השכרת ציוד לאירועים קטנים – מה מיוחד בכך?

תוכן עניינים

5/5 - (1 vote)

אירועים רבים, הם אירועים בקנה מידה קטן יחסית. אירוע למספר אנשים מצומצם, עשוי להיות אירוע משפחתי, אירוע לצוות מסוים בתוך חברה ועוד. כמובן, לקראת האירוע תהיה התארגנות לוגיסטית בצורות שונות, אשר חלק חשוב במסגרתה הוא הכנת כל הציוד הדרוש. מאחר שבדרך כלל אין בדיוק את מה שרוצים או בכמויות הנדרשות, ישנו צורך להשכיר ציוד מתאים. כאשר מדובר באירוע קטן, נכנסים לתמונה כמה וכמה שיקולים מיוחדים בהשכרת ציוד לאירועים קטנים.  

 

אירועים קטנים – האתגרים וההזדמנויות

מה מיוחד באירועים בסדר גודל קטן מהרגיל? מהם האתגרים? ההזדמנויות? הפתרונות?  

  • מספר הפריטים – לרוב, מסיבות מובנות, אירועים קטנים דורשים מספר פריטים קטן יחסית. חשוב לדעת, שניתן לשכור גם כמות קטנה יחסית, של פריטים כגון כיסאות, שולחנות (לציוד בישול, שרות עצמי של אוכל, לישיבה משותפת של סועדים), השכרת מזרונים (ללינה וגם לישיבה), מקררים, מקפיאים, גנרטורים ואף אוהלים.
  • גודל כל פריט – מאחר שהאירוע שלכם קטן, ייתכן שאין לכם (למשל) צורך בשולחנות גדולים. שולחנות או מקררים, מספקים דוגמאות לציוד שיכול להגיע בגדלים שונים למדי, בהתאם לדרישות מארגני האירוע. 
  • צורת הפריטים – אפילו צורת הפריטים עשויה להשפיע, על התאמתם לאירוע קטן. צורת השולחנות לדוגמה, משפיעה על מספר השולחנות המרבי שניתן למקם ועל המקום הפנוי שסידור השולחנות ישאיר סביבו. זאת, בנוסף לשיקולים שנגזרים מאופי השימוש בציוד. למשל שולחנות עגולים, עבור ישיבת סועדים סביבם. במקרה אחר, הדרישה עשויה להיות שכמה אנשים ישבו עם הפנים לאותו כיוון. למשל, כמה דוברים בכנס קטן, שאמורים לשבת מצידו האחד של שולחן ארוך, כאשר מולם שאר המשתתפים בכנס (ישובים בכיסאות).     
  • משקל הציוד – המשקל הכולל של הציוד לאירוע, עשוי להשפיע על אפשרויות הובלתו. משקלם של פריטים ספציפיים, ישפיע במקרה שתרצו לשנע את הציוד וגם להתקינו בעצמכם. אך מאחר שאנו מדברים על אירועים קטנים, אתגרים אלה פעמים רבות נפתרים מעצמם. 
  • האלטרנטיבות – אירוע קטן, עשוי לאפשר שימוש חלקי בציוד שכבר יש לכם. עשויים להיות לכם למשל כמה כיסאות זמינים או מעט מקום פנוי במקרר. אך האם הציוד שבבעלותכם מתאים באמת לאירוע? אם זה שולחן, האם הוא יציב מספיק בשביל כל הסירים הכבדים (למשל) שמתוכננים להיות מוצבים עליו? אם זה מקרר, האם הוא בנפח גדול מספיק? במצב תקין? לא תמיד מספיקים להתארגן עם כל הציוד הדרוש ואפשרות ההשכרה פותרת זאת, גם אם דרושות כמויות קטנות של ציוד בלבד. את מה שחסר, תוכלו תמיד להשלים באמצעות שירות השכרת ציוד לאירועים קטנים. 

השכרת ציוד לאירוע קטן – כמה שיקולים כספיים 

ראשית, ישנו מבחינה כספית היבט התקציב שעומד לרשותכם. אירוע קטן, יזכה לרוב (אם כי לא בהכרח) לתקציב מצומצם יחסית. היבט זה לא אמור להפריע יותר מדי ובהחלט תוכלו לצייד היטב, גם אירוע קטן בתקציב מוגבל. הנחה על כמויות גדולות של ציוד מושכר אולי לא תהיה כאן, אבל פריטי הציוד בפני עצמם אינם יקרים לשכירה. דוגמה מובהקת לכך מספקים השכרת כסאות לאירוע, הלבנים הפשוטים, שהם מאוד פופולאריים. החומר ממנו הם עשויים – פלסטיק, מספק שילוב של חוזק, קלות משקל ונוחות לניקוי. כמובן, הוא גם מוזיל את המוצר ואת עלות שכירתו. כסאות אלה מגיעים בצבע לבן אלגנטי ומשתלבים בקלות כמעט בכל סוג אירוע. ניתן לאחסן אותם בצד, האחד על גבי השני, באופן שחוסך מקום. נקודה זו מתבטאת גם בהובלתם והיא תסייע לכם אם תבחרו להוביל את הציוד בעצמכם.  

עוד נקודה חשובה לגבי אירועים קטנים, היא חסכון אפשרי בעלויות ההובלה. באירועים כאלה, מצטמצם האתגר של הובלת הציוד אל מקום האירוע והצורך לשלם בכדי לפתור זאת. אם זה אירוע גדול, תוכלו לבקש גם שרות של הובלה ואף סידור הציוד במקום. אך באירוע קטן, ייתכן שתוכלו ותעדיפו לקחת ולהחזיר בעצמכם את הציוד ששכרתם ובכך לחסוך בהוצאות. 

 

השכרת ציוד לאירועים ביתיים – היבטי מיקום

למיקום האירוע המיועד יש השלכות רבות. ייתכן שאתם מתכננים אירוע כזה בבית, באולם מושכר או אפילו בטבע. למשל באזור מיוער או בחוף הים. כל אחת מהאפשרויות האלה, תציג אתגרים והזדמנויות משלה. למשל, בהצבת שולחנות על משטח בטבע שאיננו ישר ובמיוחד על משטח חולי, עדיפים שולחנות יציבים מאוד, שאינם קטנים מדי. 

מבחינת השכרת ציוד, תצטרכו להביא את הציוד למקום ולארגן אותו שם. כמובן, אם מדברים על השכרת ציוד לאירועים קטנים, הדברים עשויים להיות פשוטים יותר. מצד שני, לא תמיד יהיה לרשותכם רכב עם די מקום פנוי להובלה. בכל מקרה, שרות איכותי של השכרת ציוד כזה, יוכל להביא אליכם את הציוד לכל מקום מבוקש, בין אם זה השכרת ציוד לאירועים קטנים בשרון או השכרת ציוד לאירועים קטנים במרכז או בכל מקום אחר. אפשרות זו עדיפה, מבחינת נוחות ושיקולי זמן. כמובן, שירות ההשכרה גם יבצע את החזרת הציוד ממקום האירוע אליו.  

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך