השכרת כסאות פלסטיק

השכרת כסאות הפכה לאורך השנים לעניין שכיח ביותר לכל מי שרוצה להפיק אירוע באופן עצמאי. סוגי הכסאות שניתן להשכיר הינם רבים ומגוונים, בדיוק כמו שמדובר על השכרת אוהל למשל, אך ישנו סוג מסויים של כסאות שתמיד נמצא בראש טבלת הביקושים, ואנחנו מתכוונים לכסאות פלסטיק. מה הופך השכרת כסאות פלסטיק לכל כך כדאית? מייד תבינו.

 

כסאות פלסטיק להשכרה - מדוע זה כל כך כדאי?


כאמור, ניתן למצוא סוגים רבים של כסאות להשכרה, אך ההעדפה של רבים היא השכרת כסאות פלסטיק וזאת בשל מספר יתרונות מובהקים שהם מספקים:

  • מחיר נוח – בבואכם לברר על כסאות פלסטיק להשכרה, תגלו שהעלות שלהם נמוכה בהרבה לעומת כסאות שעשויים מעץ, מתכת או חומרים אחרים. הדבר מאפשר להזמין מספר כסאות רב מבלי "לקרוע את הכיס" יותר מידי.

  • קלי משקל – כסאות מפלסטיק הינם קלים יותר מבחינת משקל לעומת סוגי כסאות אחרים, כך שקל ופשוט לנייד אותם ממקום למקום במהלך האירוע בהתאם לצורך.

  • אחסון יעיל – כסאות הפלסטיק בנויים בצורה שמאפשרת לערום אותם בקלות אחד על השני, ובכך לחסוך במקום האחסון שלהם לפני ואחרי האירוע.

  • מגוון רחב של גדלים – ניתן לבחור מבין כסאות פלסטיק גדולים וקטנים, כך שיתאימו הן לילדים והן למבוגרים.


 

כל היתרונות שלעיל גורמים לכך שהשכרה כזו נחשבת לבחירה הפופולארית ביותר, בין אם מדובר ברצון לארגן שבת חתן בסלון, יום הולדת בפארק או שבעה או אזכרה בחצר.


השכרת כסאות פלסטיק – מחיר משתלם ונוח


כבר הזכרנו כי כסאות מפלסטיק להשכרה לא יעלו לכם יותר מידי לעומת אפשרויות אחרות, וכך גם לגבי השכרת שולחנות לאירועים. אך כיצד נקבע המחיר בדיוק? ובכן, אצל מרבית החברות, עבור השכרת כסאות פלסטיק מחיר העיסקה יקבע פר כסא שתשכירו. מעבר לזאת, יש לקחת בחשבון גם את הקריטריונים הבאים שמשפיעים על המחיר:

  • סוג הכסא – כסא פלסטיק מסיבי יעלה יותר מדגם ששוקל פחות, וכך גם לגבי כסא שכולל משענות ידיים לעומת כזה שלא.

  • צורך בהובלה – במידה ואתם מעוניינים בהובלת הכסאות עד אליכם ואין באפשרותכם לבצע את ההובלה בעצמכם, מחיר העיסקה יעלה.

  • סידור הכסאות – עלות ההשכרה תעלה גם במידה ותרצו שהמובילים יסדרו את הכסאות ברחבי המתחם.


 

השכרת שולחנות וכסאות פלסטיק – עוד אפשרות נהדרת


מלבד השכרה של כסאות, במרבית חברות ההשכרה המובילות, תוכלו לשכור בנוסף גם שולחנות לאירוע. זוהי אפשרות נהדרת שתשיג לכם את כל פריטי הריהוט הנדרשים לאירוע מושלם, מבלי שתצטרכו להסתבך בחיפושים וסחיבות של שולחנות כבדים למתחם. במקרים רבים השכרת שולחן או כסא בחבילה אחת אף תוכל להוזיל לכם את המחיר פר יחידה, במיוחד אם תוסיפו לכך גם אלמנטים נוספים דוגמת מקררים, מזרונים ועוד. בחברת רוניאל אוהלים תוכלו למצוא את כל פריטי הציוד הללו במחירים משתלמים ונוחים, בפריסה ארצית רחבה ובהובלה מהירה לכל מתחם שתרצו. נסו ולא תתאכזבו.