השכרת מקררים

השכרת מקררים לאירועים

בכל תכנון של אירוע, בין אם מדובר באירוע משפחתי חברתי או עסקי, מלבד הצורך בהתארגנות לוגיסטית הכוללת שולחנות וכיסאות וכו' כדאי מאוד לחשוב על הכיבוד שיוגש לנוכחים באירוע.

כחלק מחווית האירוח, כיבוד הוא דבר שלא ניתן לוותר עליו כלל, תמיד קיימת הציפייה לכיבוד במיוחד לאור העובדה כי האורחים הנמצאים באירוע נשארים לזמן ממושך וחשוב לספק עבורם אוכל ושתייה.

בכדי שהאורחים יוכלו ליהנות מכיבוד טרי המוגש בטמפרטורה הנכונה חשוב גם להתארגן בהתאם מבחינת המבחר והכמויות וגם, לדאוג שבאירוע יהיה מקרר בגודל המתאים לכיבוד שמיועד להיות מוגש באירוע.

ניתן להשתמש במקרר גם לשם קירור משקאות, דבר משמעותי וחשוב לא פחות בעיקר בימות הקיץ החמים. השכרת מקררים מאפשרת גם אחסון גלידת, קרטיבים וקינוחים שונים, כך שזוהי הדרך הנכונה לפנק את המוזמנים ולעזור לספק עבורם את מנות המזון המתאימות לעונה ולצרכים.

 

כיבוד המצריך קירור

אם בעבר הכיבוד שהוגש לאורחים היה מנימליסטי וכלל בעיקר מוצרים יבשים וכיבוד קל, כיום נהוג להציע מגוון רחב של כיבוד הכולל מוצרי חלב/מוצרי בשר דבר שהעלה את הצורך בהשכרת מקררים באירועים.

במידה ואינכם מעוניינים להתעסק בבישולים והכנות הכיבוד ועם זאת לא רוצים להתפשר על האיכות, כיום ניתן למצוא פתרון נוסף שהפך למפותח מאוד בשנים האחרונות. הצורך באספקת כיבוד ברמה גבוה הביא לפתיחת עסקי קייטרינג רבים המספקים שירותי כיבוד והסעדה לאירועים בבתים פרטיים, בתי עסק ואירועים.

בין אם בחרתם בהכנה אישית של הכיבוד או החלטתם להשתמש בשירותי קייטרינג מקצועי כדאי מאוד לדאוג מראש למקרר שיוכל לשמור על טריות המזון לאורך זמן וכדאי לשקול השכרת מקררים.

 

השכרת מקררים לאירועים בכל מקום שתרצו

המקררים נשלחים לנקודת היעד כאשר רק חברת השכרת מקררים רצינית בתחום מסוגלת לספק את המקררים בלוחות הזמנים שנקבעו ולכל מקום שהוא, גם אם מדובר בהפקת אירוע  עסקי במדבר או על שפת הכנרת. העמידה בלוחות הזמנים חשובה גם מהבחינה ההלכתית שכן פעמים רבות מדובר על השכרת מקררים לאירועים שנמצאים תחת מגבלות כניסה ויציאת השבת, למשל במקרה של אירועי שבת חתן.

 

מקררים להשכרה – אלו אפשרויות קיימות?

חברה איכותית אמורה לספק לכם מגוון רחב של מקררים להשכרה, כך שהבחירה במקרר כזה או אחר תתבצע בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם. ניתן למצוא  מספר סוגי מקררים שנבדלים אלו מאלו על פי המאפיינים הבאים:

עוצמת קירור – ישנם מקררים סטנדרטיים שמקררים בטמפ' של בין 2 ל- 4 מעלות צלזיוס וכאלו שיכולים לקרר בעוצמה של פריזרים לצרכי הקפאה או קירור מהיר.

מספר דלתות – קיימים מקררים עם דלת אחת וגם מקררים גדולים יותר שמגיעים עם מספר דלתות.

מנגנון פתיחת הדלת – ניתן לבחור בין מנגנון הזזה או פתיחה צירית לשם השגת התאמה מלאה למרחב הפיזי בו יוצבו המקררים.

אוריינטציה – ישנם מקררים שעומדים לאורך ואילו אחרים, רוחביים יותר.

דלת שקופה/אטומה – דלתות שקופות עוזרות בזיהוי המוצרים שנמצאים בתוכם, מאפשרות שליפה מהירה יותר כך שדלת המקרר פתוחה ממש לזמן קצר והמוצרים נשמרים טריים לאורך זמן רב יותר.

 

כמובן שכל סוג של מקרר מגיע עם מפרט טכני שכולל הספק חשמלי, יעילות בקירור (עדיף לבחור רמה A לחיסכון בחשמל) ונפח אחסון.

 

דברים שכדאי לדעת על השכרת מקררים

השכרת מקרר הוא פתרון מצוין לאירועים בהם אין קירבה בין המטבח לבין אזור הארחה, יקל על המארחים וימנע היתרצצויות מיותרות בכל צורך של הגשת כיבוד ושתייה. באמצעות השכרת מקררים ניתן לשמור את טריות המזון ושמירה על טמפרטורה טובה של השתייה.

בהזמנת מקרר להשכרה חשוב לתכן מראש את כמות האוכל שיוגש באירוע ובהתאם להזמין את מספר המקררים הנדרש ואת גודלם. כדאי גם לבחור בחברה השכרת מקררים מקצועית שתדאג לספק ולהתקין מקררים תקינים ואיכותיים בכדי שלא "תופתעו" ביום האירוע.

בנוסף, חשוב לבדוק עוד מספר היבטים חשובים כאשר מחליטים להשכיר מקררים מחברה מסויימת:

תחזוקה ראויה – המקררים צריכים להיות מתוחזקים היטב, ללא חלודה, עם יכולת קירור לטמפ' הרצויה. במידה ולא כך יהיה הדבר עשוי המזון להתקלקל ולהסריח.

מוכנות לשימוש מיידי – המקררים צריכים להגיע לנקודת היעד עם כל האמצעים שמאפשרים את הצבתם באופן נוח ויעיל שמאפשר שימוש מיידי בהם.

אפשרויות נעילה – מאחר ומדובר במקררים שמוצבים בשטח, חשוב מאוד שיכללו מנגנוני נעילה שלא יאפשרו לכל אחד (במידה ומעוניינים בכך) גישה חופשית אליהם.

כשרות – במידה והינכם לקוחות דתיים או שומרי מסורת הרי שבוודאי חשוב לכם מאוד להשתמש במקררים כשרים, כלומר, כאלו שלא אחסנו בשר וחלב יחדיו. במקרים שכאלה חשוב לוודא כי המקררים אכן עברו את תהליכי ההכשר הנדרשים.

ניידות – חשוב מאוד שהמקררים שיסופקו ינועו על גבי גלגלים. מעת לעת בזמן אירוע עשוי לעלות צורך בשינויים לגבי מיקום המקררים וחבל מאוד יהיה לגלות כי חלקם אינם ברי הזזה.

מקרר להשכרה

מקרר להשכרה – מחיר השירות

עבור כל מקרר להשכרה, מחיר שונה נגבה והדבר תלוי באיכות המקרר ובעיקר גודלו. מקררים גדולים יותר הינם יקרים בהתאם וגם הרבה יותר מורכב ומסובך להוביל אותם. ולמשל, מקרר סטנדרטי בנפח 450 ליטרים יעלה לכם פחות ממקרר גדול יותר שמאפשר להכניס לתוכו מספר סוגי מוצרים.

יש לציין כי אצל מרבית החברות שמציעות שירות השכרת מקררים, השכרה מעבר ליום אחד מוזילה לעיתים את המחיר. המחיר משתנה גם בהתאם למרחק ההובלה כמו גם כתלות בתנאי השטח שמסבכים את הצבת המקררים במקום המיועד.

 

השכרת מקררים – טיפים נוספים לעסקה מנצחת

זכרו לבקש התחייבות בכתב לאחריות על תקינות המקרר, כך שבמקרה והמקרר יצא מכלל שימוש או יסבול מליקוי בזמן פעולתו, הוא יוחלף באחר תוך זמן קצר מאוד. טיפ נוסף שאף יכול הוזיל לכם משמעותית מהמחיר של מקרר להשכרה הוא להתקשר עם חברה שמלבד מקררים מספקת גם ציוד נוסף לאירועים, למשל אוהלים, סוכות, שולחנות, כיסאות ומזרנים. חברה שכזאת תוכל לבנות עבורכם חבילה משתלמת ביותר.

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

מתי כדאי לשקול השכרת מקררים?

השכרת מקררים מתאימה לכל אירוע שתרצו להפיק באופן עצמאי ולהגיש בו כיבוד לאורחים, בין אם מדובר באירוע שבת חתן, יום הולדת, ברית/ה, חתונה או בר מצווה. השירות מאפשר לארגן אירוע מושלם בחצר הבית, בפארק, בחוף הים או בכל מקום אחר שרוצים.

אילו סוגי מקררים ניתן לשכור?

כאשר מבצעים את ההשכרה דרך חברת השכרת ציוד איכותית, מגוון המקררים שניתן לבחור ממנו רחב מאוד וכולל מקררים גדולים או קטנים, שוכבים או עומדים, שקופים או אטומים, עם נפחי אחסון שונים ועוצמות קירור שונות.

האם השכרת מקררים כוללת הובלה?

בוודאי! חברת ההשכרה תדאג להוביל את המקררים לכל מקום שתרצו ואף להתקנה שלהם בשטח עם כל האמצעים הדרושים. צוות החברה יגיע עם גנרטור מתאים ויהיה מסוגל לבצע את ההתקנה בכל תנאי שטח שתבחרו לארגן בו את האירוע שלכם.

השכרת מקררים כשרים גם כן אפשרית?

בחברת רוניאל אוהלים מסוגלים לספק גם מקררים כשרים על פי דרישה, כך כששירותי ההשכרה  אפשריים גם לשומרי מסורת, דתיים וחרדים ללא שום בעיה מיוחדת.

 

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: