השכרת שולחנות וכסאות: כל מה שאתם צריכים לדעת

תוכן עניינים

Rate this post

הפקה של אירוע באופן עצמאי מחייבת מתן תשומת לב למספר רב של דברים במטרה שהמוזמנים יהיו מרוצים ויחושו בנוח ככל שניתן. הנוחות נקבעת בצורה משמעותית ע"י תכנון קפדני של סוג ומספר הכסאות והשולחנות שמציבים באירוע. אך כיצד משיגים כסאות ושולחנות בכמות מספקת ובעיצוב שמתאים לקונספט? בוחרים באפשרות ההשכרה, כמובן. אילו אפשרויות של השכרת שולחנות וכסאות תמצאו אצל חברה מובילה? מיד תבינו.

השכרת שולחנות וכסאות מכל סוג ובכל כמות שתרצו

היתרון המרכזי של שירות השכרת כסאות ושולחנות הוא היעדר הצורך לבקש משכנים, חברים או בני משפחה, שישאילו לכם את פריטי הריהוט הללו. דרך חברת השכרת ציוד לאירועים מובילה תוכלו לשכור כל כמות כסאות ושולחנות שתרצו. מבחינת כסאות, מדובר באפשרויות בחירה מגוונות ביותר, דבר שיתבטא בפרמטרים הבאים:

 • גודל הכסאות: תוכלו לשכור כסאות בגודל סטנדרטי, כאלה גדולים ורחבים מאוד שמתאימים גם לאנשים בעל משקל רב, או כאלה קטנים מאוד שמיועדים לילדים. זוהי הדרך לגרום לכך שכל אורח יהיה מרוצה. הרי לא הגיוני שביום הולדת שמיועד לילדים קטנים בפארק, הם ייאלצו לשבת על כסאות גדולים שעלולים לא להיות נוחים או בטיחותיים עבורם. השכרת שולחנות וכסאות קטנים גם מבחינת הרוחב וגם מבחינת הגובה, תאפשר לכל ילד וילדה לשבת בצורה נוחה ובטוחה, כאשר ניתן כמובן לשכור גם כסאות גדולים להורים המלווים. גם כאשר מדובר בחתונה או בר או בת מצווה, חינה ואפילו ישיבת שבעה, תמיד צריך לחשוב גם על הילדים שיגיעו ולארגן גם עבורם כסאות מתאימים, כמו גם על אנשים כבדי משקל שזקוקים לכסאות שבהם יוכלו לשבת בנוחות מבלי להצטופף, או על קשישים שזקוקים לכסאות עם משענות ידיים שיאפשרו להם לשבת בצורה בטוחה.
 • חומרים: האם כסאות מפלסטיק הם מה שמעניין אתכם? או שמא כסאות מעץ או ממתכת? את כל האפשרויות תמצאו אצל חברה מובילה. אפשרויות מובילות במישור הזה הם כסאות מפלסטיק של חברת כתר, אך ניתן להשכיר גם מערכות ישיבה יוקרתיות מראטן.
  במידה ואתם מתכננים לארגן אירוע בחיק הטבע, למשל בחוף הים, בפארק או ביער, האפשרות של השכרת כסאות מפלסטיק בהחלט יכולה להתאים. קל מאוד לשנע אותם לכל מקום שתרצו והם גם עמידים מאוד כנגד חול, בוץ, רטיבות וכו'. לאירועים יותר יוקרתיים ניתן לשקול השכרה של כסאות מעץ או ממתכת ואף מראטן. המראה שלהם פשוט נהדר והם חזקים מאוד, מה שיאפשר ישיבה נוחה וגם בטוחה.
 • צבעים: בהתאם לסגנון ומטרת האירוע, תוכלו לבחור בין כסאות לבנים, שחורים ובצבעים אחרים. לאירועים משמחים רצוי לבחור כסאות צבעוניים ולאירועים יותר רשמיים ורציניים, כסאות סטנדרטיים בצבעים קלאסיים של שחור ולבן יתאימו יותר. כאשר מדובר ברצון שלכם לשכור כסאות מפלסטיק, ממש אין סיבה כי תתפשרו אך ורק על כאלה בצבע לבן או שחור. דרך חברת השכרה איכותית תוכלו להשיגם בכל צבע שתרצו וליצור אירוע צבעוני ושמח, למשל במקרה של יום הולדת לילדים. גם בכל הקשור להשכרת כסאות מעץ, מתכת או ראטן, מגוון הצבעים הינו רחב מאוד, בשל העובדה שמדובר בחומרים שקל מאוד לצבוע ולייצר מהם כסאות מגוונים ביותר.
 • עיצובים: כל אירוע מאופיין בקונספט עיצובי שונה ובהתאם לזאת יש לבחור את הכסאות המתאימים ביותר. כאשר אתם מתקשרים עם חברה איכותית, אתם יכולים להיות בטוחים כי כל רצון עיצובי שלכם יוכל להתגשם, בין אם מדובר בכסאות מפוארים עבור שבת חתן, ברית,  חתונה, או אירוע מסוג אחר לגמרי כמו ישיבת שבעה. תוכלו לשכור כסאות עץ בעלי עיצוב כפרי, משפחתי וחמים, כסאות מתכת בעלי מראה רשמי ואלגנטי, כסאות ראטן שיספקו קונספט יוקרתי וכסאות פלסטיק שמתאימים גם כאשר מעוניינים ליצוק לתוך האירוע קונספט קליל וגם כאשר נופך יותר רציני הוא מה שמחפשים.
 • שדרוגים נוספים: בנוסף לנושא הרגיל של השכרת שולחנות וכסאות, ניתן לשכור כסאות עם או ללא משענות ידיים, כאלה שמגיעים עם מנגנון קיפול או בלעדיו ועוד. השדרוגים הללו מאפשרים לכם לשכור כסאות בצורה הרבה יותר מותאמת אישית. כאשר מדובר בכסאות עם מנגנוני קיפול ולא כאלה קבועים, ניתן לשנע אותם יותר בקלות ואף לוותר על שירותי ההובלה ולהכניס כמות גדולה מהם לתוך הרכב הפרטי שלכם. כסאות מתקפלים אף יאפשרו לכם לחסוך במקום, בין אם באחסון שלהם לפני האירוע ולאחריו ובין אם באירוע עצמו, מאחר וניתן לערום אותם בצורה נוחה. ההתאמה האישית תתבטא גם ביכולת שלכם לשכור כסאות עם או ללא משענות ידיים. כאשר מדובר באירוע שכולל גם אנשים מבוגרים וילדים, משענות ידיים הן דבר הכרחי על מנת לאפשר להם לשבת בצורה בטוחה. כסאות ללא משענות יכולים להתאים גם כאשר רוצים להכניס כמה שיותר אנשים לאירוע ויש מגבלת שטח מסויימת.

השכרת שולחנות וכסאות

השכרת שולחנות וכסאות בכל זמן ולכל מקום שתרצו

ההתקשרות עם חברה שמציעה שירותי השכרת שולחנות וכסאות הכרחית אפילו עוד יותר כאשר זקוקים לשולחנות רבים לאירוע. את פריטי הריהוט הללו הרבה יותר קשה להשיג ובוודאי שלהוביל באופן עצמאי, ועל כן שירותי ההשכרה נדרשים. גם במקרה הזה תוכלו לבחור בין שולחנות גדולים או קטנים, גבוהים או נמוכים, כאלה מפלסטיק או כאלה מעץ ממתכת, כאלה בעיצוב סטנדרטי או בעיצוב מיוחד, עם מנגנוני קיפול או בלעדיהם. כמובן שכל השולחנות יגיע עד אליכם באמצעות נציגי החברה, יוצבו בשטח ויפונו בסיום האירוע, וזאת ללא שום מאמץ מצידכם. מובן, כי אם אתם מעוניינים לבצע השכרת שולחנות וכסאות תל אביב היא אופציה, כמו גם מקומות אחרים בארץ.

אם תנסו להשיג בעצמכם שולחנות לאירוע שאתם מארגנים, תגלו מהר מאוד שמדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית. גם אם תשיגו את כמות השולחנות הנדרשת, משכנים, חברים או בני משפחה, בכלל לא בטוח שהם יהיו באיכות המתאימה, הן מבחינה מראה והן מבחינת בטיחות. גם כיצד בדיוק תצליחו להוביל כמות שולחנות גדולה למקום האירוע? הרי לא ניתן להכניסם לרכב הפרטי והתקשרות עם חברת הובלות תעלה לכם הרבה כסף. כאשר אתם מתקשרים עם חברת השכרת שולחנות וכסאות איכותית, תוכלו להשכיר כל כמות שולחנות וכסאות שתרצו, בכל לוח זמנים, כשהשירות כולל גם הובלה. הדבר יחסוך לכם הרבה כאבי ראש ואף מאוד משתלם, במיוחד אם תלכו על האפשרות של השכרת שולחנות וכסאות דרך אותה החברה.

מעבר לזאת, המגוון הרחב של השכרת שולחנות וכסאות דרך חברה מקצועית יספק לכם גם יתרונות רבים מבחינת ההתאמה האישית של השולחנות לאירוע עצמו:

 • גודל השולחנות: תוכלו לבחור שולחנות גדולים במיוחד שניתן יהיה להציב על גבם כמות כיבוד גדולה או להושיב סביבם כמות מוזמנים גדולה בצורה שתאפשר להם לאכול בצורה נוחה. גם השכרה של שולחנות קטנים יותר תהיה אפשרית ולמעשה כל גודל שתרצו תמצאו אצל חברת השכרת שולחנות וכסאות איכותית. קיימים גם שולחנות בגדלים מיוחדים, למשל כאלה גבוהים שיכולים לשמש כשולחנות בר בשלב קבלת הפנים, או שולחנות נמוכים, שיכולים להתאים במידה ותרצו להקים פינת זולה באירוע או ליצור פינה מיוחדת לילדים.
 • חומרים: כמו במקרה של השכרת כסאות, גם בכל הקשור לשולחנות, קיים מגוון רחב שניתן לבחור ממנו. תוכלו לשכור שולחנות מפלסטיק (גם כן של חברת כתר), עץ, מתכת, ראטן ועוד. לא משנה באיזה חומר תעדיפו לבחור, דרך חברה איכותית השולחנות יגיעו שהם מתוחזקים כראוי, כך שהם יראו מעולה ויהיו חזקים ובטוחים לשימוש. שולחנות מפלסטיק נחשבים ליותר קלי משקל, אך אין שום סיבה שתימנעו מהשכרת שולחנות מחומרים אחרים, שכן השירות כולל גם הובלה ולא תצטרכו להתאמץ או לשבור את הראש לגבי שינוע עצמאי שלהם למקום היעד.
 • צבעים ועיצובים: המגוון הרחב של השולחנות יתבטא כמובן גם בצבעים ובעיצובים שניתן לבחור מהם. תוכלו להתאים את השולחנות בדיוק לקונספט העיצובי שתרצו ליישם: צבעוני לאירוע משמח כמו הולדת או אירוע חברה, יוקרתי ואלגנטי לאירוע כמו חתונה או בר/בת מצווה, ויותר רשמי ומאופק כאשר מדובר בישיבת שבעה. היתרון של השכרת שולחנות וכסאות לאירוע דרך אותה חברה, הוא שתוכלו להתאים בקלות את הקונספט העיצובי של כל פריטי הריהוט באירוע שלכם.

השכרת שולחנות וכסאות: מה עוד חשוב לדעת?

השכרת שולחנות וכסאות היא דבר שרצוי לבצע דרך אותה החברה, ממש כמו השכרת אוהלים או כל ציוד אחד. המחיר אומנם מתבצע פר פריט בדרך כלל, אך כאשר משכירים מספר פריטים רב, חברת ההשכרה יכולה להרכיב עבורכם חבילה מוזלת. במרבית חברות ההשכרה יציעו לכם בד בבד עם השכרת שולחנות וכסאות גם פריטים נוספים לשדרוג האירוע שלכם, דוגמת אוהלים, מקררים, מזרונים ועוד. עוד דגשים שחשוב להכיר כאשר מבררים לגבי כסאות ושולחנות להשכרה:

 • מותג הפריטים: חשוב להתקשר עם חברה שמציעה ללקוחותיה את הרהיטים האיכותיים ביותר. בכל הקשור לשירותי השכרת כסאות ושולחנות מפלסטיק, מותג כתר הוא מה שאתם צריכים לחפש, אך גם בכל הקשור לחומרים אחרים דוגמת עץ, מתכת וראטן, בחברה איכותית תמצאו את המותגים האיכותיים והמובילים ביותר. חשוב מאוד כי יהיה מדובר בשולחנות וכסאות ממותגים מובילים, שכן הם אלו שעומדים בכל קריטריוני האיכות הקפדניים ביותר, מה שמבטיח בטיחות ונראות ברמות הגבוהות ביותר.
 • תחזוקת הפריטים: השכרת שולחנות וכסאות רק כדי לגלות שהם מתפרקים ברגע שיושבים/מניחים עליהם משהו, זוהי עוגמת נפש שלא תרצו לחוות. על כן התקשרו עם חברה ידועה ובעלת מוניטין, כזאת שדואגת לתחזוקה וניקיון שוטפים של כל פריט ופריט, ואף דואגת לחידוש ושדרוג שלהם באופן קבוע.
  דרך חברה שכזאת שום שולחן או כיסא לא יצאו אל הלקוח מבלי שעברו בקרת איכות מדוקדקת, כך שאין סיכוי כי תופתעו לרעה משום בחינה שהיא. הדבר האחרון שתרצו הוא שהאירוע שלכם ייזכר ככזה שהשולחנות והכיסאות בו היו מלוכלכים, או שמישהו נפצע בו בשל שולחן או כיסא שהתפרקו, ועל כן חשוב לבצע סקר שוק מעמיק לפני שמתקשרים עם חברה המתמחה במתן שירותי השכרת ציוד לאירועים.
 • עמידה בלוחות זמנים: לא משנה היכן מתקיים האירוע, בחצר הבית, מתחת לבניין או בפארק השכונתי, חברה מקצועית צריכה לתת לכם מענה מהיר ואדיב, מתי שרק תזדקקו לכך, במיוחד כשמדובר באירועים מהיום להיום ובצורך לציוד כמו ציוד לאבלים, למשל. בתקופת הקורונה הדבר נפוץ גם באירועים משמחים דוגמת חתונות, ברית מילה ועוד, מאחר וההנחיות משתנות בכל יום. לא משנה מהו התרחיש, רק חברה מקצועית המתמחה בשירותי השכרת שולחנות וכסאות תוכל לספק לכם כל כמות שולחנות וכסאות שתרצו תוך מספר שעות בודדות ולהוריד מכם את מפלס הלחץ. גם כאשר מדובר בכמות ממש גדולה של שולחנות וכסאות ובתוך התרעה של מספר שעות בודדות, חברת השכרת ציוד איכותית אמורה לעמוד בזאת ללא שום בעיה מיוחדת.

השכרת שולחנות וכסאות: כולל הובלה

הובלה שמגיעה עד אליכם: כשמדובר על השכרת שולחנות וכסאות בכמות גדולה, חשוב כי חברת ההשכרה תדאג גם להובלה עד למקום האירוע. לא לכל אחד יש רכב גדול שבאפשרותו הוא יוכל לבצע הובלה עצמית, כך שחשוב לברר את העניין מראש. חברה איכותית לעולם לא תמציא תירוצים כאשר תבין כי מדובר באירוע שמתקיים במקומות פחות נגישים, כמו חוף הים, לב מדבר או כל מקום אחר. היא תדע להגיע עד אליכם עם כל הציוד הנדרש, לא רק בכל הקשור לשולחנות וכסאות אלא גם במקרה של השכרת מקררים, מקפיאים, אוהלים וכו'. היא גם תדאג לכם לגנרטורים ותבצע את ההתקנה בשטח על הצד הטוב ביותר.

אצל חברה מובילה שמציעה שולחנות וכסאות להשכרה, המחיר כבר יכלול בתוכו את ההובלה, כך שתשיגו בכל הנוגע לנושא של השכרת שולחנות וכסאות מחיר משתלם שלא כדאי לוותר עליו, במיוחד אם תשוו זאת למחירים שגובות חברות הובלה שמתעסקות רק בכך.

השכרת שולחנות וכסאות לאירועים: הכירו את חברת רוניאל אוהלים

חברת רוניאל אוהלים מבצעת השכרת שולחנות וכסאות לאירועים והיא דוגמא מצויינת לחברה שעומדת בכל קריטריוני האיכות הנדרשים. אנו מציעים שירותי השכרת שולחנות וכסאות בפריסה ארצית רחבה, כל זאת במחירים נוחים שכוללים גם הובלה של כל הפריטים בצורה מהירה וזהירה, תוך עמידה  מדוקדקת בלוחות הזמנים. מלבד השכת שולחנות וכסאות לאירועים תוכלו להשכיר דרכנו כל ציוד נדרש לאירוע מושלם, דוגמת אוהלים בגדלים שונים, מקררים ומקפיאים עם נפחי אחסון מגוונים, מזרנים בדרגות עובי וקושי שונות לפי הצורך, כשכולם יגיעו עד אליכם כשהם מתוחזקים, נראים נפלא ועומדים בכל קריטריוני האיכות והבטיחות הנדרשים. מוזמנים ליצור עימנו קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

השכרת שולחנות וכסאות, אבל לא רק!

בבואכם להתקשר עימנו לשם השכרת כסאות ושולחנות לאירוע, בוודאי תשמחו לגלות שבאפשרותנו להציע לכם עוד מגוון רחב ביותר של פריטי ציוד שיהפכו את האירוע שלכם למושלם. עצם זה שתוכלו להשכיר מאיתנו את כל הפריטים הללו, ימנע מכם את הצורך להתקשר עם כמה נותני שירותים, מה שמסרבל מאוד את כל התהליך. מעבר לזאת, אם תשכילו לשכור מאיתנו פריטים נוספים לצד השכרת שולחנות וכסאות, נוכל לבנות עבורכם חבילת ציוד מושלמת מבחינת ההתאמה לצרכים, מה גם שהמחיר פר פריט שתקבלו יהיה הרבה יותר נוח ומשתלם.

אילו פריטי ציוד נוספים מלבד שולחנות וכסאות תוכלו לשכור מאיתנו?

להלן מספר דוגמאות בנוסך לנושא של השכרת שולחנות וכסאות:

 • אוהלים: בין אם מדובר בקיץ בו השמש קופחת ובין אם בחורף הקר והרטוב, השכרת אוהל יכולה לעזור לכם לא להיות תלויים במזג האוויר. דרכו תוכלו לשכור מגוון רחב של אוהלים, שיכולים לשמש הן באירועים משמחים כמו חתונות ובר/ת מצווה והן באירועים אחרים דוגמת ישיבת שבעה. מגוון האוהלים רחב הן מבחינת הגודל והן מבחינת מספר הפתחים, החלונות והמחיצות שבתוכם. כפי שאתם יכולים לשים לב, אצלנו יש עוד ציוד פרט לנושא של השכרת שולחנות וכסאות איכותיים ומקצועיים, ותוכלו להמשיך ולקרוא על כך בהמשך הכתבה.
 • השכרת מקפיאים: כאם בעבר היה מדובר במותרות, הרי שכיום כל מארגן אירוע כבר מבין שלא כדאי לוותר על הצבת מספר מקררים ומקפיאים באירוע. הדבר מאפשר לספק לכל האורחים מזון ושתייה טריים וצוננים ואף קינוחים טעימים. אצלנו ברוניאל אוהלים מציעים לכם השכרת מקררים ומקפיאים מסוגים שונים – גדולים או קטנים, אטומים או שקופים, שוכבים או עומדים ואנו גם דואגים להובלה שלהם למקום היעד ולהתקנה באמצעות גנרטורים.
 • מזרונים: השכרת כסאות לאירוע תספק לאורחים שלכם אפשרות ישיבה נוחה ובטוחה, אך מדוע שלא תשדרגו את הנוחות לאורחים שלכם גם עם מזרונים? תוכלו ליצור פינות זולה או פינות משחק לילדים ואצלנו תוכלו לשכור מזרונים גדולים או קטנים ובמידות עובי מגוונות. השכרת שולחנות וכסאות קטנים ונמוכים ואף של מחצלות יכולה להשתלב מצויין עם אותם מזרונים וברוניאל אוהלים תמצאו זאת במחירים משתלמים ביותר.
 • מאווררים: גם אותם תוכלו לשכור דרך חברת רוניאל, כמו גם מיחמים בגדלים שונים.

השכרת שולחנות וכיסאות לאירועים – התקשרו עוד היום עם חברת רוניאל

בשורה התחתונה, השכרת שולחנות וכסאות לאירועים, כמו גם של פריטי ציוד נוספים, מעולם לא הייתה משתלמת יותר, כל עוד מתקשרים עם חברת רוניאל אוהלים. מוזמנים להיכנס לעמוד צור קשר לקבלת פרטים נוספים.

השכרת שולחנות וכסאות: שאלות נפוצות – וגם תשובות!

בהחלט, אצל רוניאל השכרת ציוד ההובלה המגיעה עד אליכם. כשמדובר על השכרת שולחנות וכסאות בכמות גדולה, חשוב שחברת ההשכרה תדאג גם להובלה עד למקום האירוע. לא לכל אחד יש רכב גדול שבאפשרותו הוא יוכל לבצע הובלה עצמית, כך שחשוב לברר את העניין מראש. חברה איכותית לעולם לא תמציא תירוצים כאשר תבין כי מדובר באירוע שמתקיים במקומות פחות נגישים, כמו חוף הים, לב מדבר או כל מקום אחר. היא תדע להגיע עד אליכם עם כל הציוד הנדרש, לא רק בכל הקשור לשולחנות וכסאות אלא גם במקרה של השכרת מקררים, מקפיאים, אוהלים וכו'. היא גם תדאג לכם לגנרטורים ותבצע את ההתקנה בשטח על הצד הטוב ביותר.
ברוניאל השכרת ציוד ממתינים לכם מגוון רחב של כסאות ושולחנות להשכרה: יש כסאות סטנדרטים, כסאות רחבים המתאימים לאנשים גדולים, כסאות קטנים לילדים ועוד. כמו כן, יש כסאות ממבחר של חומרים, ביניהם: כסאות פלסטיק, כסאות ראטן, כסאות עץ וכן כסאות ממתכת, כאשר ניתן להשכיר כסאות עם או ללא משענת וכן כסאות מפוארים לאירועים מיוחדים כמו חתונה. באשר למבחר השולחנות, גם כאן המבחר גדול ועשיר: ניתן להשכיר ברוניאל שולחנות מרובעים, שולחנות מלבניים ארוכים, עם פתיחה או ללא פתיחה, שולחנות עגולים, שולחנות העשויים מעץ, ראטן, מתכת ועוד.
בחברה מובילה המציעה שולחנות וכסאות להשכרה, כשמדובר על השכרת שולחנות וכסאות מחיר אותו ידרשו מכם כבר יכלול בתוכו את ההובלה. אצלנו ברוניאל השכרת ציוד המחירים כוללים בתוכם את ההובלה לאתר הלקוח.
בהחלט. ברוניאל תוכלו להזמין ציוד משלים ואיכותי לכל אירוע וחגיגה, ואצלנו זה המקום הנכון להשכרת ציוד זה, לרבות הנושא של השכרת שולחנות וכסאות. בין היתר תוכלו למצוא אצלנו מוצרים משלימים כמו מפות או להשכיר ציוד נוסף כמו מקררים ומקפיאים, מזרונים, אוהלים, מיחמים, פינות ישיבה, פינות זולה ומחצלות, והכל במחירים משתלמים ונוחים, כאשר הציוד מגיע ישירות לאתר הלקוח.
פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך