השכרת שולחנות

כשאתם מתכננים אירוע, נושא שפעמים רבות אינו זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא נושא השולחנות. הם בכל מקום ובכל סוג אירוע: הם יכולים להיות השולחנות שלצידם יושבים האורחים וסועדים באירוע בר מצווה או ברית מילה, הם יכולים להיות השולחנות שעליהם ניצב ציוד הבישול של עמדות המתאבנים בתחילת החתונה, השולחנות שעליהם ניצבים מוצרים בכנס השקה עסקי וכן הלאה. כלומר, בתכנון אירוע צריך לא רק לדאוג לכך שיהיו מספיק שולחנות, אלא גם שהם יעמדו כראוי במשימתם לשאת ציוד או מזון וכמובן ייראו טוב ומכובד בהתאם לאופי האירוע.

תהליך הבחירה בשולחנות לאירוע עשוי להישמע פשוט, אבל הוא רחוק מלהיות כזה אם מתחשבים בשלל משתנים שקשורים לאירוע, כגון התאמה בין גודל החלל לבין גודל השולחנות ומספר האורחים. כך למשל מספרם וגודלם של השולחנות לאירוע בסדר גודל של חתונה עם שמונה מאות מוזמנים אינו דומה כלל למספרם וגודלם של שולחנות לאירוע יום הולדת של המשפחה המורחבת בלבד.

דברים שכדאי לדעת על השכרת שולחנות

יש מי שחושבים שהשכרת שולחן פירושה שהמוזמנים יאכלו משולחנות פלסטיק או שולחנות מתקפלים, אבל זה ממש לא כך. כיום ניתן לשכור שולחנות מעץ מלא, שולחנות ממתכת ושולחנות המשלבים מספר חומרים, הכל בהתאם לאופיו של האירוע.

ואם באופי האירוע עסקינן, הרי שבחירת השולחנות לאירוע שלכם עשויה להשפיע באופן משמעותי על האופי שלו, על הנאתם של האורחים ועל הדרך בה האירוע ייחרט בזכרונם. זו הסיבה שכדאי להתאים את השולחנות לאירוע, וכך להזמין למשל שולחנות גן לאירוע שמתקיים תחת כיפת השמיים, שולחנות נמוכים במיוחד לאירוע שבו צפויים להיות הרבה ילדים, וכדומה.

למידע על השכרת כסאות לחצו כאן! 

בנוסף, בהתאם לקונספט העיצובי של האירוע כולו, לעיתים ניתן לשכור שולחנות יפים עם גימורים מיוחדים שיהפכו את השולחנות עצמם לכוכבים באירוע שלכם: בלי להסתיר אותם עם מפה, אלא להתיישב לצידם וליהנות מן האיכות והיופי שהם משדרים.

לסיכום, השכרת שולחנות יכולה להיות פתרון אידיאלי לכל אירוע, החל ביום נישואין שחוגגים עם כל המשפחה וכלה ביום עיון לעובדי חברה. מזמינים שולחנות איכותיים, משתמשים בהם ומחזירים אותם בתום האירוע.

השכרת שולחנות

להשכרת אוהלים וציוד לאירועים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: