השכרת מקררים

בכל תכנון של אירוע, בין אם מדובר באירוע משפחתי חברתי או עסקי, מלבד הצורך בהתארגנות לוגיסטית הכוללת שולחנות וכיסאות וכו' כדאי מאוד לחשוב על הכיבוד שיוגש לנוכחים באירוע.

כחלק מחווית האירוח, כיבוד הוא דבר שלא ניתן לוותר עליו כלל, תמיד קיימת הציפייה לכיבוד במיוחד לאור העובדה כי האורחים הנמצאים באירוע נשארים לזמן ממושך וחשוב לספק עבורם אוכל ושתייה.

בכדי שהאורחים יוכלו ליהנות מכיבוד טרי המוגש בטמפרטורה הנכונה חשוב גם להתארגן בהתאם מבחינת המבחר והכמויות וגם, לדאוג שבאירוע יהיה מקרר בגודל המתאים לכיבוד שמיועד להיות מוגש באירוע.

ניתן להשתמש במקרר גם לשם קירור משקאות, דבר משמעותי וחשוב לא פחות בעיקר בימות הקיץ החמים.

כיבוד המצריך קירור

אם בעבר הכיבוד שהוגש לאורחים היה מנימליסטי וכלל בעיקר מוצרים יבשים וכיבוד קל, כיום נהוג להציע מגוון רחב של כיבוד הכולל מוצרי חלב/מוצרי בשר דבר שהעלה את הצורך בהשכרת מקררים באירועים.

במידה ואינכם מעוניינים להתעסק בבישולים והכנות הכיבוד ועם זאת לא רוצים להתפשר על האיכות, כיום ניתן למצוא פתרון נוסף שהפך למפותח מאוד בשנים האחרונות. הצורך באספקת כיבוד ברמה גבוה הביא לפתיחת עסקי קייטרינג רבים המספקים שירותי כיבוד והסעדה לאירועים בבתים פרטיים, בתי עסק ואירועים.

בין אם בחרתם בהכנה אישית של הכיבוד או החלטתם להשתמש בשירותי קייטרינג מקצועי כדאי מאוד לדאוג מראש למקרר שיוכל לשמור על טריות המזון לאורך זמן וכדאי לשקול השכרת מקררים.

דברים שכדאי לדעת על השכרת מקררים

השכרת מקרר הוא פתרון מצוין לאירועים בהם אין קירבה בין המטבח לבין אזור הארחה, יקל על המארחים וימנע היתרצצויות מיותרות בכל צורך של הגשת כיבוד ושתייה. באמצעות השכרת מקררים ניתן לשמור את טריות המזון ושמירה על טמפרטורה טובה של השתייה.

בהזמנת מקרר להשכרה חשוב לתכן מראש את כמות האוכל שיוגש באירוע ובהתאם להזמין את מספר המקררים הנדרש ואת גודלם. כדאי גם לבחור בחברה השכרת מקררים מקצועית שתדאג לספק ולהתקין מקררים תקינים ואיכותיים בכדי שלא "תופתעו" ביום האירוע.

 

השכרת מקררים

להשכרת אוהלים וציוד לאירועים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: