השכרת שולחנות לשבת חתן

שבת חתן? שולחנות להשכרה

אירוע כמו שבת חתן אשר נערך לפני בר מצווה או לפני חתונה, מחייב היערכות לוגיסטית מסוימת, אשר כוללת בין היתר השכרת ריהוט מתאים. כך למשל, יש צורך לשכור שולחנות עבור אירוע כזה. שולחנות אשר סביבם יכולים האורחים השונים לשבת, לאכול ולדבר אחד עם השני.

איך בוחרים שולחנות להשכרה לשבת חתן?

ההחלטה אילו שולחנות לשכור לצורך האירוע, תתקבל על פי פרמטרים שונים. למשל, על פי פרמטר של כמות האורחים והאופן בו נרצה לחלק אותם לישיבה, וכן על פי גודל המקום שעומד לרשותנו על מנת להציב את השולחנות (כך נדע מה גודל השולחנות וכן מה יהיה מספרם). בנוסף, נרצה לשכור שולחנות לשבת חתן בהתאם לעיצוב של המקום, כך נוכל לבצע התאמה בין עיצוב השולחנות, החומר ממנו הם עשויים והסטייל של אולם האירועים או מקום האירוע.

פרמטר חשוב נוסף יהיה מיקום האירוע. כדאי לבחור שולחנות בהתאם לשאלה היכן האירוע נערך-  בחוץ או בפנים? שאלה זו מהותית כי מן הסתם שלא כל סוגי השולחנות יתאימו לאירוע בחוץ (פלסטיק/עץ/מתכת וכו), ונרצה לדעת האם לבחור שולחן אשר עמיד לתנאי חוץ או לא. כל הנקודות הנ"ל יבואו בחשבון על ידנו כשנרצה לבצע השכרת של שולחנות שבת חתן, או בין אם זה לבר מצווה או חתונה.

השכרת שולחנות לשבת חתן – אילו אפשרויות קיימות?

בבואכם לבחור שולחנות להשכרה לשבת חתן, תוכלו כאמור לבחור מבין מגוון רחב של חומרים מהם עשויים השולחנות, דוגמת עץ, מתכת, זכוכית, פלסטיק ושילובים שונים (למשל, פלטת עץ עם רגלי מתכת). מעבר לזאת, ניתן למצוא גם אפשרויות נוספות שעל פיהן ניתן לבחור, כאלה שקשורות במראה ובפונקציונאליות שלהם. להלן כמה דוגמאות:

  • שולחנות סטנדרטיים – שניתן לסעוד על גביהם בנוחות ואף להניח כיבוד בצורה נוחה ומזמינה. הם יהיו עשויים בדרך כלל מפלסטיק, עץ או מתכת וניתן לקבלם במגוון גדלים וצורות דוגמת שולחנות עגולים, ריבועים או מלבניים, כשחלק מהם אף כוללים אפשרות להארכה במקרה הצורך.
  • שולחנות מעוצבים – אלו הם שולחנות יוקרתיים יותר בסגנונות מיוחדים, לעיתים אף עם פרזולים בצורות שונות. שולחנות שכאלו עשויים בדרך כלל ממתכת חזקה, עץ מלא או מ- MDF שצבוע בצבעים אפוקסיים חלקים.
  • שולחנות גבוהים – בסגנון של בר, כאלה שמתאימים מאוד ל- "מינגלינג" והנחת כוסות משקה.
  • שולחנות נמוכים – בסגנון "זולה", כאשר מעוניינים ליצור אווירה שמחה וקלילה בין האורחים, בשילוב עם מזרונים או כורסאות נמוכות תואמות.

 

כל דגמי השולחנות יכולים להגיע שלמים וקבועים או עם מנגנון מתקפל, כשהיתרון של השולחנות המתקפלים הוא בחיסכון במקום במרחב, מאחר וניתן להציב אותם בערימה בקלות, בגמר האירוע או במידה והגיע מספר אורחים מועט מהמצופה.

כל היתרונות שבהשכרת שולחנות

היתרון הגדול בהלשכיר שולחנות שבת חתן או אירועים אחרים הוא שאין צורך לרכוש כמות רבה של שולחנות ממיטב כספינו לשימוש שהוא חד פעמי. פשוט שוכרים את השולחנות, הכסאות, המזרונים ושאר הציוד הנלווה במחיר קבוע ומוסכם מראש, נהנים מהאירוע ומחזירים את כל הציוד בסופו. קחו בחשבון שעל הציוד לשוב לחברה במצב תקין, בדיוק כפי שקיבלתם אותו.

מה כדאי לבדוק בעת ההשכרה?

לא חשוב מהיכן תשכירו את השולחנות, מומלץ בחום לבדוק את תקינותם לפני שאתם חותמים על מסמכים מחייבים או משלמים, גם בכדי שהאורחים שלכם יהנו משולחנות במצב טוב, וגם בכדי שלא יבואו אליכם באי-אלו טענות כשתשיבו אותם לחברה בסיום האירוע.

בנוסף, כדאי לשאול איזה ציוד נלווה לשולחנות ניתן לשכור מאותה החברה, שאלה שעשויה לחסוך לכם לא מעט כאב ראש ומשאבים. למשל, ייתכן שתזדקקו גם לכסאות תואמים לשולחנות, אז חשוב לשאול על שירותי השכרת שולחנות וכסאות תואמים. בנוסף, מומלץ לברר האם החברה מספקת גם שירותי השכרת מזרונים כמו גם השכרת מקררים וכן מקפיאים להשכרה.

מדוע כדאי לכם לבחור דווקא ברוניאל אוהלים?

כשאתם בוחרים להזמין שירות השכרת שולחנות לשבת חתן דרך רוניאל אוהלים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את השולחנות הכי איכותיים שיש. השולחנות שלנו יגיעו אליכם לאחר שעברו בקרת איכות קפדנית, דבר שיתבטא בשטח בשולחנות מתוחזקים ונקיים להפליא, כאלה שאינם מתנדנדים או מהווים סכנה בטיחותית כלשהי. מחיר השירות אף כולל הובלה לכל מקום שתרצו, כשניתן לצרף לעסקה גם השכרה של פרטי ציוד נוספים, דוגמת כסאות, אוהלים, מזרונים, מקררים ועוד.

שיהיה במזל טוב!

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: