השכרת שולחנות לאירועים

שולחנות להשכרה

כשאתם מתכננים אירוע, נושא שפעמים רבות אינו זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא נושא השולחנות. הם בכל מקום ובכל סוג אירוע: הם יכולים להיות השולחנות שלצידם יושבים האורחים וסועדים באירוע בר מצווה או ברית מילה, הם יכולים להיות השולחנות שעליהם ניצב ציוד הבישול של עמדות המתאבנים בתחילת החתונה, השולחנות שעליהם ניצבים מוצרים בכנס השקה עסקי וכן הלאה. כלומר, בתכנון אירוע צריך לא רק לדאוג לכך שיהיו מספיק שולחנות, אלא גם שהם יעמדו כראוי במשימתם לשאת ציוד או מזון וכמובן ייראו טוב ומכובד בהתאם לאופי האירוע.

בחירת שולחנות לאירוע

תהליך הבחירה בשולחנות לאירוע עשוי להישמע פשוט, אבל הוא רחוק מלהיות כזה אם מתחשבים בשלל משתנים שקשורים לאירוע, כגון התאמה בין גודל החלל לבין גודל השולחנות ומספר האורחים. כך למשל מספרם וגודלם של השולחנות לאירוע בסדר גודל של חתונה עם שמונה מאות מוזמנים אינו דומה כלל למספרם וגודלם של שולחנות לאירוע יום הולדת של המשפחה המורחבת בלבד.

בכל מקרה, כל עוד תתקשרו עם חברת השכרת ציוד לאירועים איכותית כמו רוניאל אוהלים, תוכלו לשכור כל כמות שולחנות שתזדקקו לה ומכל סוג ולהיות בטוחים שהתאמה לאירוע תהיה מושלמת ובדיוק לפי הצרכים. השכרת שולחנות לאירוע דרכנו אפשרית גם מהיום להיום, כך שאין שום סיבה שתצטרכו להילחץ או להתפשר על שולחנות שתיקחו משכנים, חברים או בני משפחה, וכמובן שלא להסתבך עם הובלתם. אנו נדאג להוביל אותם עד אליכם ולהציב אותם בשטח לשביעות רצונכם המלאה. השולחנות שלנו מתוחזקים כראוי ואנו מקפידים לחדש את המגוון שלנו כל העת, כך שאתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

 

שולחנות לאירועים להשכרה – הפתרון המושלם לכל אירוע

כאשר מדובר בשולחנות לאירוע, קשה מאוד להשיגם באופן עצמאי בכמות ובאיכות מספקת. מי שבוחר לנסות "להסתדר לבד" מוצא את עצמו אוסף שולחן מפה ושולחן משם, מתרוצץ בין בני משפחה, שכנים וחברים ולא באמת יכול להתמקד בדברים אחרים שקשורים בארגון האירוע. שולחנות לאירועים להשכרה מונעים את הלחץ המיותר הזה ומשחררת אתכם מדאגות מיותרות. ניתן לשכור כל כמות שולחנות שרוצים ועבור מגוון רחב של סוגי אירועים – שבת חתן, חתונה, בר/בת מצווה, בריתות, ימי הולדת, אירועי חברה וגם במקרה של אירועים פחות משמחים, דוגמת ישיבה שבעה.

המגוון הרחב שתמצאו אצל חברת רוניאל אוהלים מאפשר לכם להתאים את סוג השולחנות שתרצו להשכיר באופן מושלם לסוג האירוע שלכם. בין אם מדובר באירוע משמח או אירוע עצוב, באירוע עם נופך קליל או כזה רציני יותר, כזה בתקציב גבוה או נמוך ועוד. אצלנו מקפידים על מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח ועושים את מירב המאמצים על מנת לעמוד בדרישות הספציפיות, תוך התאמה מושלמת לרצונות ולצרכים.

כשאנחנו מארגנים אירוע עסקי, אנחנו בדרך כלל נוטים לחשוב על הרווח הכלכלי שאנחנו יכולים לייצר כתוצאה מהאירוע. כלומר, אנחנו חושבים כיצד האירוע ימתג אותנו בצורה טובה יותר ויאפשר לנו לעשות רווח כלכלי מסוים.

זה טבעי שעל זה אנחנו חושבים, לאור העובדה שלא פעם, לשם כך אנחנו יוצרים את האירוע. אך מן הסתם, אם אנחנו יוצרים אירוע עסקי כזה או אחר, עלינו לחשוב תחילה על האירוע עצמו ועל האורחים שאמורים להיות נוכחים בו. כיצד הם ייהנו מהאירוע, כיצד הם יוכלו לחוות אותו בצורה חיובית. רק כך, אנחנו נוכל להפיק ממנו את כל הרווחים שאנחנו מצפים להרוויח, בין אם מדובר על רווח כלכלי או רווח של מיתוג שיווקי ופרסומי.

 

נקודות חשובות בהשכרת שולחנות לאירועים עסקיים

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא כשאנחנו ניגשים לתהליך של הזמנת שולחנות לאירועים עסקים. מן הסתם יש להם תפקיד גם פרקטי וגם תפקיד במיתוג של האירוע ושל העסק. לכן אנחנו צריכים לייחס חשיבות לשאלות כמו גודל, עיצוב, תכנון, מיקום ונקודות אחרות שיכולות להשפיע על האורחים ועל האירוע כולו.

רוצים להפיק חתונה אינטימית או חינה שמחה בגינה הביתית שלכם? בר/ת מצווה לילד/ה בחוף הים או יום הולדת לאבא בפארק עם כל המשפחה? בעזרתה של חברה להשכרת ציוד, כל אירוע יהיה אפשרי. חברה כזו תגיע למקום היעד בדיוק בזמן שהוגדר, תציב את השולחנות בשטח ותאסוף אותם בתום האירוע, בלי שתצטרכו להתאמץ כלל וכלל. אינספור אנשים כבר הבינו שבשביל אירוע מושלם לא צריך להתאמץ.

 

דברים שכדאי לדעת על השכרת שולחנות לאירוע

כיום ניתן לשכור שולחנות מעץ מלא, שולחנות ממתכת ושולחנות המשלבים מספר חומרים, הכל בהתאם לאופיו של האירוע.

שולחנות שכאלה יהיו בדרך כלל קבועים ומסיביים, מרשימים מאוד בנראות שלהם ויכבדו היטב את המעמד. ניתן יהיה להציב עליהם כמות כיבוד רבה ללא חשש, כולל מיחמים, ואף לסעוד על גביהם בצורה נוחה ונעימה.

ואם באופי האירוע עסקינן, הרי שבחירת השולחנות לאירוע שלכם עשויה להשפיע באופן משמעותי על האופי שלו, על הנאתם של האורחים ועל הדרך בה האירוע ייחרט בזכרונם. זו הסיבה שכדאי להתאים את השולחנות לאירוע, וכך להזמין למשל שולחנות גן לאירוע שמתקיים תחת כיפת השמיים, שולחנות נמוכים במיוחד לאירוע שבו צפויים להיות הרבה ילדים, וכדומה.

ניתן גם להשכיר שולחנות נמוכים במידה ורוצים לשלב באירוע מתחם זולה רגוע ומפנק, ואף לשלב זאת עם כסאות נמוכים מתאימים ואף מזרונים.

>> למידע נוסף על: השכרת כסאות

בנוסף, בהתאם לקונספט העיצובי של האירוע כולו, לעיתים ניתן לשכור שולחנות יפים עם גימורים מיוחדים שיהפכו את השולחנות עצמם לכוכבים באירוע שלכם: בלי להסתיר אותם עם מפה, אלא להתיישב לצידם וליהנות מן האיכות והיופי שהם משדרים.

כמובן ששולחנות מסוג זה יתאימו לאירועים יוקרתיים יותר, למשל חינות או חתונות. לאירועים אחרים ניתן להסתפק בשולחנות יותר פשוטים, למשל כאשר מדובר בתכנון של יום הולדת בפארק, בר מצווה או אירוע חברה בחוף הים, או ישיבת שבעה בחצר הבית או מתחת לבניין.

 

יתרונות נוספים שכדאי להיות מודעים אליהם

מלבד להורדת הלחץ ואי הצורך לשבור את הראש מהיכן להשיג כל כך הרבה שולחנות לקראת האירוע, התקשרות עם חברה שמציעה שולחנות להשכרה לאירועים תספק לכם עוד מגוון יתרונות נוספים:

  • שולחנות איכותיים ממותגים מובילים – גם אם הייתם מצליחים להשיג מספר שולחנות רב באופן עצמאי, מי מבטיח לכם שהם יהיו מאיכות מעולה? כאשר מתקשרים עם חברה מקצועית ובעלת מוניטין שמציעה שירות השכרת שולחנות לאירועים, ניתן להיות בטוחים כי מקבלים את השולחנות האיכותיים ביותר שיש. כאלה מהמותגים המובילים ביותר (שולחנות כתר, למשל) שמתוחזקים כראוי ואין שום סיכוי כי יתנדנדו או יקרסו תחת העומס. כמובן שהדבר יתבטא גם בשולחנות נקיים וללא כתמים, שריטות או סדקים למיניהם.הדבר האחרון שתרצו הוא שהאירוע שלכם ייזכר ככזה שחסכתם בו על האורחים שלכם מבחינת איכות השולחנות והמראה שלהם ובוודאי שלא ככזה שבו אחד האורחים נפצע בשל שולחן שקרס תחת העומס. חברת השכרת ציוד איכותית תעשה הכל על מנת לשמור על המוניטין שלה ועל כן תבצע בקרת איכות קפדנית על כל שולחן שיוצא ממנה ללקוח ואף תחדש כל העת את מלאי השולחנות שלה כך שיהיה חדיש ואיכותי.

 

  • מגוון רחב של שולחנות לבחירה – גם מבחינת המגוון ההתקשרות עם חברת השכרת ציוד לאירועים מקצועית תעשה את כל ההבדל. תוכלו לבחור מבין שולחנות סטנדרטיים לבין כאלה גבוהים (שולחנות בר) או נמוכים (לפינות זולה), מבין שולחנות קבועים ומסיביים לבין שולחנות מתקפלים, אשר ניתן לערום בקלות מתי שרוצים, כשגם מבחינת החומרים, הצבעים וסגנון העיצוב, אפשרות הבחירה תהיה מגוונת ותאפשר התאמה לכל סוג אירוע שתירצו לארגן. כך למשל, עבור אירוע שנערך בתנאי חוץ דוגמת חוף הים, תוכלו לבחור בשולחנות פלסטיק פשוטים יחסית שיתאימו לתנאי השטח או להחליט על השכרת שולחנות לאירוע מתקפלים וקלי משקל, כך שיהיה קל ופשוט לערום אותם לפי הצורך. במידה וברצונכם לערוך אירוע יותר יוקרתי, שולחנות קבועים ומסיביים יתאימו יותר, כאלו מעץ או ממתכת. שולחנות חזקים שכאלה מתאימים גם כאשר מעוניינים להגיש הרבה יותר מרק כיבוד קל אלא ממש לאפשר למוזמנים לסעוד על גביהם. המגוון הרחב של שולחנות להשכרה שתמצאו בחברה מובילה אף יאפשר לכם להתאימם באופן מושלם לכל האורחים שיגיעו לאירוע שלכם. למשל, שולחנות קטנים יכולים להתאים לא רק ליצירת פינות זולות אלא גם במידה ורוצים לשלב באירוע פינות מיוחדות לילדים, ואילו שולחנות גבוהים יתאימו לשלב קבלת הפנים, בו מקובל לאכול ולשתות תוך שיחה נעימה בעמידה.

 

  • שירות מהרגע להרגע – לעיתים הצורך בשולחנות מרובים הוא ממש מהרגע להרגע. למשל במקרה של צורך בארגון מקום לישיבת שבעה. גם כשמדובר באירועים משמחים, שבעבר ניתן היה להיערך אליהם מספר שבועות, כיום בתקופת הקורונה, עם כל ההגבלות שמשתנות בכל רגע, רבים הם האנשים שמוצאים את עצמם מארגנים חתונות ובר/ת מצוות מהיום להיום. כך הדבר גם בכל הקשור לברית מילה, כאשר התינוק חולה בצהבת ורק ברגע האחרון מחליטים על קיום האירוע. החלטתם ברגע האחרון לארגן לילד או לילדה שלכם יום הולדת בחצר הבית, בפארק השכונתי או בחוף הים? להפיק אירוע חברה לעובדים שלכם בהפתעה על מנת לשפר את מצב הרוח שלהם? או אולי להזמין את כל המשפחה המורחבת מהרגע להרגע על מנת לחגוג אירוע משמח בגינה (הילדה בישרה שהיא בהריון, הילד הבכור התארס ועוד)? במקום להתחיל "לשבור את הראש" מהיכן להשיג מספיק שולחנות על מנת שניתן יהיה להציב עליהם את המזון והשתייה הרבים שתגישו ואף לסעוד על גביהם בצורה נוחה, התקשרות עם חברת השכרת ציוד היא הפתרון המושלם.

 

  • מחירים משתלמים – בסופו של דבר, אם תיקחו בחשבון את החיסכון העצום שיווצר לכם בזמן ומאמץ (תחשבו כמה זמן ייקח לכם לאסוף שולחנות באופן עצמאי ממספר מקומות שונים, וכמה קשה יהיה לסחוב אותם). השכרת שולחנות לאירועים מחיר משתלם ולכן היא באמת דבר ששווה את הכסף. גם אם תחליטו להזמין שירותי הובלה על מנת לאסוף את השולחנות משכנים, חברים או בני משפחה, מהר מאוד תבינו כי המחיר גבוה מאוד לעומת שירותי השכרה, שכוללים בתוכם גם הובלה עד למקום האירוע עצמו.מחירי השכרת ציוד לאירועים הינם נוחים ומשתלמים מאוד בימינו, כך שאין סיבה שלא תמצאו מחירים של כמה שקלים פר שולחן, כאשר ככל שתזמינו יותר שולחנות, המחיר פר שולחן ירד. אצל מרבית החברות, מלבד השכרת שולחנות לאירועים תוכלו להשכיר גם פריטי ציוד נוספים, להרכיב לעצמכם חבילה גדולה ובכך להשיג מחיר משתלם אפילו עוד יותר. בין אפשרויות ההשכרה – כסאות, אוהלים, סוכות אבלים, מקררים, מקפיאים, מזרונים, ספות, מחצלות, מאווררים, מיחמים, גופי תאורה ועוד. כל פריטי הציוד יהיו ברמה הגבוהה ביותר, מה שיתבטא הן במראה והן מבחינה בטיחותית. אם תחשבו על כך לעומק, מספיק שבגלל הרצון שלכם לחסוך, אורח אחד יפצע בשל שולחן שהתרסק לו הרגל, ומייד תבינו מדוע שירות השכרת שולחנות לאירוע הוא בדיוק מה שאתם זקוקים לו.

 

  • הובלה עד אליכם ללא מאמץ – שולחנות הם פריטי ריהוט שמאוד קשה להוביל באופן עצמאי, גם כאשר מדובר על השכרת שולחנות מתקפלים וקומפקטיים ובוודאי כאשר רוצים לבצע השכרה של כמות גדולה שלהם. הדבר גורם לרבים לוותר מראש על האפשרות הזאת, למרות שבפועל אין שום סיבה מוצדקת לכך. חברת השכרת ציוד מקצועית תמיד תציע לכם גם הובלה של השולחנות שתרצו להשכיר, ואין זה משנה באיזו כמות מדובר ועד כמה רחוק או מסובך להגיע למקום שבו מתוכנן להתקיים האירוע. היא גם תדאג כמובן לבוא ולאסוף אותם מכם מייד בתום האירוע ובתיאום מלא מולכם. מחיר השכרת שולחן בודד או מספר שולחנות הוא דבר מאוד משתלם, במיוחד אם משווים זאת אל מול התקשרות עם חברת הובלה באופן נפרד או לוקחים בחשבון את המאמץ והוצאות הדלק שלכם אם תרצו לבצע זאת באופן עצמאי.

 

השכרת שולחנות לאירועים מחיר החל מ-30 ש״ח

כשאתם בוחרים להזמין שירות השכרת שולחנות דרך חברת רוניאל השכרת ציוד, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הציוד הטוב ביותר לאירוע שלכם וכמובן שבתחום השכרת שולחנות לאירועים מחיר טוב במיוחד אצלנו. חברתנו עומדת בכל דגשי האיכות הנדרשים מחברת השכרת ציוד לאירועים איכותית ותשמח לעזור לכם לארגן את האירוע הטוב ביותר שרק אפשר. מלבד השכרת שולחנות לאירועים מחיר טוב, אנו מציעים לכם גם פריטי ציוד נוספים שיכולים לעשות את כל ההבדל באירוע שלכם, דוגמת כסאות, אוהלים, מזרונים, מקררים ועוד.

השירות כולל כמובן גם הובלה והצבה של השולחנות במתחם המדובר, כך שאתם לא צריכים לחשוש לגבי השאלה כיצד להעביר כמות גדולה של שולחנות ברכב הפרטי או לקחת בחשבון הוצאה כספית נוספת על התקשרות עם חברת הובלה נפרדת. באפשרותנו לבצע את ההובלה והצבת השולחנות גם כאשר מדובר ברצון שלכם להפיק את האירוע בתנאי שטח מסובכים, דוגמת חוף הים, פארק רחב ידיים, יער מבודד ועוד.

בבואכם לארגן אירוע באופן עצמאי שבגינו אתם רוצים לשכור שולחנות, אתם בוודאי מחפשים נותן שירות שבאמת יספק לכם את הטוב ביותר ושניתן יהיה לסמוך עליו. אנו מסוגלים לספק לכם כל כמות שולחנות שתרצו, גם כאשר מדובר בהזמנה מהיום להיום, עומדים תמיד בלוחות הזמנים ובכמות השולחנות שהובטחה לכם. אצלנו תמצאו יחס אישי, מקצועי ואדיב אשר יתחשב בכל בקשה שלכם. בזכות היצע השולחנות הגדול שלנו, באפשרותנו לוודא כי אכן תושג התאמה מושלמת  הן לצרכים הפונקציונאליים והעיצוביים שלכם והן לתקציב שברצונכם להוציא, כל זאת במחירים משתלמים ובפריסה ארצית רחבה.

 

שולחנות לאירועים להשכרה – ההובלה עלינו!

אנשים רבים מוותרים מראש על שולחנות לאירועים להשכרה, בוודאי שעל השכרה של כמה שולחנות, מתוך חשש שמא יצטרכו להתמודד עם ההובלה שלהם בעצמם, או להיות תלויים בחברת הובלות יקרה. בוודאי תשמחו לדעת כי שירות שולחנות לאירועים להשכרה דרכינו כולל בתוכו גם הובלה לכל מקום שתרצו, גם כאשר מדובר במקומות מסובכים יחסית להגעה. כמובן שתוכלו להוזיל את מחיר העסקה אם בכל זאת תרצו לבצע זאת בעצמכם ויש לכם רכב גדול, אך חשוב כי תדעו שבאפשרותנו לעמוד בכל משימת הובלה, גם כאשר מדובר בהזמנה לחוצה יחסית עבור אירוע שצריך להתקיים תוך מספר שעות בודדות. גם אם תרצו להזמין פריטי ציוד נוספים לאירוע שלכם, למשל אוהלים, כסאות, מקררים ומקפיאים, אנו נדאג להובילם עד אליכם ואף להתקינם בשטח באמצעות גנרטורים.

השכרת שולחנות

לסיכום, השכרת שולחנות יכולה להיות פתרון אידיאלי לכל אירוע, החל ביום נישואין שחוגגים עם כל המשפחה וכלה ביום עיון לעובדי חברה. מזמינים שולחנות איכותיים, משתמשים בהם ומחזירים אותם בתום האירוע.

אצלנו ברוניאל אוהלים תמצאו את השולחנות הטובים ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר. מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים והתאמת חבילת ציוד מושלמת עבורכם. מבטיחים לכם שתהיו מרוצים!

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: