השכרת אוהלים וציוד לאירועים בכפר סבא

ברשותנו גם מוצרים משלימים:

  • כיסאות
  • שולחנות
  • מאווררים
  • מקררים
  • מזרונים
  • מחצלות
  • מיחם

רוצים לשדרג את האירוע שלכם ולהפוך אותו להרבה יותר מעניין? דעו לכם שאתם יכולים לעשות זאת בקלות אם תבחרו להזמין שירותי השכרת אוהלים בכפר סבא. זה יאפשר לכם לדעת שאתם עושים את הדבר הנכון למען הצלחת האירוע שלכם, ולצד זאת אתם וכל האורחים שלכם תוכלו ליהנות משהות באוהלים שיהפכו את ההרגשה שלכם באירוע להרבה יותר טובה.

יש דגמים רבים של אוהלים שמיועדים להשכרה לאירועים מסוגים שונים, כך שאם אתם בוחרים להזמין שירותי השכרת אוהלים כפר סבא, כל שעליכם לעשות זה לוודא שאתם בוחרים להזמין את האוהלים מהמקום הנכון. כלומר, מחברה שתוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולהבטיח שאתם תהיו מרוצים.

השכרת אוהלים בכפר סבא

בטרם ביצוע ההזמנה, כדאי  לבדוק היטב את האופציות שעומדות בפניכם, וזאת בכדי להבטיח שאתם בוחרים באפשרות הכי טובה והופכים את האירוע שלכם לכזה שיהיו בו את האוהלים המתאימים ביותר. אוהלים מרווחים, בגודל המתאים ומאובזרים בכל מה שצריך והציוד הנלווה, כמו כסאות, מזרונים, מקררים להשכרה ועוד.

השכרת כסאות בכפר סבא

כאשר מארגנים אירוע, ישנה חשיבות רבה גם להושבת האורחים כך שיהיה להם נוח ושלא יחסר מקום לאף אחד. בדיוק בשל כך חשוב להתקשר עם חברה שמציעה מלבד אוהלים גם שירותי השכרת כסאות בכפר סבא. באמצעות שירות זה תוכלו להזמין כל כמות כסאות שתרצו עד למקום האירוע עצמו ולקבל כסאות איכותיים, נקיים ומגוונים בכל גודל וסגנון שתרצו. בחברה איכותית יציעו לכם בדרך כלל כסאות להשכרה שעשויים מפלסטיק קשיח כך שניתן יהיה לערום ולנייד אותם בצורה נוחה גם באופן עצמאי לאורך כל שלבי האירוע.

השכרת שולחנות בכפר סבא

אז לאוהל וכסאות דאגתם, אך מה לגבי שולחנות? על גבי מה תגישו את כל הכיבוד שיוגש לאורחים? וכיצד ניתן יהיה לאכול בצורה נוחה? להתחיל לסחוב שולחנות באופן עצמאי משכנים ובני משפחה זה דבר לא מציאותי, ובדיוק בשל כך כדאי לשקול גם את האפשרות של השכרת שולחנות בכפר סבא. בחברה איכותית יציעו לכם מגוון רחב של סוגי השכרת שולחנות לאירועים שיתאימו באופן מושלם לסוג האירוע שלכם. תוכלו להזמין שולחנות לאירועים גדולים וקטנים, נמוכים וגבוהים, מתקפלים וקבועים, פשוטים ומעוצבים. כל השולחנות יהיו מתוחזקים כראוי ובטוחים לשימוש כך שאין סיכוי לפציעות למיניהן, גם כאשר מדובר בילדים קטנים שמגיעים לאירוע.

 

השכרת מזרונים כפר סבא

ועדיין, שולחנות וכסאות אינם תמיד יכולים לעמוד בכל צרכי האירוע. למשל, בעדות מסוימות בעת ישיבת שבעה מקובל לשבת על הרצפה, על מחצלות או מזרונים. באירועים אחרים נדרשת פעילות לילדים ולמבוגרים תך כדי ישיבה בגובה הרצפה (ימי הולדת, סדנאות בטבע) ובמקרים מסוימים מדובר באירוע שכולל גם שינה (פסטיבלים למשל). אז מה עושים? מזמינים עם האוהלים, הכסאות והשולחנות גם מזרונים שיתאימו לכם מבחינת עובי, גודל ועיצוב. שירות השכרת מזרונים בכפר סבא שינתן דרך חברה איכותית, יבטיח לכם כל כמות מזרונים שתרצו, כולם באיכות מעולה, נקיים ואסתטיים כיאה למעמד.

 

השכרת מקררים בכפר סבא

כשעורכים אירוע המוני, חשוב לדאוג גם לכיבוד טרי לכל האורחים והדרך לכך עוברת כמובן דרך מקררים איכותיים. שירות השכרת מקררים הוא בדיוק הדבר שיאפשר לכם את זה. מדובר בשירות מאוד נפוץ שיאפשר לכם לשמור על מנות המזון טריות, לקרר משקאות ואף להקפיא במידת הצורך.

התקשרות עם חברת השכרת מקררים בכפר סבא שמתמחה באירועים שבהם שנדרשים מוצרים שכאלה, תוכל לספק לכם כל סוג של מקרר שתרצו – גדולים או קטנים, שוכבים או עומדים, כאלה שכוללים גם מקפיא ואף כאלה שעברו הכשרה על מנת שיתאימו גם לדתיים ושומרי מסורת. ואם לרגע דאגתם בעניין החשמל, הרי שחברה איכותית תדאג גם לספק לכם גרנרטור ואת כל הציוד הנדרש להשגת חיבור חשמל בכל מתחם שתרצו לקיים בו את האירוע הפרטי שלכם. פשוט וקל!

כל השירותים הללו יגיעו עד אליכם בשיחת טלפון אחת, כולל הובלה ויישום בשטח. מומלץ בהחלט.

 

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: