה, וכדאי להקפיד עליו לטובת הנאת ובריאות האורחים שלכם.

ברור שלא קונים מקפיא לאירוע חד-פעמי. לכן, הפתרון הנוח ביותר הוא – השכרה!

ב"רוניאל" תוכלו להשכיר מקפיא איכותי, ולקבל אותו עד למיקום האירוע, כולל התקנה.

 

אל תוותרו בשום אופן על האפשרות הזאת ותחשבו שמא מדובר במותרות. השכרת מקפיא לאירוע תאפשר לכם ללכת על בטוח ולא לגרום לשום מצב בו האירוע שלכם ייזכר ככזה שהמזון בו היה קר ואינו טרי ובמקרה הגרוע יותר – כזה שמישהו חטף בו קלקול קיבה חס וחלילה. כמובן שגם במקרה של שתייה, אין כמו בירה וקולה צוננים ובוודאי שלא תירצו להגיש משקאות בטמפרטורה שאינה אידיאלית.

 

אילו סוגי מקפיאים תמצאו אצל חברת רוניאל?

בחברת רוניאל תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מקפיאים בהתאמה אישית מלאה ללקוח. ניתן למנות מספר סוגים של מקפיאים:

  • מקפיא דלת זכוכית – מקפיאים אלו מאפשרים הצצה לתכולתם במצב סגור. הם משמשים בעיקר לצרכי הקפאת קינוחים כגון ארטיקים וגלידות, כלומר, מונעים פתיחה של הדלת שלא לצורך וכך שומרים על תכולה רגישה יחסית במצב קפוא.
  • מקפיא דלת אטומה – משמשים להקפאת מוצרים שהגישה אליהם נדרשת רק לשם הכנת מנות המזון כגון בשרים, דגים וכו'. הדלת שלהם אטומה לחלוטין וזאת על מנת לאפשר מקסימום תנאי הקפאה בתוכם.
  • מקפיאים עומדים או שוכבים – מקפיאים עומדים בדרך כלל יהיו גבוהים יותר ובעלי חלוקה למדפים. מקפיאים שוכבים הינם נמוכים וללא חלוקה פנימית. הבחירה בין השניים צריכה להתקבל לא רק על פי העדפה אלא גם בהתאם למיקום ההצבה שלהם וההתאמה לסביבה. מה שלא תבחרו, אנו בחברת רוניאל נדאג להתקין לכם אותם בשטח כך שתוכלו להשתמש בהם בצורה נוחה.

 

ומה לגבי מוצרים שאינם דורשים הקפאה אלא רק קירור? ובכן, גם במישור הזה חברת רוניאל מציעה לכם פתרון מצויין – השכרת מקררים מסוגים שונים.  מקררים עם דלתות זכוכית (משמשים לקירור משקאות), מקררים עומדים, מקררים שוכבים, מקררים ביתיים ומקררים בכל נפח שהוא. קיימת אפשרות גם להשכרת מקררים שעברו הכשרה מיוחדת.

 

קריטריונים של איכות בתחום השכרת מקפיאים

אנחנו ברוניאל מאמינים שללקוחות שלנו מגיע רק את הטוב ביותר ובהתאם לזאת אנו מקפידים על מספר קריטריוני איכות מחמירים:

  • ציוד תקין – מקפיאים שלא בדיוק מקפיאים ולא ממש מקררים? אצלנו אין סיכוי שהדבר יקרה! תופעה זו רווחת בתחום באופן מצער, מה שמוביל למנות מזון מקולקלות, פגיעה בבריאות המוזמנים והרס של האירוע. אנחנו מספקים אך ורק ציוד תקין, שעבר בקרת איכות קפדנית ומסופק כחדש.
  • ציוד נקי – כאשר מדובר באוכל, חשוב מאוד לספק ציוד סטרילי, נקי, אסתטי ומזמין. המקפיאים שלנו עוברים ניקוי וחיטוי לפני אספקה ללקוח, כך שאתם יכולים להיות רגועים גם מהבחינה הזאת.
  • הגעה בזמן – המקפיאים שתשכירו דרכינו יגיעו עד אליכם, לא משנה היכן האירוע מתקיים, בדיוק במועד שנקבע. אנחנו אחראיים גם על ההצבה במקום וההתקנה.
  • כשרות – באירועים רבים השמירה על הכשרות הינה חיונית על מנת לאפשר לכל המוזמנים ליהנות מהמנות. אנחנו נוודא שתקבלו מקררים ומקפיאים כשרים כך שכל אחד מהמוזמנים יוכל לאכול ולשתות ללא חשש.

איך תדעו כמה מקפיאים אתם צריכים?

כמות המקררים והמקפיאים הינה פקטור חשוב בעת תכנון והקמה של אירוע. השיקול צריך לקחת בחשבון את מספר נותני השירות במתחם, כמות המוזמנים וכמות מנות המזון שדורשות קירור או הקפאה. מה שלא תהיה הכמות, אצלנו בחברת רוניאל יהיו מסוגלים לעמוד בה, וממש לא תצטרכו לחפש נותן שירותים נוסף. כמו כן, אנו מסוגלים לעמוד גם בקריאות דחופות של היום מהיום, לא רק בכל הקשור לשירותי השכרת מקפיאים ומקררים לאירועים אלא גם בכל הקשור לאוהלים, שולחנות, כסאות, ספות, מזרנים ועוד.

התקשרו אלינו לטלפון 052-2452405, ספרו לנו איזה אירוע אתם מתכננים, היכן וכמה אנשים מגיעים ונשמח להתאים לכם את הציוד שאתם צריכים.

אתם תהיו רגועים והאורחים שלכם יהיו שמחים!

 

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

מהם היתרונות של השכרת מקפיאים לאירועים?

בין אם החלטתם לארגן חתונה בגינת הבית, יום הולדת בפארק או בר/ת מצווה בחוף הים, אתם בוודאי תהיו מעוניינים שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות ממנות מזון טריות ושתייה צוננת, בדיוק כמו באולמות וגני האירועים היוקרתיים ביותר. השכרת מקפיאים תאפשר לכם את זה, שהרי אין שום היגיון ברכישת מקפיא חדש בשביל אירוע בודד ובוודאי שלא בסחיבתו עד למקום היעד.

אילו סוגי מקפיאים תוכלו לשכור?

מגוון אפשרויות ההשכרה דרך חברת רוניאל אוהלים רחב למדי. תוכלו להשכיר מקפיאים בנפחי אחסון שונים, גדולים או קטנים, עומדים או שוכבים, אטומים או שקופים, בהתאם לתנאי השטח ומספר המשתתפים. אפשרות נוספת היא לשכור מקררים שכוללים בתוכם גם מקפיאים מובנים, קטנים יותר.

האם ניתן לשכור מקפיאים לכל מקום שרוצים?

בהחלט! צוות חברת ההשכרה מספיק מקצועי ומיומן על מנת להוביל את המקפיאים לכל מקום שתרצו וידע להתקין אותם גם בתנאי שטח קשים יחסית (למשל, בחוף הים, ביער וכו'). הדבר מתאפשר באמצעות גנרטורים ורכבי הובלה מתאימים.

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: