השכרת אוהלים לשבעה

תוכן עניינים

Rate this post

ישיבת שבעה על אדם שנפטר היא אחת מההלכות היהודיות החשובות ביותר. אורחים רבים מגיעים בשבעת ימי האבל לנחם בני המשפחה ולא תמיד יש מקום בבית האבלים על מנת לארח את כולם בצורה נוחה שמכבדת את המעמד. במקום הזה נכנסים שירותי השכרת אוהלים לשבעה, מה שמאפשר להקים מתחם גדול ומרווח בצורה מהירה ויעילה. להלן הדגשים שיעזרו לכם לבחור באוהל המתאים ביותר עבורכם.

יתרון אוהלים לשבעה

כאמור, לא תמיד יש מספיק מקום בבית האבלים על מנת לארח אורחים רבים בתקופת השבעה ולעיתים גם לא רוצים שאנשים רבים מידי יתרוצצו בתוך הבית הפרטי. השכרת אוהלים לשבעה פותרת את העניין ומאפשרת להקים מתחם אבלים מכובד בכל מקום שרוצים. זה יכול להיות בחצר הפרטית, מתחת לבניין המגורים ואפילו בבית הכנסת. במקום להתרוצץ ולחפש אוהל מתאים בתקופה קשה זאת, שירותי השכרת האוהלים יגיעו עד אליכם לכל מקום ובכל זמן שתצטרכו.

אנשי החברה המשכירה ידאגו לכל הקשור להובלת האוהלים ולהתקנתם בשטח וכמובן שגם לפירוקם בצורה בטוחה בתום השבעה, מבלי שתצטרכו להשקיע שום מאמץ מיותר בתקופה הקשה שעוברת עליכם.

אוהלים לשבעה – אילו סוגים ניתן להשכיר?

בבואכם לבחור אוהל לשבעה תגלו כי מספר האפשרויות רב ומגוון, כולל סוכת אבלים. הסוגים כוללים:

  • אוהל פתוח – אוהל שאינו כולל קירות ולמעשה מהווה רק פתרון הצללה.
  • אוהל סגור – אוהל בעל קירות, חלונות ואפילו פתרונות קירוי והצללה בחלקיו החיצוניים.
  • אוהלים מעוצבים – אוהלים אלו מגיעים בעיצובים מיוחדים ועם צבעים ומפתחים.

במקרה של צורך לשבת שבעה בימי החורף הגשומים והקרים או ימי הקיץ הלוהטים והלחים, השכרת אוהל סגור יכול להוות פתרון מצויין שימנע מכם להיות תלויים במזג האוויר וישיג לכל האורחים שלכם נוחות מירבית

אוהלים לשבעה הסגורים עם קירות מעניקים פרטיות מוחלטת וגם יכולת להשתמש באמצעים לוויסות טמפרטורה בצורה הרבה יותר טובה (מאווררים, פטריות חימום ועוד). בעונות המעבר או כאשר פרטיות היא לא גורם משמעותי, ניתן בהחלט להשתמש באוהלים פתוחים.

גדלים של אוהלים לשבעה

מעבר לבחירה בסוג האוהל, יש לוודא כי גם גודלו יהיה מספיק לכם ולכל המנחמים שיגיעו לכבד אתכם. כלל האצבע אומר כי אוהלים בגודל 3X6 מתאימים לעד 30 אנשים, 4X10 מתאימים לעד 70 אנשים ואילו אוהלים בגודל 5X12 מתאימים לעד 100 אנשים בו זמנית. ישנם גם גדלים נוספים של אוהלים והבחירה צריכה להתבצע בהתאם לגודל המשפחה ומספר המכרים של הנפטר.

בשורה התחתונה, בין אם תעדיפו אוהל פתוח ובין אם אוהל סגור לימי השבעה שלכם, מגוון הגדלים רחב מאוד בכל אחד מהסוגים הללו, כמו גם האפשרות לבחור בין אוהלים עם מספר חלונות רב, יותר מפתח כניסה אחד וכו'.

אוהלים לשבעה שכוללים מחיצות

אפשרות נוספת בשביל אוהלים לשבעה היא כאלה שכוללים מחיצות. אפשרות זו מתאימה לאוהלים גדולים במיוחד, שבהם רוצים למשל לבצע הפרדה בין גברים לנשים, הפרדה בין מקום הישיבה עצמו למקום הכנת האוכל או במידה ומעניינים להציב באזור מיוחד באוהל גם מקררים, מקפיאים ועוד. בחברת השכרה מובילה תוכלו למצוא חבילות לשבעה שכוללות גם אמצעים הללו, כולל גנרטור שיאפשר להפעילם לאורך כל השבעה ללא חשש.

ניתן אף לבקש לקבל מקררים ומקפיאים שעברו הכשרה, אם הדבר חשוב לכם. מגוון המקררים רחב מאוד וכולל כאלה עומדים או שוכבים כך שניתן להתאים אותם באופן מושלם לתנאי השטח ולסוג אוהלים לשבעה ששכרתם. רצוי שלא לוותר על האפשרות הזאת, במיוחד בשבעה שמתקיימת בימי הקיץ החמים.

אפשרויות השכרה נוספות

המנחמים שיגיעו לבקר אתכם עושים מצווה אך כמו כן, הם מעוניינים להרגיש בנוח. במקום שתתחילו לחפש אחר פתרונות יצירתיים לאירוח מתאים, תוכלו לשכור יחד עם האוהל גם אמצעים נוספים שמתאימים לתקופת השבעה, כגון: השכרת כסאות, השכרת שולחנות, מזרונים ועוד. בחברת השכרת מקצועית יספקו לכם את כל האמצעים הללו בפריסה ארצית וידאגו כי כל הפריטים יגיעו מתוחזקים כראוי ומותאמים לצרכים ולתנאי השטח.

מלבד אוהלים לשבעה, תוכלו להשכיר כסאות ושולחנות בכל כמות שתזדקקו לה – גדולים או קטנים, נמוכים או גבוהים ותוצרת המותגים האיכותיים ביותר, דוגמת כתר. באופן זה תוכלו להיות בטוחים שהשבעה תעבור בשלום מבחינה בטיחותית ושכל אחד ימצא את מקום הישיבה הנוח לו באוהל. בכל הקשור למזרנים, במידה ובעדה שלכם מקובל לשבת  שבעה על גביהם, תוכלו להשכיר גם אותם במגוון רחב של גדלים ולקבל אותם יחד עם האוהל עוד באותו היום. כולם יגיעו באיכות הגבוהה ביותר שתכבד את המעמד, ללא קרעים או כתמים למיניהם.

מחיר ויחס אישי בקניית אוהלים לשבעה

בתקופה קשה כמו שבעה עליכם להתקשר עם חברה אשר מבינה את הרגישות של המצב ובהתאם לזאת מציעה מחירים נוחים ויחס אדיב וסובלני, תוך נכונות לסייע ולענות על כל בקשה. המחיר של אוהלים הוא פר אוהל, כתלות בגודלו ומורכבות ההרכבה שלו. בחלק מהמקרים ניתן להוזיל את העלויות במידה ומשכירים חבילה שכוללת מלבד האוהל גם פריטים נוספים (כאמור, כסאות, שולחנות, השכרת מקררים ועוד) כשאם יש לכם את הזמן והכוחות תוכלו גם לבצע את ההובלה וההרכבה בעצמכם ולחסוך מעט בעלויות.

המקצוענים בחברת רוניאל אוהלים עומדים לשירותכם תמיד

בחברת רוניאל אוהלים מודעים למצב המלחיץ של ארגון שבעה מהיום להיום ועל כן מציעים לכם אפשרות השכרה של כל פריטי הציוד הנדרשים, עם אפשרות לקבלם תוך מספר שעות בודדות. אוהלים לשבעה זוהי המומחיות שלנו, כמו גם של פריטי ציוד נוספים, ואנו מסוגלים לספק את השירות בפריסה ארצית רחבה, עם מחירים נוחים לכל כיס. מוזמנים ליצור עימנו קשר ותקבלו מענה מהיר ואדיב ופרטים נוספים.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך