השכרת מזרונים

מזרונים להשכרה

אם אתם מתכננים אירוע רב משתתפים בעל אופי חברי או משפחתי, כגון מסיבת פיג'מות לילדים ואירוח של קרובי משפחה לשבת יתכן שתרצו לשקול השכרת מזרונים כפתרון כפול – הן לישיבה והן ללינה.

**ניתן להזמין סדינים**

אינספור לקוחות מרוצים כבר גילו את היתרונות המרובים של שירותי השכרת מזרונים דרך חברת רוניאל אוהלים, ומודים כי הדבר שידרג את האירוע שלהם בכמה רמות.

למה השכרת מזרונים?

השכרת מזרונים היא הדרך הטובה, הזולה והנוחה ביותר להושיב ולהלין מספר רב של אנשים באופן חד פעמי. מצד אחד אפשר לשבת עליהם, כמעין פתרון אלטרנטיבי לכסאות, באווירה חברותית ושוברת שגרה. מצד שני, אפשר גם לפרוש אותם בכל רחבי הבית או בשטח כאשר הכיף של האירוע מתחיל לפנות את מקומו לעייפות של הלילה.

השכרת מזרונים מתאימה למגוון רחב של אירועים דוגמת יום הולדת לילדים, חתונה או בר/מת מצווה בהם רוצים להציב גם פינות זולות נעימות, וגם במקרה של אירועי ישיבת שבעה, למרבה הצער.

נניח ובאים אליכם קרובי משפחה או חברים לכמה ימים או כדי לעשות אצלכם את השבת או החג. גם אם יש בית גדול וחדרים פנויים, לא תמיד יש בו די מיטות בהן ניתן להשתרע בכיף ולהירדם בנחת – וכאן המזרונים הם פתרון אידיאלי. על אחת כמה וכמה כאשר לוקחים בחשבון את העובדה שהרבה יותר קל לנייד מזרונים מחדר מחדר על פני, למשל, שורה של כסאות.

כדאי גם לזכור שבהשכרה של מזרונים, מי שאחראי לתחזוקה ולאחסון שלהם היא חברת ההשכרה. דהיינו, אתם לא צריכים לדאוג למקום שבו תשמרו את כל ערימת המזרונים הזו לאחר מכן, ואתם גם לא צריכים לדאוג לתחזוקה שלהם ולניקיונם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין מזרונים כמספר האנשים שבאים להתארח אצלכם, ולאחר שהם ייסעו בחזרה לביתם תוכלו פשוט להחזיר את המזרונים לחברת ההשכרה.

השכרת מזרונים היא גם פתרון אידיאלי במיוחד לאירועים שבהם קהל היעד הוא ילדים, משום שמזרונים מונעים את אחד מן הוויכוחים המרים ביותר: איפה כל אחד יישב. פשוט פורשים כמה מזרונים וכל אחד יכול לבחור לעצמו מקום, לשבת או לשכב, איך שמתחשק. זאת ועוד: אם מדובר באירוע לגיל הרך, הרי שלפרישת מזרונים יש גם היבט בטיחותי, כלומר גם אם מי מהילדים ימעד וייפול, הוא יהיה בטוח מכל פגע.

**אפשרות להשכרת מצעים**

השכרת מזרונים

ישנן עוד דוגמאות רבות שבהן השכרת מזרונים יכולה להוות פתרון מצויין. למשל, טיול משפחות וחברים בחיק הטבע. כי אין כמו לשכב על מזרון מפנק כשמסתכלים על כל הכוכבים שבשמיים. זהו פתרון יעיל גם כשישנים בתוך אוהל ורוצים תמיכה נוחה לגב.

השכרת מזרונים מאפשרת לכם להנות מנוחות מרבית גם בחיק הטבע, כדי שהשינה שלכם תהיה איכותית ותאפשר לכם למצות את היום שאחרי באופן אופטימלי.

אתם יכולים לבחור את עובי המזרון המתאים לכם, את הגודל האופטימלי, את מספר המזרונים המתאים לכם ואפילו את הצבע שאתם רוצים.

כל שיש לעשות הוא להשכיר את מספר המזרונים הרצוי והם כבר יגיעו עד אליכם, לאן שתרצו. ניתן גם לבצע את ההובלה באופן עצמאי, במידה ויש לכם אפשרות לסחוב אותם על גג המכונית.

איך שלא תבחרו להביא אותם לשטח, מזרונים הופכים את הבילוי להרבה יותר נוח ונעים, מאפשרים לכם לישון בלילה כמו שצריך ולקום בבוקר כמו חדשים, ליום מלא הרפתקאות.

השכרת מזרונים לאירוע משפחתי

השכרת מזרונים לאירוע יכולה להתאים גם כאשר רוצים לארגן אירוע המוני משמח דוגמת שבת חתן או אפילו בר/בת מצווה או חתונה. באירועים רבים מהסוג הזה נהוג בימינו ליצור פינת זולה קטנה שבה ניתן לשבת על גבי מזרונים ולנוח מעט, עם כוס יין או בירה ביד. בנוסף, במקרה שישנם אורחים שמגיעים מרחוק, באמצעות מזרונים ניתן לארח כמה מהם, על מנת שלא יאלצו לנהוג בשעה מאוחרת כשהם עייפים מהחגיגות.

מזרונים להשכרה לשבעה – לא עלינו

תרחיש נוסף שבו לעיתים יש צורך במזרונים (ובאופן בהול) הוא כאשר מדובר בישיבת שבעה אצל עדות מסויימות. במקרים שכאלה, במקום להתחיל להתרוצץ בין שכנים, חברים ובני משפחה, הפנייה אל חברה שמציעה מזרונים להשכרה מהווה פתרון שמוריד הרבה מהלחץ, בנוסף לסוכת אבלים או אוהל להשכרה.

במצבים שכאלה, הדבר האחרון שאתם זקוקים לו הוא לחץ נוסף, שייגרם בשל הצורך שלכם לארגן מקום מכובד לישיבת שבעה באופן בהול. התקשרות עם חברת השכרת ציוד איכותית תאפשר לכם לשכור את כל מה שצריך – אוהלים, כסאות, שולחנות וכאמור גם מזרונים, כשגם האפשרות של השכרת מקררים, השכרת מקפיאים ומאווררים פתוחה בפניכם.

מחיר השכרת מזרונים לאירועים – איך קובעים את המחיר

אין לשירות השכרת מזרונים מחיר קבוע, כי אפ מחיר משתנה בהתאם לגודל המזרון, סוג המזרון, כמות המזרונים שאתם מזמינים, כאשר אתם מקבלים מחיר נמוך יותר למזרון אחד, ככל שאתם מזמינים יותר מזרונים.

למעשה, ככל שההשכרה משתלמת יותר לחברה המשכירה לכם את המזרונים, כך יורד המחיר פר מוצר ולכן, גם אם תזמינו ציוד לאירועים מסוגים אחרים, כמו מקררים, אוהל, כיסאות ושולחנות, יש להניח כי המחיר לפריט ירד בהתאם.

מזרונים להשכרה – מהן האפשרויות?

כל עוד מתקשרים עם חברה איכותית ומובילה שמציעה מזרונים להשכרה, ניתן לבחור מבין מגוון אפשרויות רב, כזה שמאפשר להתאים את המזרונים לכל סוג שימוש (שכיבה, ישיבה, פעילות ספורט) וקונספט עיצובי שרוצים ליישם באירוע. להלן כמה דוגמאות:

  • גודל – ניתן להזמין מזרונים בגודל סטנדרטי (70X180) או לחלופין, מזרונים קטנים או גדולים יותר לפי הצורך. ישנם מזרונים ליחידים, מזרונים זוגיים ואף כאלה ייעודיים לילדים.
    ההתקשרות עם חברה שמציעה השכרת מזרונים בגדלים מגוונים היא דבר חשוב והכרחי, על מנת שכל אורח יוכל למצוא את המזרון שיתאים לו. רק כך גם אורחים גבוהים במיוחד או בעלי מבנה גוף רחב, יוכלו אף הם למצוא מזרון מתאים לשבת או לשכב על גביו. הדבר חשוב גם במקרה שברצונכם לארגן אירוע לילדים, שכן אין שום סיבה שתצטרכו להזמין עבורם מזרונים גדולים וכבדים, מה שיעלה לכם יותר.
  • עובי – במידה ומעוניינים במזרונים לפעילות, ניתן לבחור בכאלו דקים יחסית. במידה ומדובר במזרונים לשינה, חשוב שיהיו עבים ומפנקים יותר. מזרונים סטנדרטיים מגיעים בעובי של 5 ס"מ והם מתאימים לישיבה ופעילות. המזרונים שמיועדים לשינה מגיעים בעובי של 10 ס"מ ועשויים בדרך כלל מספוג במספר שכבות.גם בהיבט הזה, המגוון הרחב יאפשר לכם להשיג התאמה אישית מושלמת לכל אורח. ישנם כאלה שמעדיפים מזרונים עבים ומפנקים שניתן לשקוע לתוכם בנוחות, בעוד אחרים מעדיפים דווקא מזרונים דקים יחסית. עניין הנוחות מקבל חשיבות רבה עוד יותר כאשר מדובר באירוע שכולל גם לינה.
  • צבעים וסגנונות – ישנם מזרונים בצבעים שונים, חלקם בצבעים הקלאסיים (שחור, כחול) ואילו אחרים מגיעים עם הדפסות מיוחדות וצבעוניות יותר. כמובן, כתלות בצרכי העיצוב של האירוע שלכם.לאירוע עם ילדים דוגמת יום הולדת, כדאי להעדיף מזרונים כמה שיותר צבעוניים, רצוי בצבעים כהים יחסית, על מנת שכתמים לא יציקו בעין. לאירוע חגיגי כמו חתונה או בר/בת מצווה, מזרונים בצבעים בהירים של קרם ושמנת יכולים להתאים, ואילו באירוע עצוב כמו ישיבת שבעה, מזרונים בצבע שחור הם בחירה מועדפת.
  • פונקצינאליות – אם מדובר במסיבה, אירוע עם שתייה או שכזה שילדים מעורבים בו, רצוי לבחור במזרונים שמגיעים עם כיסוי כנגד מים. כך גם אם הם נרטבים, המים לא מחלחלים לתוכם וניתן להמשיך ולהשתמש בהם לכל צורך שהוא, פעילות או שינה.הפונקציונאליות של המזרונים מקבלת חשיבות רבה גם כאשר מדובר על השכרה שלהם לשם קיום סדנא שכוללת פעילות מסויימת. למשל, יש הבדל בין מזרונים דקים יחסית שמיועדים לסדנת יוגה הכוללת ישיבה רגועה לבין סדנת התעמלות או אקרובטיקה בה יש צורך במזרונים הרבה יותר עבים שימנעו פציעות למיניהן.

מזרונים להשכרה – יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם

היתרון העיקר של השכרת מזרונים לאירועים הוא ללא ספק הנוחות. אתם מסירים לעל הכתפיים את הדאגה לעוד אלמנט חשוב באירוע שלכם ומפקידים אותו בידי חברה אמינה ומקצועית, שיכולה לדאוג להביא אליכם את המזרנים בדיוק במן, בדוק למקום שבו אתם רוצים למקם אותם.

בנוסף, השכרת מזרונים אצלחברה מקצועית להשכרת ציוד מאפשרת לכם לדאוג לכל הציוד של האירוע במקום אחד.

תארו לעצמכם שאתם מגיעים למקום האירוע ומוצאים שם אוהל עומד, מעוצב, מסודר ויפה, בתוכו המזרונים שהזמנתם, מקררים עומדים, מחוברים למקור חשמל, כסאות ושולחנות לפי הצורך וכל זה – בלי כל מאמץ מצדכם, חו מאשר שיחת הטלפון שאתם צריכים לעשות כדי להזמין את הכל.

השכרת מזרנים לכל מטרה

למה עדיף לשכור מזרונים ולא לקנות מזרונים?

השכרת מזרונים לאירועים מאפשרת לכם לחסוך במקום אחסון. למעשה, אתם לא צריכים לאחסן את המזרונים כלל, כי אתם עושים בהם שימוש כל עוד אתם זקוקים להם. בסיום – אנחנו לוקחים אותם ומאחסנים אותם אצלנו. אתם גם לא צריכים לדאוג לניקיון של המזרונים, כיאנחנו עושים את זה לאחר כל אירוע, באופן מקצועי.

אם אתם צריכים להשתמש במזרונים בטבע, או שאתם רוצים להשתמש במזרונים בבית של סבא וסבתא ולא אצלכם בבית, אתם לא צריכים לדאוג להובלה, כי אנחנו מביאים את המזרונים אליכם וגם לוקחים אותם כשאתם מסיימים להשתמש בהם.

לבסוף, גם הבלאי הטבעי של המזרונים, לאחר מספר שימושים, הוא עלינו ולא עליכם.

השכרת מזרונים – מדוע דווקא דרך חברת רוניאל אוהלים?

כאשר אתם בוחרים בחברת רוניאל אוהלים לספק לכם שירות השכרת מזרונים, אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו להשכיר כל סוג מזרון שתרצו, בהתאמה אישית מושלמת לצרכים שלכם. אנו נדאג להוביל את המזרונים לכל מקום שתרצו, בין אם מדובר בטיול בצפון שכולל לינה בכנרת, אירוע שמתקיים בפארק או חוף הים או כזה שמתקיים בבית וכולל גם לינה משותפת בסיומו. מלבד מגוון רחב של מזרונים, אצלנו בחברת רוניאל אוהלים מודעים גם לחשיבות העמידה בזמנים, הן באספקת המזרונים והן בלקיחתם מהשטח, ובהתאם לזאת מסוגלים לספק כל כמות מזרונים שתזדקקו לה, גם מהיום להיום. הדבר יאפשר לכם להזמין את השירות שלנו גם במקרה של התכוננות מהירה לישיבה שבעה וגם כאשר מדובר באירועים משמחים שמתוכננים תוך זמן קצר בשל מגבלות הקורונה.

המזרונים של חברת רוניאל אוהלים עוברים בקרת איכות קפדנית לפני שהם יוצאים אליכם. אנו מקפידים על ניקיון יסודי שלהם בתום כל אירוע, כמו גם על חידוש המלאי מעת לעת, כך שאין שום סיכוי שיקרה מצב בו אחד המזרונים שתקבלו יהיה מלוכלך, עם כתמים או חורים על גביו או עם ריח רע. הדבר האחרון שתרצו הוא כי הרצון שלכם לשדרג את חווית האירוח, יגרום למצב בו האורחים שלכם לא יקבלו את הטוב ביותר ושהם ירגישו שחסכתם עליהם. כשאתם בוחרים לשכור מזרונים מחברת רוניאל, דבר שכזה לא יכול לקרות.

 

מלבד מזרונים להשכרה, אנו בחברת רוניאל אוהלים מסוגלים לספק לכם עוד פריטי ציוד רבים שישדרגו את האירוע שלכם. תוכלו לשכור דרכנו אוהלים מכל הסוגים והגדלים, כסאות ושולחנות איכותיים (למשל, מתוצרת כתר) ואפילו מקררים עם נפחי אחסון מגוונים, שוכבים או עומדים, כולל כאלה שעברו הכשרה. גם במקרה הזה כל פריטי הציוד יגיעו עד אליכם ויותקנו בשטח לשביעות רצונכם המלאה.

היתרון של השכרת כל פריטי הציוד הללו דרכנו, מלבד מניעה של כאב הראש הטמון בהתקשרות עם כמה נותני שירותים, הוא בכך שנוכל לבנות עבורכם חבילת ציוד משתלמת במיוחד, בה המחיר פר פריט יוזל. גם מבחינת הקונספט העיצובי של האירוע שלכם, כשאתם משכילים לבצע את כל ההשכרה דרך חברת רוניאל, אתם משיגים התאמה עיצובית מושלמת של כל פריטי הציוד לסוג האירוע המדובר, עם התאמה הרמונית בין צבעי המזרונים, הכסאות, השולחנות וכמובן האוהל.

אולי יעניין אתכם גם >> השכרת מזרונים לשבת חתן

לסיכום, מזרונים להשכרה היא פתרון מוצלח לכל אירוע שעשוי לכלול לינה ו/או ילדים, בזכות הרכות, הנוחות והשילוב בין ישיבה לשכיבה, אך גם בזכות הפתרון האולטימטיבי לאחסון  והובלה, שאתם לא צריכים לדאוג לו עם מזרונים להשכרה, בגלל כמות בלת מוגבלת שאתם יכולים לשכור, מגוון רחב של אפשרויות ואיכות גבוהה של שירות.

אצלנו בחברת רוניאל אוהלים תוכלו לקבל אותם בכל כמות שתרצו, במחירים משתלמים ועם הובלה עד למקום האירוע עצמו, גם כאשר מדובר בהזמנה דחופה מהיום להיום. צרו עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

בהתאם לסוג האירוע ואופי הפעילות, ניתן לבחור מבין מגוון רחב של מזרונים להשכרה. אצל רוניאל אוהלים תמצאו מזרונים גדולים וקטנים, אישיים או זוגיים, ברמות עובי שונות ובמגוון צבעים וסגנונות. במידה ומדובר בצורכי שינה או פעילות (יוגה למשל) ולא רק בישיבה, רצוי לבחור במזרונים עבים יחסית. אם ילדים הם אלה שישתמשו במזרונים, ניתן לשכור כאלה שאף מגיעים עם כיסויים מיוחדים עמידים לכתמים ולמים.
השכרת מזרונים מתאימה למגוון רחב של אירועים. למשל, יום הולדת בפארק, כשרוצים שיהיה לילדים היכן לשבת בצורה נוחה. חתונה, חינה או שבת חתן, כשמעוניינים להקים פינת זולה מיוחדת, מלבד למקומות הישיבה הרגילים. סדנאות למיניהן, בהן הפעילות מבוצעת בישיבה או בשכיבה, או אירועי אבלות, בעדות בהן נהוג לשבת שבעה על גבי מזרונים.
מחיר השכרת מזרונים מתומחר פר מזרון, כשהמחיר משתנה בהתאם לגודל המזרון, עוביו, איכות החומר ממנו הוא עשוי וכו'. מעבר לזאת, יש לקחת בחשבון גם את כל נושא ההובלה, במידה ואין ברשותכם רכב מתאים, אך מדובר בתוספת כספית שתספק לכם שקט נפשי רב, מבלי שתצטרכו להתאמץ ולאלתר על מנת להוביל מספר רב של מזרונים ברכב הפרטי שלכם.
לאחר כל אירוע שבו אנחנו מבצעים השכרת מזרונים לאירוע, אנחנו מקפידים על תהליך ניקוי יסודי לכל אחד מהמזרונים המושכרים. התהליך כולל שימוש בחומרי ניקוי וחיטוי חזקים, שמבטיחים לכם חווית שימוש אופטימלית, ללא דאגות לגבי רמת הניקיון של הפריטים, כדי שיוכלו להנות מהאירוע שלכם בלב שקט.

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: