השכרת ספות לשבת חתן

תוכן עניינים

Rate this post

מזל טוב על החתונה המתקרבת, ושיהיה בשעה טובה! אם כבר החלטתם היכן אתם מתכוננים לחגוג שבת חתן, בוודאי תרצו להזמין אורחים רבים על מנת לציין יחד עם משפחה וחברים את המאורע המשמח – ולשם כך תזדקקו לציוד רב.

השכרת ספות לשבת חתן – לא רק שולחנות וכסאות

זהו הציוד הבסיסי ביותר שנהוג לשכור לשבת חתן, שהרי צריך מקום להושיב את כל האורחים ושולחנות שעליהם יוכלו לסעוד את הארוחות החגיגיות. בין אם מדובר בביתו של אחד מבני המשפחה, בבית הכנסת עצמו או במקום אחר, לא תמיד יש די שולחנות וכסאות שיספיקו לכלל המוזמנים, ולכן הגיוני מאוד להתחיל עם השכרת כסאות ושולחנות.

אלא שבכל זאת מדובר באירוע חגיגי שאתם רוצים שהאורחים ייהנו בו באופן מיוחד עד מנת שיזכרו אותו היטב – ואחת האפשרויות לעשות זאת היא באמצעות גיוון אפשרויות הישיבה. בעוד שבאירועים אחרים כמו חתונות או בריתות יש כאלה ששוכרים מחצלות לישיבה או פופים לרביצה, אופיו של אירוע כמו שבת חתן בדרך כלל מחייב ריהוט בעל אופי שמרני יותר.

ואם מצד אחד לגוון את אפשרויות הישיבה, ומצד שני רהיט שמרני שמתאים באופיו לאירוע שנחגג בשבת, הרי שהפתרון המתאים ביותר לכך הוא השכרת ספות לשבת חתן.

למה כדאי לשכור ספות לשבת חתן?

אירוע כמו שבת חתן נמשך בדרך כלל שעות רבות, כאשר אם יש חילוניים בין האורחים שאין להם בעיה לנסוע בשבת אז הם לא בהכרח ימתינו עד הסוף; אולם ככל שיש יותר שומרי מסורת בין המוזמנים כך סביר שיותר יישארו לכל הפחות עד צאת השבת. בשלב מסוים, ישיבה על כסאות מתחילה להיות לא כל כך נוחה – והדבר נכון הן עבור כסאות פלסטיק והן עבור כסאות עץ.

כיוון שכך, על מנת שהאורחים ירגישו בנוח וייהנו מן האירוע במקום לסבול מישיבה לא נוחה על הכסאות למשך שעות ארוכות, מומלץ ללכת על השכרת ספות לשבת חתן וכך להיות רגועים שכל הנוכחים ירגישו טוב ויוכלו להשתתף בשמחה כמו שצריך.

נקודה נוספת שכדאי לשים לב אליה היא העובדה שספות נחשבות לפריט ריהוט מפואר יותר מרוב הכסאות; ובשבת חתן, כאשר במקורותינו הושווה החתן למלך של ממש, ראוי שסביבתו של החתן תהיה ראויה למלך ממש – ואת זה אפשר להשיג באמצעות שילוב של ניקוי ספות קיימות או השכרת ספות חדשות ברחבי המתחם בו מתקיים האירוע.

כמו שניתן להבין, השכרת ספות לשבת חתן תספק לכם יתרונות מרובים, תאפשר לכם להפיק את המיטב מהאירוע שלכם ולגרום לאורחים שלכם ליהנות כמו שצריך. אפשרות ההשכרה גם תספק לכם ראש שקט ותאפשר לכם להתמקד בתכנונים אחרים הקשורים באירוע, מבלי שתצטרכו לבזבז זמן על סחיבת ספות משכנים או להתפשר על ספות שלא מתוחזקות היטב.

השכרת ספות לשבת חתן – כל האפשרויות פתוחות בפניכם

אין אירוע שבת חתן אשר זהה לאחר והדבר תלוי בעדה, באופי המשפחה וגיל המוזמנים. בהתאם לזאת, בחברת השכרת ציוד לאירועים איכותית יוכלו להציע לכם אפשרות בחירה בין מגוון רחב ביותר של סוגי ספות שיתאימו במדוייק לצרכים שלכם. להלן כמה דוגמאות מובילות:

  • ספות סטנדרטיות – אלו הן ספות שמשמשות גם בבתים, פינות ישיבה לכל עניין ודבר, ספות בודדות, שזלונג ופינות ישיבה פינתיות.
  • ספות מפוארות – אפשרות זו שמורה בעיקר עבור בעל השמחה ומשפחתו, במיוחד כאשר מדובר בעדות ששמות דגש על פינת ישיבה זו, שמגיעה בצבעים מרהיבים של לבן ואפילו זהב.
  • ספות עץ – משדרות סגנון כפרי, משפחתי ומזמין. הן עשויות מעץ שמגיע בגוונים טבעיים או צבוע בצבעים אטומים ומלכותיים כגון הלבן.
  • ספות מחומרים קלים – כאשר העיקריים שביניהם הם ראטן ובמבוק. ספות אלו מספקות פינות ישיבה נוחות ומשדרות קלילות מסויימת. הן מגיעות עם ריפודים בצבעים שונים ומגוונים.
  • עיצוב רטרו – ספות שנראות כאילו יצאו מקטלוג של שנות ה- 20 של המאה הקודמת. כולם אוהבים להצטלם על ספות שכאלו, שמהוות אטרקציה בפני עצמה.
  • ספות "זולה" – ספות נמוכות, שמיועדות לישיבה בגובה הרצפה עם שולחן נמוך תואם.

בהתאם לצורך, ניתן לבחור בספות שנשארות קבועות במקום או בכאלו שניתן לשנע ממקום למקום על גבי גלגלים. גם מבחינת גדלי הספות בכל אחד מהסוגים שלעיל, אפשרות הבחירה מאוד מגוונת.

חברת "רוניאל אוהלים" – מציעים לכם את הטוב ביותר

את כל סוגי הספות שלעיל תוכלו לשכור דרך חברת "רוניאל אוהלים" ולספק לאורחים שלכם נוכחות מירבית. כשאתם בוחרים בחברתנו עבור השכרת ספות לשבת חתן אתם יכולים להיות בטוחים כי כל הספות יגיעו עד אליכם לכל מקום שתרצו, כשהן נקיות, מבריקות ותקינות ועומדות בכל הדרישות האסתטיות והבטיחותיות של אירוע חגיגי. מעבר לזאת, תוכלו לשכור מאיתנו עוד פריטי ציוד רבים אשר ישדרגו את האירוע שלכם בכמה רמות – אוהלים, כסאות, שולחנות, מזרונים, מקררים ומקפיאים,  כולל התקנה בשטח באמצעות גנרטורים. אנו מסוגלים לעמוד בכל כמות שתזדקקו לה ויכולים לספק את השירות גם באופן בהול, מהיום למחר.

סיכום

הפקת אירוע היא תמיד עניין מורכב מבחינה לוגיסטית, ובפרט אירוע כמו שבת חתן אשר מתקיים בשבתות ומחייב היערכות מוקדמת קפדנית כבר ביום שישי; אולם בסופו של דבר הציוד שעל בעלי האירוע לשכור הוא גנרי למדי וחוזר על עצמו: שולחנות להשכרה, כסאות, אוהלים, כלי אוכל, פתרונות לחימום או לקירור בהתאם לעונת השנה וכדומה.

בשבת חתן לא כדאי להיצמד אל הבנאלי והמשעמם, שהרי זו חגיגה משפחתית ייחודית! לכן כדאי להיות יצירתיים ולצאת מן הקופסה, למשל באמצעות השכרת ספות נוחות ונעימות שיאפשר לאורחים ליהנות ולבלות בפאר היאה למלך.

פנו אל חברת רוניאל אוהלים ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך