השכרת מזרונים

אם אתם מתכננים אירוע רב משתתפים בעל אופי חברי או משפחתי, כגון מסיבת פיג'מות לילדים, אירוח של קרובי משפחה לשבת או טיול קמפינג של החבר'ה בשטח, יתכן שתרצו לשקול השכרת מזרונים כפתרון כפול – הן לישיבה והן ללינה.

השכרת מזרונים היא הדרך הטובה, הזולה והנוחה ביותר להושיב ולהלין מספר רב של אנשים באופן חד פעמי. מצד אחד אפשר לשבת עליהם, כמעין פתרון אלטרנטיבי לכסאות, באווירה חברותית ושוברת שגרה. מצד שני, אפשר גם לפרוש אותם בכל רחבי הבית או בשטח כאשר הכיף של האירוע מתחיל לפנות את מקומו לעייפות של הלילה.

למה השכרת מזרונים?

נניח ובאים אליכם קרובי משפחה או חברים לכמה ימים או כדי לעשות אצלכם את השבת או החג. גם אם יש בית גדול וחדרים פנויים, לא תמיד יש בו די מיטות בהן ניתן להשתרע בכיף ולהירדם בנחת – וכאן המזרונים הם פתרון אידיאלי. על אחת כמה וכמה כאשר לוקחים בחשבון את העובדה שהרבה יותר קל לנייד מזרונים מחדר מחדר על פני, למשל, שורה של כסאות.

כדאי גם לזכור שבהשכרה של מזרונים, מי שאחראי לתחזוקה ולאחסון שלהם היא חברת ההשכרה. דהיינו, אתם לא צריכים לדאוג למקום שבו תשמרו את כל ערימת המזרונים הזו לאחר מכן, ואתם גם לא צריכים לדאוג לתחזוקה שלהם ולנקיונם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין מזרונים כמספר האנשים שבאים להתארח אצלכם, ולאחר שהם ייסעו בחזרה לביתם תוכלו פשוט להחזיר את המזרונים לחברת ההשכרה.

השכרת מזרונים היא גם פתרון אידיאלי במיוחד לאירועים שבהם קהל היעד הוא ילדים, משום שמזרונים מונעים את אחד מן הויכוחים המרים ביותר: איפה כל אחד יישב. פשוט פורשים כמה מזרונים וכל אחד יכול לבחור לעצמו מקום, לשבת או לשכב, איך שמתחשק. זאת ועוד: אם מדובר באירוע לגיל הרך, הרי שלפרישת מזרונים יש גם היבט בטיחותי, כלומר גם אם מי מהילדים ימעד ויפול, הוא יהיה בטוח מכל פגע.

אולי יעניין אתכם גם>>

השכרת מזרונים לשבת חתן

ניקוי מזרונים

לסיכום, השכרת מזרונים היא פתרון מוצלח לכל אירוע שעשוי לכלול לינה ו/או ילדים, בזכות הרכות, הנוחות והשילוב בין ישיבה לשכיבה.

השכרת מזרונים

להשכרת אוהלים וציוד לאירועים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: