השכרת מזרונים לשבת חתן

השכרת מזרונים לשבת חתן

במסגרת אירוח לשבת חתן, בין אם כמות המוזמנים שלכם היא 20 או 50 איש או אפילו יותר, חשוב שתדעו 3 דברים לפני שאתם מזמינים מזרונים להשכרה לשבת חתן:

  1. איכות המזרונים- לאיכות יש חלק  מכריע. כבר השקעתם והבאתם לביתכם או למקום האירוח מגוון רחב של אורחים, למה שלא תספקו עבורם את הטוב ביותר בזמן השהייה?
  2. מחיר – בדרך כלל כל אירוע גורר הוצאות גדולות. על מנת לאפשר לכם ליהנות ממיזרונים איכותיים במחירים הוגנים אנו ברוניאל אוהלים להשכרה וציוד לאירועים נסייע לכם לקבל את המחיר הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר.
  3. זמן אספקה – לא פחות חשוב, כמה זמן לוקח למיזרונים להגיע ם –  אחרי הכול מדובר ביום שבת, הצוות שלנו יספק לכם את הציוד בזמני הגעה מהירים מאוד, לפני יום השבת והאירוע.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו 052-2452405

 

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

בחברת רוניאל אוהלים, מציעים לכם מגוון רחב של מזרונים להשכרה. תוכלו לשכור מזרונים גדולים שמתאימים למבוגרים אך גם כאלה קטנים שמתאימים לילדים, מזרונים צרים שמתאימים לאדם בודד אך גם רחבים שמתאימים לזוגות ויותר. כל המזרונים מגיעים ברמות עובי שונות על פי בחירתכם וכך גם לגבי העיצובים שלהם.
באירוע מרגש כמו שבת חתן, אתם בוודאי רוצים לספק לאורחים שלכם את חוויית האירוח הטובה ביותר. השכרת מזרונים מהווה את הדרך המושלמת לכך. תוכלו להשתמש בהם באירוע עצמו, על מנת ליצור פינת זולה נעימה, אך גם בלילה שלפני האירוע, במידה וישנם מוזמנים ששומרים את השבת, גרים רחוק מכם וגם כן רוצים לחגוג בשמחתכם. תוכלו לשכור מזרונים ולאפשר להם ללון בביתכם בצורה נוחה.
המחיר הינו פר מזרון, כאשר ככל ששוכרים יותר מזרונים, כך ניתן להשיג מחיר משתלם יותר. אפשרות נוספת היא לרכוש חבילה שכוללת עוד פריטי ציוד לאירוע שבת החתן, דוגמת כסאות, שולחנות ועוד, מה שיהפוך את העסקה למשתלמת עוד יותר.

 

להשכרת ציוד ומחירים חייגו:

052-2452405

או שלחו טופס: