השכרת כסאות לאירועים

אם אתם מתכננים אירוע רב משתתפים, כגון חתונה, בר/בת מצווה, יום עיון לעובדי החברה או כנס השקה למוצר חדש; או אם אתם מארחים את המשפחה המורחבת לליל הסדר או כאושפיזין בחג הסוכות, ואפילו אם עליכם להקים אוהל אבלים, לא עלינו – עליכם לדאוג לכך שלכל האורחים יהיו מקומות ישיבה. במקרה כזה, השכרת כסאות לאירועים היא הפתרון האידיאלי להושבת כל האורחים בנוחות ובצורה מסודרת. ואם כבר מבצעים זאת אז עדיף דרך חברת רוניאל.

השכרת כסאות לאירוע – בכל כמות ובכל זמן שתרצו

הרעיון פשוט: בין אם אתם צריכים כסאות ל-20 קרובי משפחה, ל-300 מוזמנים לאירוע או ל-1,500 משתתפי כנס עסקי, באפשרותכם לשכור אותם, להשתמש בהם ערב אחד או מספר ימים, על פי הצורך, ולהחזירם אחר כך אלינו. ההתקשרות עם חברתנו אף תאפשר לכם לשכור ציוד נוסף לאירוע, כגון כסאות, אוהלים, סוכות ואפילו השכרת מקררים  או השכרת מקפיאים.

דרך חברת רוניאל תוכלו לשכור כל כמות כסאות שתרצו, כמו גם של פריטים נוספים, ולקבל אותם עד למקום האירוע עצמו באמצעות הובלה מקצועית וללא שום מאמץ מצידכם. השכרת כסאות לאירוע דרכנו אפשרית גם מהיום להיום, כשבאפשרותנו לעמוד בכל לוח זמנים שיידרש, לחוץ ככל שיהיה.

 

היתרונות של השכרת כסאות לאירועים

זהו, נגמרו הימים בהם הייתם צריכים לחפש חברים עם כסאות מיותרים מהגינה כדי שיקפיצו לכם אותם; כבר לא צריך שכל אורח יושב על כסא בצורה, צבע וגובה שונים; וממש אין סיכוי שהכסאות יהיו מוכתמים או שבורים. אחרי הכל, אם אתם כבר מארגנים אירוע, בוודאי תרצו שהמוזמנים יישבו בנוחות על כסאות מהודרים שיתאימו לאופי המכובד של האירוע, כמו גם שיישבו אך ורק על גבי כסאות בטוחים, כאלו שאין שום סכנה כי יתפרקו תחת העומס ויגרמו לפציעה חמורה לאחד מהאורחים שלכם.

שלא לדבר על המחשבה לרכוש בעצמכם את כל הכסאות האלה, בטח שלא לקראת אירוע חד פעמי, שהרי איפה תשימו את כולם אחרי שהאירוע ייגמר והאורחים יתפזרו לבתיהם?

במקום לחפש פתרונות יצירתיים ולקחת סיכונים, השכרת כסאות לאירועים היא הדרך הטובה ביותר להושיב את כל האורחים בנוחות. מזמינים בדיוק את מספר הכסאות הנדרש, מקבלים כסאות מהודרים, יפים ועמידים שמתאימים לסוג סוגי האירועים, וכאשר כבר אין בהם יותר צורך – פשוט מחזירים אותם לחברת ההשכרה.

 

השכרת כסאות לאירוע – כולל הובלה

בשיטה של כסאות להשכרה תוכלו לוודא שהנושא של הושבת האורחים באירוע שלכם הוא הדבר שהכי פחות ישאב מכם תשומת לב בארגון האירוע: מזמינים את סוג הכסאות המבוקש על פי מספר האורחים, בוחרים שירות עצמי או הובלה והרכבה – והפינה של פתרונות הישיבה סגורה מבחינתכם. עכשיו רק לדאוג לכל יתר ההיבטים של ארגון האירוע, ובסיומו תוכלו להשיב את הכסאות עד לאירוע הבא.

כמובן שגם ההחזרה של הכסאות בתום האירוע תיעשה על ידינו כך ששום מאמץ או בזבוז זמן לא יידרש מכם. שירות השכרת כסאות לאירוע דרך חברת רוניאל כולל הובלה לשני הכיוונים ומוצע לכם במחירים משתלמים במיוחד.

 

כסאות להשכרה לאירועים ובכלל – כל האפשרויות פתוחות

ההתקשרות עם חברת רוניאל עבור כסאות להשכרה לאירועים תאפשר לכם כאמור להתאים באופן מושלם בין סוג הכסאות שתשכירו לאופי האירוע הספציפי שאתם מקיימים. להלן מספר דוגמאות לכך:

 

השכרת כסאות לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים עשויים להיות לא פשוטים להפקה, אך צוות רוניאל אוהלים יודע לתת מענה ופתרון מקיף לכל הציוד הנדרש להפקת אירוע, במידה ויש לכם אירוע של מאות מוזמנים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וניתן לכם מענה נקודתי לאירוע.

אין זה משנה באיזה אירוע עסקי מדובר, בין אם זה הרמת כוסית, או יום גיבוש, אנו נספק עבורכם כסאות עד למקום האירוע. גם במקרה הזה לא תהיו מוגבלים בשום צורה, לא מבחינת הכמויות ולא מבחינת צבעי הכסאות שתזדקקו להם.

 

השכרת כסאות לשבת חתן

בדרך כלל, עבור אירוח ביתי לשבת חתן, יש צורך במספר רב של כסאות. הצבע המתאים ביותר עבור כסאות שבת חתן הוא הלבן, כאשר צוות רוניאל אוהלים יספק לכם אותם עד הבית באיכות מעולה, כדי שהאירוח שלכם יעבור בשלום.

שבת חתן בדרך כלל הינו אירוע של לפחות 50-100 מוזמנים, באירוע הזה האורחים מגיעים לחגוג עם המשפחה את השבת של החתונה, כאשר הזוג שהתחתן זה עתה חוגג את השבת הראשונה שלו כזוג נשוי.

 

השכרת כסאות לימי הולדת

יום הולדת יש רק פעם בשנה 🙂 נהוג בדרך כלל לחגוג עם הקרובים, כאשר בדרך כלל באירועי יום הולדת שאנו מציינים גיל מיוחד, אנו נוהגים ליצור אירוע גדול מהרגיל, לאירוע זה מוזמנים רבים, בדיוק כאן ניתן לעזר בציוד להשכרה ובפרט כסאות להשכרה של רוניאל, הצוות שלנו יארגן לכם את הכמות, הכסאות מגיעים נקיים ושטופים, נוחים ונעימים.

 

השכרת כסאות לבת מצווה

בת מצווה חגיגה  גדולה, הבת מגיע לגיל מצוות, וביהדות נהוג לחגוג את האחריות הגדולה שחלה עליה בקיום המצוות הקדושות לנו, רוניאל מאחל לכם המון מזל טוב ומעניק לכם לרגל האירוע 10% הנחה על כל הזמנה של השכרת ציוד לכל גיל.

 

השכרת כסאות לבר מצווה

בר מצווה – גיל המצוות של הנער הגדל, המשמעות היא גדולה עבור המשפחה שכן הילד שעד לפני זמן מה היה פטור ממצוות, נושא באחריות הגדולה והזכות לעשות מצוות, משלב זה הוא לגמרי בשל לחיים, רוניאל מאחל לכם מזל טוב ומזמין אתכם להנות מהנחה של 10% לכל הזמנת ציוד.

 

השכרת כסאות לברית מילה או בריתה

ברית מילה זהו טקס חשוב מאוד ביהדות ובימינו רבים מעדיפים לערוך אותו באינטימיות בבית, בחצר או בבית הכנסת. גם בריתה נחשבת לאירוע בו לא עורכים אירוע המוני של מאות אנשים באולם או גן אירועים אלא רק עם המשפחה המורחבת והחברים הקרובים. השכרת כסאות לאירועים שכאלה תאפשר לכם להושיב את כולם בצורה בטוחה ונוחה ומבלי שתצטרכו להתאמץ כלל וכלל.

 

השכרת כסאות לאבלים

לצערנו, חלק מהאירועים בחיים שלנו הם מצבים של פרידה מהיקרים לנו מכל. צוות רוניאל השכרת ציוד לאירועים מציע שירות השכרת כסאות לאירועים גם במצבים אלו, עד לבית הלקוח. האפשרות המתאימה ביותר למצבים אלו היא השכרת כסאות בצבע לבן או שחור. במיוחד במצב רגיש זה תקבלו שירות מהיר ואמין. בשלב האירוע בני המשפחה נפרדים מהמנוח, ומגיעים מכרים רבים, המתקבצים תחת סוכת אבלים. אנו מאחלים לכם שלא תדעו כל צער, ורוצים שתדעו שהצוות שלנו זמין להקים עבורכם סוכת אבלים ולסייע בהשכרת כסאות לאירוע ככל הנדרש על מנת שגם בשלב זה יתאפשר לכם לעבור את הימים הקשים הללו.

ישנן נקודות מסוימות שצריך להתייחס אליהן כשאנחנו מבצעים השכרת כסאות לסוכת אבלים. ראשית, צריך לדעת כמה כסאות אנחנו רוצים לשכור. אנחנו לא נעשה את זה בהכרח על פי כמות האורחים הצפויה, מאחר ואין לנו מושג כמה אנשים אמורים להגיע. לכן אנחנו נעשה את זה על פי גודל הסוכה שאנחנו מתכוונים להקים. סביר להניח שאנחנו נרצה לשכור יותר כסאות מאשר המקום מאפשר לנו, כך במקרה ויבואו עוד אורחים יהיה ניתן להושיב אותם, אם לא בתוך אז מחוץ לסוכת האבלים, לצידה.

שנית, אנחנו נבחן את סוג הכסאות, באופן טבעי נחפש כסאות שיהיו נוחים לישיבה, כסאות עם משענת נוחה. אנחנו ניקח בחשבון את סוג האורחים שאמורים להגיע, אנחנו נתחשב בכך שיבואו אנשים מבוגרים למקום, ומן הסתם, נתחשב גם בצעירים שאמורים להגיע ולנחם אבלים.

שלישית, אנחנו נבחר לרוב בכיסאות שנחשבים חזקים ועמידים, וכן כאלה שקל לנייד אותם ממקום למקום בצורה פשוטה, מבלי שצריך להפעיל הרבה כוח לשם כך. הפתרון המומלץ ביותר מהבחינה הזו הוא השכרת כסאות פלסטיק. מאחר ומדובר בסוכת אבלים, לא נחפש עיצוב מיוחד אלא יותר את העניין של הנוחות. כאמור,

 

כסאות להשכרה לבתי ספר

במהלך השנה ישנם אירועים רבים וגם בבית ספר יש צורך בגיבוי של כסאות נוחים לטקסים, חברת רוניאל השכרת ציוד לאירועים מספקת במהלך השנה לעשרות בתי ספר כסאות עבור הטקסים ובאפשרותנו לעמוד בכל כמות כסאות שתזדקקו לה.

 

השכרת כסאות לאירועים – מכל סוג שתירצו

כאמור, השכרת כסאות מתאימה לכל סוג אירוע שתירצו לארגן בעצמכם – משבת חתן ועד חתונה, מבר ובת מצווה ועד יום הולדת או מסיבת הפתעה, מאירוע חברה ועד לישיבת שבעה. עכשיו רק נשאר לכם לבחור מבין מגוון הכסאות הרחב שתמצאו אצל חברת רוניאל:

 

כסאות להשכרה פשוטים או מפוארים

ישנם סוגי אירועים שעבורם מספיק לשכור כסאות פשוטים יחסית, העיקר שיהיה לכולם מקום לשבת בנוחות. למשל, כסאות להשכרה המיועדים לישיבת שבעה או לטקסי בית ספר, יכולים להיות פשוטים. אילו לאירועים יותר יוקרתיים כמו חתונה או בר/ בת מצווה, ניתן לשקול השכרת כסאות לאירועים מחיר נוח וניתן לבחור מתוך מגוון חומרים איכותיים דוגמת עץ, מתכת או ראטן.

 

השכרת כסאות מחומרים שונים

בחברת רוניאל מציעים לכם כסאות להשכרה אשר עשויים ממגוון רחב של סוגי חומרים. כל סוג חומר מתאפיין במחיר שונה וגם במראה עיצובי אחר. כסאות מחומרים פלסטיים נחשבים לזולים ביותר אבל ברוניאל תמצאו אותם באיכות מעולה (כסאות כתר, למשל) ואילו כסאות מעץ מלא, מתכת או ראטן, נחשבים ליותר יקרים. סוגי החומרים הם גם אלו שקובעים את עיצוב הכסאות, כך שכסאות עץ או ראטן יכולים להתאים לאירוע בעל קונספט כפרי וכסאות מתכת לאירוע בעל קונספט יותר עכשווי ומודרני.

 

כסאות להשכרה שמתאימים לכל אורח

ישנן חברות שמציעות ללקוחות שלהן אך ורק כסאות בגדלים סטנדרטיים, אך מה לגבי ילדים שיהיו באירוע שלכם? או אנשים בעלי משקל גבוה מהממוצע? בהתקשרותכם עם חברת רוניאל אתם יכולים לשכור כסאות בהתאמה אישית מגוונת ולפתור גם את הבעיה הזאת. כסאות קטנים לילדים (מתאימים גם לפינות זולה), כסאות רחבים מהרגיל שכל אדם יוכל לשבת בהם בנוחות ואף כאלה עם משענות ידיים, כדי שגם קשישים יוכלו לשבת בבטחה ולא לחשוש.
.

כסאות להשכרה הדגשים של חברה איכותית

אז הבנתם שבאפשרותנו להציע לכם מגוון רחב של כסאות להשכרה, אך ישנם עוד מספר פרמטרים שחברתנו עומדת בהם ושיגרמו לכם לבחור דווקא בנו:

  • עמידה בכמויות ובלוחות הזמנים – אנו נספק עבורכם את הכסאות בדיוק במועד ובשעה שנקבעו. הדבר חשוב עוד יותר כאשר מדובר בשבת חתן ויש את מגבלות כניסת השבת. גם מבחינת הכמויות אתם יכולים להיות רגועים, גם במקרה ויגיעו יותר אורחים מהמצופה.
    גם כאשר מדובר באירוע ברית מילה שתחליטו לארגן ממש ברגע האחרון (בשל ענייני צהבת) או במקרה של צורך לארגן מקום לישיבת שבעה, חברת רוניאל מסוגלת לספק לכם כל כמות כסאות שתצטרכו ובתוך שעות בודדות.
  • מצב פיזי – כל הכסאות שלנו מגיעים במצב מצוין, ללא שברים או הבדלי אורכים בין הרגליים שלהם, נקיים לחלוטין וללא לכלוך ואבק.
    זהו קריטריון חשוב מאוד כאשר מארגנים אירוע ולא כל חברה אכן עומדת בו כראוי. הדבר האחרון שתרצו הוא שאחד האורחים ייפול מהכיסא בגלל שהיה בו סדק, שהאורחים יתלוננו שהכיסא שלהם מתנדנד או שהכסאות יהיו מלאים בכתמים ואבק.
  • הובלה וסידור – המחיר שלנו כולל הובלה וסידור של הכסאות במתחם האירוע. לא כל חברה שמציעה שירות השכרה כסאות כוללת זאת במחיר הבסיס. אם אתם מעוניינים לחסוך, בהחלט ניתן לסדר את הכסאות בעצמכם. במקרים אחרים, של אירועים קטנים, ניתן לבצע איסוף עצמי של הכסאות ולחסוך לחלוטין את עלויות ההובלה.
    בכל מקרה, באפשרותנו להוביל עבורכם את הכסאות לכל מקום שתחפצו בו – לחצר הבית שלכם, לחוף הים, לפארק השכונתי ואפילו ליער. הכל אפשרי באמצעות צוות המובילים המקצועי של חברת רוניאל.

 

השכרת כסאות ושולחנות לאירועים – כמו גם של פריטים נוספים

בנוסף אנו מציעים לכם מגוון רחב של ציוד להשכרה שישדרג את האירוע שלכם בכמה רמות. באופן זה תוכלו להימנע מהתקשרות עם מספר ספקים בנפרד ולקבל חבילת השכרה משתלמת במיוחד. חבילת השכרת שולחנות וכסאות + אלמנטים נוספים יכולה לכלול כאמור השכרת אוהלים, שולחנות, מזרונים ואפילו מקררים ומקפיאים.

 

מדוע כדאי לכם לשכור גם את הפריטים הללו?

שולחנות – אם כסאות איכותיים קשה להשיג בכמות גדולה, אז תארו לעצמכם כמה קשה להשיג שולחנות? דרך חברת רוניאל תוכלו לשכור גם את הפריטים הללו בכל כמות שתצטרכו ולקבל אותם באמצעות הובלה בצורה מהירה ונוחה. גם בכל הקשור לשולחנות המגוון שלנו רחב, כך שתוכלו לבחור באותו קונספט עיצובי של הכסאות ולהשיג התאמה נהדרת. שולחנות מעץ, מתכת או ראטן, גדולים או קטנים, גבוהים (שולחנות בר) או נמוכים (לילדים ופינות זולה), מתקפלים או קבועים ובאינספור עיצובים וצבעים בהתאם לקונספט הנדרש.

מקררים ומקפיאים – אין שום סיבה שלא תספקו לאורחים שלכם את הטוב ביותר, ממש כמו באולמות וגני האירועים היוקרתיים ביותר. כיצד? באמצעות השכרה של מספר מקררים ומקפיאים שישמרו על כל מנות המזון טריות ועל השתיה קרירה וצוננת. לא כל חברה שמספקת שירותי השכרת כסאות ושולחנות לאירועים תציע לכם גם את האפשרות הזאת, אך בחברת רוניאל הדבר בהחלט אפשרי. אנו מציעים לכם מקררים ומקפיאים בגדלים שונים, שוכבים או עומדים, שקופים או אטומים ואף כאלה שעברו הכשרה. כמובן שגם השירות הזה כולל הובלה והתקנה בשטח, כמו גם אספקה של גנרטורים חזקים שמסוגלים לעבוד שעות ארוכות.

אוהלים – באקלים הישראלי החם במרבית ימי השנה, גם השכרת אוהלים לאירועים היא דבר נדרש והכרחי. באמצעות אוהל תוכלו לדאוג שכל האורחים שלכם ייהנו ממקום מוצל לשבת בו, כשגם בימי החורף הגשומים, אוהל יאפשר את קיום האירוע כרגיל. דרך חברת רוניאל תוכלו לשכור אוהל מתאים מבחינת הגודל, מספר הפתחים והחלונות, אפשרות למחיצות ועוד.

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

מגוון הכסאות רחב מאוד ויאפשר לכם להשיג התאמה מושלמת לכל סוג של אירוע שתרצו לארגן. תוכלו לשכור כסאות פשוטים מפלסטיק (למשל, במקרה ומדובר בישיבת שבעה או יום הולדת בפארק) או כסאות מפוארים ומעוצבים יותר (במקרה של שבת חתן, ברית מילה וכו'). יכולת ההתאמה האישית תתבטא גם בגודל הכסאות, הרוחב שלהם, אפשרות למנגנון קיפול ועוד.
במידה ונדרשת השכרת כסאות מחיר משתלם יאפשר לכם להשיג נוחות מרבית לכל האורחים באירוע שאתם מארגנים. תוכלו להיות בטוחים כי יהיו מספיק מקומות ישיבה לכולם וזאת מבלי להתאמץ בעצמכם ולהיות לחוצים לגבי השאלה מהיכן תשיגו כמות כסאות גדולה באיכות הרצויה. דרך חברת השכרת ציוד איכותית תוכלו לשכור כל כמות כסאות שתרצו, גם כאשר מדובר על ארגון אירוע מהיום להיום.
מחיר השכרת כסאות לאירוע בחברת רוניאל השכרת ציוד הם זולים מאוד ותחרותיים ומתחילים ב-3 ₪ לכסא!!!. ברוניאל תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר בארץ, כאשר ככל שמזמינים כמות גדולה יותר של כסאות לאירוע כך המחיר צפוי לרדת. בחברת השכרת ציוד מובילה דוגמת רוניאל אוהלים, מציעים לכם גם אפשרות לחבילות מיוחדות המורידות את המחיר פר פריט, במידה ותזמינו פריטי ציוד נוספים, דוגמת אוהלים, שולחנות, מזרונים, מקררים ועוד.
ברוניאל השכרת ציוד אין כמות מינימום, כך שניתן להשכיר כסאות בכל כמות. ניתן לפנות אלינו אם יש צורך במספר כסאות בודדים או אם יש צורך בכמות גדולה של כיסאות, אנחנו ערוכים לכל מצב ויכולים לספק מענה לכל אתגר.
השכרת כסאות לאירועים

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: