ציוד לאבלים – השכרת ציוד לאבלים

תוכן עניינים

Rate this post

פטירתו של אדם מותירה את קרובי המשפחה עם צורך לדאוג לאינספור סידורים שקשורים לקבלת האורחים במהלך שבעת ימי הניחומים. משפחות רבות מעדיפות להעביר את כל האחריות לכך לחברות השכרה אשר מתמחות באספקת ציוד לאירועים שכאלה, כגון אוהלים לשבעה, למשל. ציוד לאבלים שמושכר דרך חברה איכותית מאפשר את קבלתו בהתאמה אישית מושלמת לצרכים, במהירות וביעילות ובתוך שעות אחדות. מה כולל השירות? מייד תבינו.

 

השכרת אוהלים לאבלים – ציוד לאבלים בצורות וגדלים שונים

הפריט המרכזי שכל חברה שמשכירה ציוד לאבלים מתעסקת איתו הוא כמובן האוהל שמהווה את מקום האירוח למנחמים שמגיעים להביע את תנחומיהם ולהשתתף בצער המשפחה. אופציה זו מתאימה עבור כל מי שמעוניין לארח את האורחים בנוחות מחוץ לבית עצמו (בחצר, במרפסת, בגג, בבית הכנסת), שלא תמיד מתאים לאירוח מבחינת תנאים, מקום פנוי, ניקיון, כשרות וכו'. השכרת אוהלים לאבלים (השירות קרוי גם השכרת סוכות אבלים) זהו שירות שניתן להזמין בהתאמה אישית מושלמת מבחינת הגודל, העיצוב והחלוקה הפנימית, כך שכל משפחה יכולה לבחור את סוג האוהל הרצוי עבורה.

האפשרויות כוללות בחירה בין אוהל פתוח או סגור (בהתאם לעונות השנה) כשלעיתים הבחירה קשורה גם לצרכי פרטיות, שכן ישנן משפחות שמעוניינות באינטימיות המירבית שמשיג אוהל סגור. מעבר לזאת ניתן לבחור באוהל שכולל מספר אפשרויות מבחינת מיקום הדלת והחלונות ואף בכאלה ענקיים בעלי מחיצות.

סוכת אבלים – לארח כהלכה בשעת האבל

ישנם עוד מספר שירותים נלווים שחברה איכותית צריכה לספק לכם מלבד אוהלים לשבעה. למשל, ציוד לאבלים נפוץ הוא השכרת כסאות, שולחנות, מזרונים לאבלים שיאפשרו לכל המנחמים לשבת בנוחות ובצורה המקובלת אצלם ואף הגשה של כיבוד בתוך או מחוץ לאוהל. מעבר השכרת כסאות לשבעה סוכת אבלים נוחה במיוחד יכולה לכלול גם מיחמים, מקררים ומקפיאים בכל הגדלים ואף אפשרות לכאלה שהינם בעלי מנגנון פעולת שבת.

השכרת ציוד לאבלים

השכרת ציוד לאבלים – דגשים נוספים לזיהוי חברה שכדאי להתקשר עימה

כאשר מעוניינים לשכור ציוד לאבלים יש לשים לב למספר דברים אצל נותן השירות:

  • פריסה ארצית – בשירות כמו השכרת ציוד לאבלים, זמן התגובה של החברה המספקת חייב להיות מהיר על מנת שתוכלו להתארגן ולקבל את המנחמים בתוך זמן קצר ביותר. בהתאם לזאת עליכם להתקשר עם חברה אשר פועלת בפריסה ארצית ויכולה לתת לכם מענה בכל רחבי הארץ.
  • איכות ובטיחות הציוד – הציוד שמתקבל חייב להתאים באופן מושלם לתנאי השטח שלכם וכמובן להגיע באיכות הראויה. לא נעים יהיה לקבל אוהל שלא יאפשר התקנה בשל גודל לא מתאים או סוג רצפה בעייתי, כזה שלא יגן היטב מפני השמש או הגשם, או מקרר שמפסיק לעבוד בכל כמה דקות. עם חברת השכרה איכותית זה לא אמור לקרות, מה גם שבאפיון המקדים אמורים לעבור אתכם על כל הפרטים. בררו מראש גם אם ניתן להעביר בבטחה כבלי חשמל באוהל וכי הם במצב מצוין שימנע שריפה או קצר חס וחלילה.
  • מחיר – המחירים עבור השכרת ציוד לאבלים הם משהו שנקבע על פי מספר הפריטים שתזמינו (פר כיסא, פר מספר של השכרת שולחנות, פר מקרר וכו') כשבמקרה של אוהל/סוכה גם הגודל קובע. יש לבדוק האם המחיר כולל גם את ההובלה וההקמה בשטח, כשבחלק מהחברות ניתן לחסוך בעלויות באמצעות הובלה עצמית.

עוד קריטריון חשוב הוא כמובן האדיבות והיחס שתקבלו מהצוות של חברת ההשכרה. בתקופה קשה כמו שעוברת עליכם הדבר האחרון שאתם זקוקים לו הוא פרצוף זועף שלא מבין לליבכם ואת הצורך שלכם בשירות מעולה. במרבית חברות ההשכרה מבינים זאת, וטוב שכך.

 

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

חברת רוניאל אוהלים מציעה לכם מגוון רחב של פריטי ציוד להשכרה שמתאימים לישיבת שבעה, החל מאוהלים מסוגים שונים (גדולים, בינוניים או קטנים, פתוחים או סגורים, עם מחיצות או ללא), דרך השכרת שולחנות וכסאות ו/או השכרת מזרונים (בעדות מסוימות מקובל לשבת שבעה על גבי מזרונים) ועד לשירותי מקררים להשכרה בנפחי אחסון מגוונים, מאווררים ומיחמים.
כאשר אדם נפטר, יש צורך לארגן במהירות מקום בו ניתן יהיה לשבת שבעה בצורה נוחה ומכובדת. לא תמיד יש לבני המשפחה את הזמן, כמו גם את הכוחות הנפשיים להתעסק בכך, ועל כן האפשרות של השכרת ציוד פותרת את העניין ומורידה את האחריות והלחץ. חברת ההשכרה כבר תדאג לכל הציוד הדרוש ותוביל אותו עד למקום היעד בדיוק בזמן שנקבע.
המחיר הינו בדרך כלל פר אוהל, שולחן, כיסא וכו', אך ניתן למצוא גם חבילות השכרה מיוחדות לאבלים, אשר כוללות בתוכן את כל הציוד הדרוש לישיבת שבעה. ככל שמזמינים יותר פריטים במסגרת החבילה, כך המחיר הופך למשתלם יותר.
פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך