השכרת אוהל לשבת חתן

כיצד בוחרים אוהל לשבת חתן?

השכרת אוהלים לשבת חתן מיועדת לאירוח כל באי האירוע, וגם הציוד, תחת קורת גג אחת. בצורה כזו מכניסים את כל מה שצריך, בין אם זה שולחנות וכסאות ישיבה, אוכל וכדומה, אל תוך האוהל, ושם כולם מתארחים. בצורה כזו לא צריך לשבת בחוץ ולהתמודד עם תנאי מזג האוויר, בין היתר.

ישנם פרמטרים לבחירת אוהל לשבת חתן. הפרמטר הראשון הוא גודל. אנחנו נבחר אוהל על פי כמות האנשים אשר צפויה להגיע וכן על פי השטח שעומד לרשותנו. אנחנו נבחן את המקום בו אנחנו רוצים להציב אותו ואז נוכל להחליט באיזה גודל יהיה האוהל.

הפרמטר השני הוא, סוג האוהל. אנחנו יכולים לבחור בין אוהל מחמם לאוהל מבודד, כל אחד מהאוהלים מתאים למזג אוויר אחר כך שתלוי מתי באיזו עונה שבת חתן שלכם, מן הסתם.

הפרמטר השלישי הוא עיצוב וסגנון, אנחנו יכולים לבחור אוהל פתוח או אוהל סגור, אנחנו יכולים להחליט אם אנחנו רוצים אוהל בצבע לבן חלק, או אוהל בצבע אחר.

אלה פרמטרים חשובים שיכולים לעזור לנו לבחור באיזה סוג אוהל ובאיזה סגנון אנחנו מעוניינים.

שיהיה במזל טוב ואל תהססו להתקשר לרוניאל אוהלים לקבלת מענה אדיב והצעת מחיר הוגנת!

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

בחברת רוניאל אוהלים מציעים לכם מגוון רחב של סוגי אוהלים שמתאימים לשבת חתן. תוכלו לבחור בין אוהלים גדולים וקטנים, בין אוהלים פתוחים לאוהלים סגורים, בין אוהלים מחממים לאוהלים מבודדים, בהתאם לתקופת השנה ומזג האוויר ואף באוהלים שכוללים מחיצות, במידה ותרצו הפרדה בין גברים ונשים, להפריד בין מתחם הישיבה למתחם הכנת המזון וכו'.
באירוע כל כך מרגש כמו שבת חתן, אתם בוודאי רוצים להעניק לאורחים שלכם את הטוב ביותר שרק אפשר מבחינת נוחות והרגשה נעימה. במקום להצטופף בתוך סלון הבית או לשבת בחצר תחת השמש הקופחת או הגשמים והרוחות, תוכלו לשכור אוהל בגדול המתאים ולהציבו בכל מקום שתרצו.
חברת השכרת הציוד תדאג להובלת האוהל עד אליכם ואף תבצע את התקנתו בשטח, מבלי שתצטרכו להתאמץ. בסיום האירוע, צוות החברה אף ידאג לפרק את האוהל בצורה בטוחה ומהירה. במידה ותרצו לחסוך בעלויות ולבצע את ההובלה, ההתקנה והפירוק בעצמכם, גם זה אפשרי.

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: