השכרת כסאות

אם אתם מתכננים אירוע רב משתתפים, כגון חתונה, בר/בת מצווה, יום עיון לעובדי החברה או כנס השקה למוצר חדש; או אם אתם מארחים את המשפחה המורחבת לליל הסדר או כאושפיזין בחג הסוכות, ואפילו אם עליכם להקים אוהל אבלים, לא עלינו – עליכם לדאוג לכך שלכל האורחים יהיו מקומות ישיבה. במקרה כזה, השכרת כסאות היא הפתרון האידיאלי להושבת כל האורחים בנוחות.

הרעיון פשוט: בין אם אתם צריכים כסאות ל-20 קרובי משפחה, ל-300 מוזמנים לאירוע או ל-1500 משתתפי כנס עסקי, באפשרותכם לשכור אותם, להשתמש בהם ערב אחד או מספר ימים, על פי הצורך, ולהחזירם אחר כך לחברה שממנה השכרתם את הכסאות.

היתרונות של השכרת כסאות לאירועים

זהו, נגמרו הימים בהם הייתם צריכים לחפש חברים עם כסאות מיותרים מהגינה כדי שיקפיצו לכם אותם; כבר לא צריך שכל אורח יושב על כסא בצורה, צבע וגובה שונים; וממש אין סיכוי שהכסאות יהיו מוכתמים או שבורים. אחרי הכל, אם אתם כבר מארגנים אירוע, בוודאי תרצו שהמוזמנים יישבו בנוחות על כסאות מהודרים שיתאימו לאופי המכובד של האירוע.

שלא לדבר על המחשבה לרכוש בעצמכם את כל הכסאות האלה, בטח שלא לקראת אירוע חד פעמי, שהרי איפה תשימו את כולם אחרי שהאירוע ייגמר והאורחים יתפזרו לבתיהם?

במקום לחפש פתרונות יצירתיים ולקחת סיכונים, השכרת כסאות לאירועים היא הדרך הטובה ביותר להושיב את כל האורחים בנוחות. מזמינים בדיוק את מספר הכסאות הנדרש, מקבלים כסאות מהודרים, יפים ועמידים שמתאימים לסוג סוגי האירועים, וכאשר כבר אין בהם יותר צורך – פשוט מחזירים אותם לחברת ההשכרה.

בשיטה של השכרת כסאות תוכלו לוודא שהנושא של הושבת האורחים באירוע שלכם הוא הדבר שהכי פחות ישאב מכם תשומת לב בארגון האירוע: מזמינים את סוג הכסאות המבוקש על פי מספר האורחים, בוחרים שירות עצמי או הובלה והרכבה – והפינה של פתרונות הישיבה סגורה מבחינתכם. עכשיו רק לדאוג לכל יתר ההיבטים של ארגון האירוע, ובסיומו תוכלו להשיב את הכסאות עד לאירוע הבא.

 

כסאות להשכרה לשבת חתן

בדרך כלל עבור אירוח ביתי לשבת חתן, יש צורך במספר רב של כסאות, בין אם זה 20 אורחים או מאות מוזמנים, צוות רוניאל אוהלים יספק לכם כסאות נקיים ומבריקים עד הבית, שהאירוח שלכם יעבור בשלום.

אולי יעניין אתכם גם>>

השכרת מזרונים לשבת חתן

כסאות להשכרה לאבלים

לצערנו חלק מהחיים האירועים שלנו הם במצבים של פרידה מהיקרים לנו מכל, צוות רוניאל השכרת ציוד לאירועים מציע שירותי השכרת כסאות במצבים אלו, עד לבית הלקוח.

אולי יעניין אתכם גם >>

סוכת אבלים להשכרה

במיוחד במצב רגיש זה תקבלו שירות מהיר ואמין.

כסאות להשכרה לבתי ספר

במהלך השנה ישנם אירועים רבים וגם בבית ספר יש צורך בגיבוי של כסאות נוחים לטקסים, רוניאל השכרת ציוד לאירועים מספק במהלך השנה לעשרות בתי ספר כסאות עבור הטקסים.

כסאות להשכרה לאירועים עסקיים

במקרים רבים של אירועים עסקיים, בין אם זה הרמת כוסית, או יום גיבוש, אנו נספק עבורכם כסאות להשכרה עד למקום האירוע.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו 052-2452405

השכרת כסאות

להשכרת אוהלים וציוד לאירועים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: