השכרת שולחנות לשבת חתן

שבת חתן? שולחנות להשכרה

אירוע כמו שבת חתן אשר נערך לפני בר מצווה או לפני חתונה, מחייב היערכות לוגיסטית מסוימת, אשר כוללת בין היתר השכרת ריהוט מתאים. כך למשל, יש צורך לשכור שולחנות עבור אירוע כזה. שולחנות אשר סביבם יכולים האורחים השונים לשבת, לאכול ולדבר אחד עם השני.

איך בוחרים שולחנות להשכרה לשבת חתן?

ההחלטה אילו שולחנות לשכור לצורך האירוע, תתקבל על פי פרמטרים שונים. למשל, על פי פרמטר של כמות האורחים והאופן בו נרצה לחלק אותם לישיבה, וכן על פי גודל המקום שעומד לרשותנו על מנת להציב את השולחנות (כך נדע מה גודל השולחנות וכן מה יהיה מספרם). בנוסף, נרצה לשכור שולחנות לשבת חתן בהתאם לעיצוב של המקום, כך נוכל לבצע התאמה בין עיצוב השולחנות, החומר ממנו הם עשויים והסטייל של אולם האירועים או מקום האירוע.

פרמטר חשוב נוסף יהיה מיקום האירוע. כדאי לבחור שולחנות בהתאם לשאלה היכן האירוע נערך-  בחוץ או בפנים? שאלה זו מהותית כי מן הסתם שלא כל סוגי השולחנות יתאימו לאירוע בחוץ (פלסטיק/עץ/מתכת וכו), ונרצה לדעת האם לבחור שולחן אשר עמיד לתנאי חוץ או לא. כל הנקודות הנ"ל יבואו בחשבון על ידנו כשנרצה לבצע השכרת של שולחנות שבת חתן, או בין אם זה לבר מצווה או חתונה.

כל היתרונות שבהשכרת שולחנות

היתרון הגדול בהלשכיר שולחנות שבת חתן או אירועים אחרים הוא שאין צורך לרכוש כמות רבה של שולחנות ממיטב כספינו לשימוש שהוא חד פעמי. פשוט שוכרים את השולחנות, הכסאות, המזרונים ושאר הציוד הנלווה במחיר קבוע ומוסכם מראש, נהנים מהאירוע ומחזירים את כל הציוד בסופו. קחו בחשבון שעל הציוד לשוב לחברה במצב תקין, בדיוק כפי שקיבלתם אותו.

מה כדאי לבדוק בעת ההשכרה?

לא חשוב מהיכן תשכירו את השולחנות, מומלץ בחום לבדוק את תקינותם לפני שאתם חותמים על מסמכים מחייבים או משלמים, גם בכדי שהאורחים שלכם יהנו משולחנות במצב טוב, וגם בכדי שלא יבואו אליכם באי-אלו טענות כשתשיבו אותם לחברה בסיום האירוע.

בנוסף, כדאי לשאול איזה ציוד נלווה לשולחנות ניתן לשכור מאותה החברה, שאלה שעשויה לחסוך לכם לא מעט כאב ראש ומשאבים. למשל, ייתכן שתזדקקו גם לכסאות תואמים לשולחנות, ואף מזרונים או מקררים ומקפיאים להשכרה.

שיהיה במזל טוב!

להשכרת אוהלים וציוד לאירועים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: