השכרת ציוד לאירועים קטנים: מה מיוחד בכך?

תוכן עניינים

5/5 - (2 votes)

אירועים רבים נערכים בקנה מידה קטן יחסית. אירוע למספר אנשים מצומצם עשוי להיות אירוע משפחתי, אירוע לצוות מסוים בתוך חברה ועוד. כמובן, לקראת האירוע תהיה התארגנות לוגיסטית בצורות שונות, וחלק חשוב במסגרתה הוא הכנת כל הדרוש לאירוע מוצלח. מאחר שבדרך כלל אין בדיוק את מה שרוצים או בכמויות הנדרשות, ישנו צורך להשכיר את הציוד מתאים. כאשר מדובר באירוע קטן, נכנסים לתמונה כמה וכמה שיקולים מיוחדים במקרה של השכרת ציוד לאירועים קטנים.

האתגרים וההזדמנויות

מה מיוחד באירועים בסדר גודל קטן מהרגיל? מהם האתגרים? ההזדמנויות? הפתרונות? 

  • מספר הפריטים: לרוב, מסיבות מובנות, אירועים קטנים דורשים מספר פריטים קטן יחסית. חשוב לדעת, שניתן לשכור גם כמות קטנה יחסית של פריטים כגון כיסאות, שולחנות (שרות עצמי של אוכל, לישיבה משותפת של סועדים), השכרת מזרונים (ללינה וגם לישיבה), מקררים, מקפיאים, גנרטורים ואף אוהלים.
  • גודל כל פריט: מאחר שהאירוע שלכם קטן, ייתכן למשל שאין לכם צורך בשולחנות גדולים. שולחנות או מקררים מספקים דוגמאות לפריטים שיכולים להגיע בגדלים שונים למדי בהתאם לדרישות מארגני האירוע. 
  • צורת הפריטים: אפילו צורת הפריטים עשויה להשפיע על התאמתם לאירוע קטן. צורת השולחנות לדוגמה, משפיעה על מספר השולחנות המירבי שניתן למקם ועל המקום הפנוי שסידור השולחנות ישאיר סביבו. זאת, בנוסף לשיקולים שנגזרים מאופי השימוש כדוגמת שולחנות עגולים עבור ישיבת סועדים סביבם. במקרה אחר, הדרישה עשויה להיות שכמה אנשים ישבו עם הפנים לאותו כיוון. למשל, כמה דוברים בכנס קטן, שאמורים לשבת מצידו האחד של שולחן ארוך, כאשר מולם שאר המשתתפים בכנס (ישובים בכיסאות). לכן, בשלב זה אנשים רבים פונים בשביל השכרת ציוד לאירועים קטנים.     
  • משקל: המשקל הכולל של המוצרים לאירוע עשוי להשפיע על אפשרויות הובלתו. משקלם של פריטים ספציפיים ישפיע במקרה שתרצו לשנע את הציוד וגם להתקינו בעצמכם. מאחר שאנו מדברים על אירועים קטנים, אתגרים אלה פעמים רבות נפתרים מעצמם. 

האלטרנטיבה: השכרת ציוד לאירועים קטנים

השכרת ציוד לאירוע קטן עשויה לאפשר שימוש חלקי בדברים שכבר יש לכם. עשויים להיות לכם למשל כמה כיסאות זמינים או מעט מקום פנוי במקרר. אך האם הציוד שבבעלותכם מתאים באמת לאירוע? אם זה שולחן, האם הוא יציב מספיק בשביל כל הסירים הכבדים (למשל) שמתוכננים להיות מוצבים עליו? אם זה מקרר, האם הוא בנפח גדול מספיק? במצב תקין? לא תמיד מספיקים להתארגן עם כל מה שנדרש ואפשרות ההשכרה פותרת זאת, גם אם דרושות כמויות קטנות של כיסאות לדוגמה. את מה שחסר, תוכלו תמיד להשלים באמצעות שירות השכרת ציוד לאירועים קטנים. 

השכרת ציוד לאירוע קטן: שיקולים כספיים 

ראשית, ישנו מבחינה כספית היבט התקציב שעומד לרשותכם. אירוע קטן זכה לרוב (אם כי לא בהכרח) לתקציב מצומצם יחסית. היבט זה לא אמור להפריע יותר מדי ובהחלט תוכלו לצייד היטב גם אירוע קטן בתקציב מוגבל. הנחה על כמויות גדולות של ציוד מושכר אולי לא תהיה כאן, אבל הפריטים בפני עצמם אינם יקרים לשכירה. דוגמה מובהקת לכך מספקים השכרת כסאות לאירוע, הלבנים הפשוטים, שהם מאוד פופולאריים. החומר ממנו הם עשויים, פלסטיק, מספק שילוב של חוזק, קלות משקל ונוחות לניקוי. כמובן, הוא גם מוזיל את המוצר ואת עלות שכירתו. כסאות אלה מגיעים בצבע לבן אלגנטי ומשתלבים בקלות כמעט בכל סוג אירוע. ניתן לאחסן אותם בצד, האחד על גבי השני, באופן שחוסך מקום. נקודה זו מתבטאת גם בהובלתם והיא תסייע לכם אם תבחרו להוביל את הפריטים בעצמכם.  

עוד נקודה חשובה לגבי השכרת ציוד לאירועים קטנים היא חסכון אפשרי בעלויות ההובלה. באירועים כאלה, מצטמצם האתגר של הובלת הדברים אל מקום האירוע והצורך לשלם במטרה לפתור זאת. אם זה אירוע גדול, תוכלו לבקש גם שרות של הובלה ואף סידור במקום. אך באירוע קטן, ייתכן שתוכלו ותעדיפו לקחת ולהחזיר בעצמכם את מה ששכרתם ובכך לחסוך בהוצאות. אצלנו תוכלו למצוא השכרת שולחנות וכסאות ועוד הרבה דברים אחרים:

 

סוג הציודחשיבות הציוד לאירוע
שולחנות וכיסאותמרבית האנשים אשר פונים אל חברה שמתעסקת עם השכרת ציוד לאירועים קטנים, זקוקים בעיקר לשולחנות וכיסאות. הכיסאות יכולים להיות פשוטים או מפוארים והשולחנות יכולים לשמש לצרכי הגשת בופה או הושבה סביבם.
מקררים ומקפיאיםהשכרת ציוד לאירועים ביתיים חייבת להתייחס גם לכל נושא הכיבוד, כך שניתן יהיה לשמור על טריות המזון וחומרי הגלם שמגישים לאורחים וגם שתהיה אפשרות לספק להם שתייה קרה וגם קינוחים קפואים.
אמצעי מיזוג אווירעל מנת שהאורחים ירגישו בנוח, חשוב לספק באירוע אמצעי מיזוג שיתאימו לעונת השנה. למשל, פטריות חימום, מפזרי חום, רדיאטורים, מאווררים, מזגנים ומצננים.
מזרניםהשכרה של מזרנים מתאימה למגוון רחב של סוגי אירועים. למשל, לצרכי ישיבה עליהם בעת ניחום אבלים, באירועים שבהם רוצים שתהיה פינת זולה נוחה, באירועים שכוללים גם פעילויות למיניהן ואפילו לינה. לשם כך רבים פונים בשביל השכרת ציוד לאירועים קטנים
מיחמיםמיחמים איכותיים, נקיים ותקינים נדרשים בכל אירוע והם מיועדים להכנת משקאות והכנת מנות מזון כמו מרקים. בנוסף, מיחמים משמשים גם לצרכי שמירה על השבת.

השכרת ציוד לאירועים ביתיים: היבטי מיקום

אם אתם מחפשים השכרת ציוד לאירועים קטנים במרכז הארץ, הגעתם למקום הנכון. במידה ואתם מחפשים השכרת ציוד לאירועים ביתיים במרכז הארץ, אז דעו כי אנו מספקים לכם את הפיתרון הייעודי והמתאים לכך. נסביר כי למיקום האירוע המיועד יש השלכות רבות. ייתכן שאתם מתכננים אירוע כזה בבית, באולם מושכר או אפילו בטבע. למשל באזור מיוער או בחוף הים. כל אחת מהאפשרויות האלה, תציג אתגרים והזדמנויות משלה. למשל, בהצבת שולחנות על משטח בטבע שאיננו ישר ובמיוחד על משטח חולי, עדיפים שולחנות יציבים מאוד, שאינם קטנים מדי. 

מבחינת השכרת ציוד לאירועים ביתיים, תצטרכו להביא את הפריטים למקום ולארגן אותו שם. כמובן, אם מדברים על אירועים קטנים, הדברים עשויים להיות פשוטים יותר. מצד שני, לא תמיד יהיה לרשותכם רכב עם די מקום פנוי להובלה. בכל מקרה, שרות איכותי של יוכל להביא אליכם את מה שנדרש לכל מקום מבוקש, בין אם זה השכרת ציוד לאירועים קטנים בשרון או השכרת ציוד לאירועים קטנים במרכז או אפילו בכל מקום אחר. אפשרות זו עדיפה, מבחינת נוחות ושיקולי זמן. כמובן, שירות ההשכרה גם יבצע את ההחזרה ממקום האירוע אליו.  

 

כך אנחנו מסייעים לכם בתהליך השכרת ציוד לאירועים קטנים

האירוע שלכם אולי מוגדר קטן מבחינת מספר המשתתפים, אך עדיין אתם צריכים להתייחס אליו ברצינות ולארגן אותו בצורה נכונה ומתאימה. במקום להביא כמה שולחנות וכיסאות משכנים ובני משפחה, להתאמץ וגם להתפשר על רמת איכותם עם כמה שריטות פה ושם, תוכלו לפנות אלינו לחברת רוניאל ולשכור כל פריט חשוב ונדרש. השכרת ציוד לאירועים קטנים וגדולים זו המומחיות שלנו ואנחנו עומדים בכל קריטריוני האיכות הנדרשים, דבר שמתבטא במספר היבטים:

  • פריטים מגוונים: לא רק כסאות ושולחנות תוכלו לשכור מאיתנו, אלא גם השכרת מקררים ומקפיאים, מאווררים, מזגנים ניידים ומצננים וגם מזרונים. כל אחד מהפריטים הללו מגיע במגוון רחב של אפשרויות מבחינת עלויות ועיצובים, כך שההתאמה לאירוע שלכם תהיה פשוט מושלמת. 
  • תקינות ואסתטיקה: אצלנו מקפידים לתחזק את כל הפריטים שלנו באופן שוטף ואף להחליף אותם מפעם לפעם. הדבר אומר שלעולם לא תתאכזבו מאיכות הפריטים שלנו. שולחן או כיסא מתנדנדים? מאוורר או מקרר מרעישים? מזרון מוכתם עם קרעים? לא אצלנו! 
  • הובלה והתקנה בשטח: תמיד תוכלו לאסוף את הפריטים בעצמכם, אך במידה והדבר לא אפשרי מבחינתכם, אנחנו כבר נגיע אליכם, נתקין אותם בשטח ואף נצייד אתכם בגנרטורים למקרה שתשכרו מאיתנו גם ציוד חשמלי דוגמת מקררים, מאווררים וכו'. 
  • עמידה בלוחות זמנים: אצלנו שעה היא שעה ותמיד נדאג להגיע אליכם בזמן עם כל הפריטים שהזמנתם (כאמור, אנחנו גם מציעים לכם הובלה, אם תרצו בכך) וגם נגיע לאסוף אותם מכם מתי שתרצו.
  • מגיעים לכל מקום: השכרת ציוד לאירועים קטנים מתאפשרת דרכנו כמעט לכל מקום בארץ. בנוסף אנחנו מסוגלים להתקין את הציוד שלנו בכל תנאי שטח, בין אם מדובר בחתונה קטנה בחוף הים, מסיבת יום הולדת בפארק או הלוויה בחצר הבית, למרבה הצער.

 

השכרת ציוד לאירועים קטנים – הסתייעו בניסיון המקצועי שלנו

האירוע הבא שאתם מתכננים אולי קטן מבחינת היקף וכמות המוזמנים, אך הוא בהחלט יכול להיות זכור כ- "ואו" בכל פעם שידברו עליו. אז הרשו לעצמכם להשקיע בבידור, בחברת הקייטרינג ובכלי ההגשה, אבל אל תשכחו להשתמש גם בשירותיה של חברה מקצועית כמונו אשר השכרת ציוד לאירועים קטנים זה תחום ההתמחות שלה. אנחנו נוכל לספק לכם את כל הציוד הדרוש בהתאמה אישית מושלמת לרוח העיצובית של האירוע שלכם והכל במחירים נוחים ומשתלמים, בין אם תבחרו לשכור את הציוד במחיר פר פריט ובין אם במסגרת חבילה מיוחדת שנתאים לכם.

כל שנדרש הוא שיחת אפיון בה תסבירו לנו לגבי הרעיונות שאתם מעוניינים ליישם באירוע, שליחת תמונות של עיצובים שאהבתם ואנחנו נדאג לספק לכם את מבוקשכם, עם שירות אדיב, עמידה בלוחות זמנים וציוד הכי תקין ונקי שרק אפשר. גם אם יש לכם שאלה, אינכם בטוחים האם כבר הזמנתם את כל הציוד הנדרש או שיש דבר מה שאתם מעוניינים ליישם באירוע אך חוששים מפני העלויות, שתפו אותנו בכך ואנחנו בטוחים שנוכל לסייע לכם. הניסיון רב השנים שלנו בכל הקשור לנושא השכרת ציוד לאירועים ביתיים מאפשר לנו לספק לכל לקוח בדיוק את מה שהוא מחפש.

 

השכרת ציוד לאירועים ביתיים – אנחנו איתכם גם ברגעים הקשים

מקובל לחשוב על אירועים כאל דבר משמח בהכרח אך לצערנו, אין כך הדבר בכל המקרים. בתור דוגמא ניקח את המצב של פטירת אדם במשפחה. השכרת ציוד לאירועים ביתיים מהסוג הזה הופכת להיות הכרח שאינו מתוכנן מראש ונדרשת פעולה מהירה בהתאם. גם במקרה הזה אנחנו עומדים לשירותכם עם אפשרות לשכור כל דבר מעכשיו לעכשיו. תוכלו לשכור מאיתנו אוהלים וסוכות לאבלים, מאווררים, שולחנות, כסאות, מחצלות, מזרנים, מקררים וכל מה שנדרש על מנת להקל עליכם בתקופה קשה זו ולהפוך את הזמן של מנחמי האבלים שעתידים לפקוד את ביתכם לכמה שיותר נוח במהלך השבעה.

 

השכרת ציוד לאירועים קטנים במרכז: זה כדאי לכם מכל הבחינות

כאשר תחפשו חברה שמציעה שירותי השכרת ציוד לאירועים קטנים במרכז, לא תמיד תמצאו כזאת שמציעה את כל הדברים ההכרחיים לאירוע מושלם. היא אמנם תציע לכם כיסאות ושולחנות ומאווררים, אך מה לגבי מקררים, מקפיאים, מזגנים ניידים ומצננים? כל כך חם ולח במרכז בתקופת הקיץ ובלתי אפשרי להסתדר בלי מצננים או מאווררים באירוע כלשהו. אצלנו בחברת רוניאל מודעים לכך ועל כן מציעים לכם גם את הפריטים הללו. תוכלו להזמין מקרר או מקפיא בגודל קטן יחסית ולהיות בטוחים שהאורחים שלכם עדיין ייהנו משתייה קרה ומזון טרי. נוכל להציע לכם גם מאווררים אך גם אפשרויות הרבה יותר מתקדמות, דוגמת מזגנים ניידים ומצננים בגדלים שונים שיתאימו גם לאירוע קטן כמו שלכם.

 

השכרת ציוד לאירועים קטנים בשרון: מתי שרק תרצו

ישנם אירועים רבים שאותם צריך לארגן מהיום להיום באופן דחוף או ספונטני. למשל הלוויה, ברית מילה או סתם מסיבת הפתעה ספונטנית. אם באזור המרכז קל מאוד למצוא חברה שתסתפק את כל מה שצריך לאירוע להשכרה מהיום להיום, הרי שבאזור השרון הדבר קצת יותר קשה. לא כך הדבר כאשר אתם פונים אלינו. אנשים רבים אשר חיפשו חברה שמציעה שירותי השכרת ציוד לאירועים קטנים בשרון פנו אלינו ולא התאכזבו. אנחנו לעולם לא ניתן לכם תשובה שלילית ומסוגלים לספק לכם כל פריט שתרצו גם מהיום להיום ולהגיע אליכם תוך שעות ספורות. נסו אותנו ולא תתאכזבו!

 

השכרת ציוד לאירועים קטנים מחירים

במקרה של השכרת ציוד לאירועים קטנים מחירים הם לא דבר שאמור להפחיד אתכם, כל עוד תתקשרו עם חברה כמונו אשר תמיד רוצה שתהיו מרוצים. המחיר של השכרת ציוד לאירועים קטנים נקבע פר פריט, אך תמיד נוכל להרכיב עבורכם חבילת ציוד משתלמת שכוללת את כל מה שצריך לאירוע קטן מושלם – כסאות, שולחנות, מקרר ומקפיא, מאווררים, מזגנים, מצננים ועוד. צרו איתנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.

 

מחיר השכרת ציוד לאירועים קטנים – האירוע קטן וכך גם המחיר

למרות שנותני שירות רבים טוענים ש-"לא משתלם לספק רמת מחירים נמוכה עבור אירוע קטן", אין לכם מה לדאוג, שכן הגעתם למקום הנכון. מחיר השכרת ציוד לאירועים קטנים ממש לא חייב להיות גדול כשאתם מתקשרים עם נותן שירות גדול בתחום כגון 'רוניאל'. איתנו תוכלו ליהנות ממקצועיות, רמת שירות גבוהה ומתמחור שיהפוך עבורכם את השירות למשתלם במיוחד.

 

השכרת ציוד לאירועים קטנים- שאלות ותשובות

ישנם סוגי אירועים המוגדרים כקטנים ושחשוב שיהיה בהם ציוד מתאים שיאפשר את הנוחות המירבית ביותר לאורחים. זה יכול להיות אירוע שבת חתן או חינה שמארגנים בבית לכל בני המשפחה הקרובים, יום הולדת שמארגנים לילד או לילדה בפארק השכונתי עם כל ילדי הגן, אירוע בר או בת מצווה בחוף הים עם כל החברים לכיתה, או חלילה ישיבת שבעה בחצר הבית. בכל אחד מסוגי האירועים הללו יש צורך בכיסאות ישיבה נוחים, שולחנות לכיבוד או ישיבה סביבם, מקררים ומקפיאים שיאפשרו הגשה של מזון טרי ומשקאות קרים, מאווררים ומצננים ולעיתים גם אוהלים שבהם ניתן לשבת תוך מחסה מהגשם או השמש.
בדיוק כמו באירוע גדול, גם באירוע קטן יש צורך בציוד שישדרג אותו ויאפשר נוחות מירבית לאורחים. למעשה, באירוע קטן, שנחשב כסוג של אירוע בוטיק אינטימי, חשיבות הציוד אפילו יותר חשובה. הבעיה היא שלא כל חברת השכרה מתעסקת גם עם השכרת ציוד לאירועים קטנים, מאחר ולא תמיד הדבר משתלם לה וגם לא תמיד היא מחזיקה בפריטי ציוד שמתאימים לאירועים קטנים. למשל, שולחנות קטנים יותר, כיסאות בעיצובים מיוחדים שיתאימו לאירועי בוטיק אינטימיים וכו'. ישנן חברות שגם לא מאפשרות לשכור ציוד מתחת לכמות מינימלית מסויימת, כך שהשכרת ציוד עבור אירוע קטן חשוב לבצע מחברה שמתמחה בכך, מבינה את הצורך של לקוחותיה ולא מגבילה אותם בשום צורה שהיא.
שירותי השכרת ציוד לאירועים קטנים אינם אמורים לעלות לכם יותר מידי אצלנו בחברת רוניאל וזה היתרון הגדול שלהם. בעוד חברות אחרות דורשות מינימום של הזמנה , מה שגורם לרבים לשלם יותר מידי כסף על דברים שהם לא באמת צריכים, או פשוט לוותר על הרעיון מלכתחילה, כאשר אתם מתקשרים איתנו, תוכלו לשכור בדיוק את הכמות שאתם צריכים ושמתאימה לאירוע שלכם באופן מושלם. כאשר מדובר בכמות קטנה גם ניתן פעמים רבות לבוא ולאסוף את הציוד באופן עצמאי, מה שמוזיל בעלויות ההשכרה. בכל מקרה, גם אם כן משלמים על הובלה, המחיר עדיין זול משמעותית מאשר מהשכרה של הכמות המיועדת לאירוע רגיל, גדול יותר.
את כל סוגי הציוד שניתן לשכור עבור אירוע גדול, ניתן לבצע כאשר מחפשים השכרת ציוד לאירועים קטנים דרך חברת רוניאל. אילו יכולים להיות כיסאות ושולחנות, אוהלים וסוכות אבלים או כאלה עבור אירועים משמחים, מקררים ומקפיאים, אמצעי מיזוג אוויר דוגמת מאווררים ומצננים, מזרונים ועוד. כמובן שהשכרת הציוד צריכה להתבצע תוך התאמה מירבית למתחם שבו מתקיים האירוע – שולחנות קטנים ולא בהכרח רחבים וגדולים, על מנת שלא יתפסו מקום רב מידי, מצננים שיותאמו לגודל השטח ולא יקפיאו את האורחים וכו'. בחברת רוניאל נוכל לייעץ לכם לגבי הציוד שהכי מתאים לסוג האירוע שלכם ולספק לכם אותו בדיוק בזמן שנקבע.
השכרת ציוד לאירועים קטנים דרך חברת רוניאל מספקת לכם יתרונות רבים: אפשרות השכרה של כמות קטנה – אצלנו לא מחייבים אתכם לשכור כמות גדולה של שלא לצורך. תוכלו לשכור גם כמות קטנה עבור אירועים קטנים, מבלי שתהיו מוגבלים בשום צורה שהיא. השכרה של כל סוגי הציוד – תוכלו לשכור מאיתנו כל מה שצריך עבור אירוע מושלם: כיסאות, שולחנות, מזרנים, מקררים, מקפיאים, מאווררים, מצננים ועוד. התאמה מושלמת לצרכים שלכם – מה שיתבטא לא רק בכמות הציוד אלא גם בגודל ובמשקל של הפריטים ובעיצוב שלהם. השכרה מעכשיו לעכשיו – השכרת ציוד לאירועים קטנים מתאפשרת דרכנו גם מעכשיו לעכשיו, כמעט לכל מקום בארץ.
פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך